0 oy
1,048 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Tesettürluyum ev hcinde hep giyinmek isterim eşimden çok kendim istediğim için şort olsun crop olsun yada göğüs dekolteli kısa elbiseler ama eşim karşı 

İki kez dedim alım giyim falan bana diyor sen kapalisin o nedir giyiniyorum falan diye daha önce baba evinde bir kaç askılı kısa elbisem vardı giyerdim eşim evdeyken giysem laf ediyor sana yakışmıyor kapalisin bu neee falan diyor 

Eşim haklı mı yaa ama ne bilim eşime kendimi yapmak isterim kendime daha çok. Kapaliyim giyemez miyim evde 

32 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

image

mesela bunu çok beğendim alım dedim bir sürü laf duydum
(3,208 puan) tarafından
Kız evde giymeye de bu kadar para verilmez :=))
tarafından
Bu değil de askılı şort ola olabilir hani popo yanaklarini gösteren var ya shsjjsjsjs
(10,414 puan) tarafından
Valla ben tesetturluyum sadece evde giymek için buna para vermem
-Reklam-
+1 oy
(10,637 puan) tarafından
Bizim hocalarımız açık giyinmeyin evde bile.melekler rahatsız olur derdi sadece yatak odanızda derdi 

Hiç giymedim bende canım depremi var ölümü var 
(1,297 puan) tarafından
O gerçek değilmiş geçen gün bir hoca açıkladı
(199 puan) tarafından
Ne depremi Allah aşkına
(3,230 puan) tarafından
Ne depremi demeyin ya bende sort ipli takımla yatıyorum başımın ucuna hep sabahlık koyarım deprem olursa oyle çıkmayım diye açığım ama utanırım yani
(10,637 puan) tarafından
İstanbul depreminde dediğin gibi acıktım bı anda aşağıya inmem gerekti ve inemedim başıma bişey gelebilirdi
Türkiye de deprem olmuyor galiba
+1 oy
tarafından
Dışarda da heves eder acilirsim diye korkuyor olabilir
(120,083 puan) tarafından
diyosun
0 oy
(2,324 puan) tarafından
Niye giyemezmissin canım. Giy bence sen nasıl istiyorsan öyle yap evdesin sonuçta istediğin şekilde giyin gunahida  yok yani onu soyliyim.  Bu arada kocanı nasıl alıştırsan öyle devam eder 
tarafından
Eşim bana diyor evin içinde bile eşarp tak kısa giyme pijama hiç birşey olmasın uzun giyin hep böyle der
0 oy
(813 puan) tarafından

Giyersin niye giyemeyesin ki kapalıymışsın zaten evin içinde giyince nolcak ? 

Ben don atletle gezerdim bazen yaz günleri Antep çok sıcak  :D

tarafından
İşte ben giyince koca sasiriyor ilk evlendigim zmnda giydim adam alışkın olmasa derdim ama alışkın niye karşı ki diyor kapalisin giyemezsin açıklar giyer
(813 puan) tarafından
Yani anlamadığım evin içinde giyiyorsun bunun kapalılıkla açıklıkla ne alakası var ki
Ev içinde kapalıda aynı giyiniyor açıkta sonuçta
Eşin garipmiş millet evin içinde karısı kendisine özensin ister seninki evin içinde de yapma diyo
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Delimi ne ayol,ne varmış
0 oy
tarafından
Dışarda hamd olsun tesettürlüyüm 

Ama evimde tayt şort askılı elbise vs giyiyorum sonuçta evde kimse görmüyor o halinde 
tarafından
İşte bende öyleyim ama eşime tuaf geliyor kapalılar giyemez diye
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Cimriliginden mı diyor acaba .... Kapaliyim evde kapalı olmak zorunda değilsin ki anlamadım o zaman feraceyle oturalım yanlarında 
(7,121 puan) tarafından
Bsbdhdhdh asko yorgan altı o karıştırma onu:)
(7,411 puan) tarafından
Benim herifde elinde olsa feraceyle gezdirecek kiz :D
(7,121 puan) tarafından
Nihanim evde mi gezdirecek sorunu mu var kız
(7,411 puan) tarafından
Evet evde canjm. Sort falan giyince hic sevmez:) gecen kaynimin oglu vardi feraceliydim evde o gitti tam yazmami açacaktım bunaldim dur avrat boyle gayet guzel diyor:DD valla kusura bakma dedim. Zaten surekli bebegim emiyor bide feraceyle yazmayla oturamam dedim.
(7,121 puan) tarafından
Kıskançlık sınırı vardır adam kendinden kıskanıyor karısını :)
0 oy
(246 puan) tarafından
Ben de severim ev icinde ama çocuklardan dolayı giyemiyorum. Bence evde giymekte bir sorun yok ne güzel işte her halini görüyor dhaa ne istiyor;)
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Bende çarsafliyim bazen giyerim. Sen kocana de ki kadın kocasını razı etmek zorunda ben senin için giyiyorum bunun bir günahı yok aksine çok sevap kocani razı ediyorsun. Adamın gözünü disaridan alıyorsun. Oyuzden kapalıyız diye evde babaanne donu giycek halimiz yok. 
(4,887 puan) tarafından
E adamın rızası yoksa soru da ki ayrıntıda o ya:))
0 oy
tarafından
Valla bir hoca dinledim diyor ki kadının evde de tesettürlü olması lazım diye fetva çıkarmışlar bunlar yalan oysa eşine karşı daha açık daha şehvetli giyinmesi lazım diyor . Bence de haklı çünkü adam disardakine bakacağına sana baksın 
(2,324 puan) tarafından
O hoca bugün banadq denk geldi youtunede  bu kısa videolardan
tarafından
Yani doğru demiyor mu mantıklı
(2,324 puan) tarafından
Aynen mantıklı konuştu
(812 puan) tarafından
Bende dün gördüm  Kerem önder hoca paylasmıştı
0 oy
(546 puan) tarafından
Evde de giyilmez diye mi biliyo ki disarda cok kapaliyim evde de tam tersiyim eşe suslenmeden olmaz bence ama kiz cocugu yetistiricem giyimimi ornek alacak bende ev giyiminde arada kaldim dusunuyorum bu aralar
0 oy
(1,386 puan) tarafından

Söz meclisten dışarı canım ama erkeklerin çoğu öyle dese de dışarıda giyeni görünce ağızlarının suyu akıyor al giy bosver kapalısn diye helaline de mi kapanacaksn abartmasn bence. Benim eşim sarı saçı sevmiyorum diyor gittim ona sormadan balyaj yaptm çok hoşuna gitti onlarınki lafta yani giysen çok hoşuna gider al görünce de sürpriz yaptm dersn :D 

0 oy
(7,280 puan) tarafından
Ne alaka kapali olmakla çarsafliyim ama evin icinde cropda giyerim şortta
0 oy
(3,208 puan) tarafından
Evd e giyin nolcak ki canım ya
0 oy
(968 puan) tarafından
Benim esimde zorla aldirir karsi tarafla alakali bence demekki esin hoslanmiyor bi nevi iyi benm ustume giymeye biseym yok almaya sira gelmiyor adam is yerinden msj atiyot dedkklerimi aldin mi diye
0 oy
(6,374 puan) tarafından

Herkese kapalı Bi sana açığım deseydin :D

0 oy
tarafından
Pencereden balkondan.goren olur dye mi acaba cocuklar varken giyilmez zaten 
0 oy
(113 puan) tarafından
Evde eşinle tek sen varsan giymende sakınca yok canım bende hep giyiyorum  
0 oy
(7,467 puan) tarafından

Evde bile açık seçik giyinemeyen ben :ermm: