0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
24 şubatta düşük yaptım parça kalmıştı vakumlu Kürtaj oldum, ne zaman adet olurum bide adet olmadan da gebe kalma ihtimalim var mı, bide kürtajdan sonra ki gebeliklerin aynı olma olasılığı var mı acaba, 

10 Cevaplar

0 oy
(2,814 puan) tarafından
Canım 3 4 ay bedenin dinlenmesi için hamile kalmamaya çalış kalma.ihtimalin var tabi ama sağlıklı sonuclanmayabilir o yüzden biraz bekle sağlam olsin toparlan bi
(299 puan) tarafından
İnşallah Canım,
(2,814 puan) tarafından
Acele etme kan değerin de düşmüştür biraz yuklesir filan
(299 puan) tarafından
12 sinde kontrolüm var bakalım ona göre doktor ne diyecek , kan değerlerime falan baksın
(2,814 puan) tarafından
Hayırlısı ile olur inşallah Rabbım yardımcın olsun geçmiş olsun
(299 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(7,375 puan) tarafından
biraz bekle dinlensin bedenin neden düşük oluyo sebebini bul doktora git  kurtajdan sonra öyle yaptım 
(299 puan) tarafından
Bebek patolojiye gitti bklm onun sonucu gelsin, ama hiç korunmadık yani bilmiyorum da ya kalırsam gene böyle olursa
(7,375 puan) tarafından
dikat et canım kan ver değerlerine baktır bende pıhtılaşma sorunu ve gizli şeker vardı bi süre ilacını kulandım hamile kaldım  doğasaya kadar kulandım bi süre düşük engeleyici kulandım hem inesi hem kapsülü
(299 puan) tarafından
Geçen postumda da kaç kişi pıhtılaşmadan bahsetti, bebek patolojiye gitti onun sonucunda belli olur dimi
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Bacı bnde 3 ay önce düşük yaptım bnce biraz bekle derim rahim bedenin toparlansın ki dieride sağlıklı olsn
0 oy
(1,551 puan) tarafından
İlk sorun değişir hep duzenliyse diğer ay o tarihte adet görürsün ikinci sorun adet olmadan gebe yumurtlama olursa kalınabilir tabiki ama önerilen iki adetten sonrası genelde üçüncü sorunda evet düşük tekrarlanabilir ben iki düşük yaptım üçüncü de güç bela doğdu ilaçlar iğnelerle canım 
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Bende kürtaj oldum 5 ay sonra bebek istedik ki yeni düşük yaptın bekle hem vücutt olarak hemde ruhen dinlen sonra bebek düşün kürtaj dan sonra düzenli adet oldum değişen birşey olmadı bende 
0 oy
(4,635 puan) tarafından
13 ocakta kurtaj oldum hala adet olamadim 
0 oy
(790 puan) tarafından
Kürtaj oldum diğer ay hamile kalmışım ben hemen adet oldum ama kürtaj sonrası diğer ay bir kanlara bakalım demişti doktorum beta 7.7 çıkmıştı hatta dedi acaba geçen ayın kürtaj betası düşmedi mi sonra hamileymisim ve şuan 20 aylık 
0 oy
(482 puan) tarafından
Benim 9 haftalık bebeğimi kaybettim 5 haftada kalmış dediler 25 Eylül de kürtaj oldum Aralık'ta hamile olduğumu öğrendim 14 haftalık hamileyim şimdi hepsi aynı olmaz ama benimki sürpriz oldu beklemiyordum bu kadar çabuk olacağını ben 47 gün sonra adet oldum daha hiç olmadım 
0 oy
(306 puan) tarafından
50 gün sonra adet oldum canım evet hamile kalma ihtimali oluyo adet olmamıştım gidince doktor ilk beta hcg baktı negatif olunca ilaç vermişti
0 oy
(875 puan) tarafından

İlk düşüğümü yaptıktan sonra doktorun sözlerini dikkate almayıp ikinciye 1 ay sonra hamile kaldım 3 ay sonra kanama yaşadım boş gebelik olduğu anlasldı doğum gibi geçti 7 saat süren Sünni sancıyla kesemi patlattılar ardından kürtaja alındım daha sonra doktorumun sözünü dinleyip 6 ay folik asit kullanımı sonrası sağlıklı gebelikle kızım dünyaya geldi aradan 2 sene geçti hamile kaldım onuda düşürdüm içerde parça kaldığı için uyusturulmadan kürtaj oldum makasla rahmimden örnek aldılar patolojiye gönderdiler araya 1 sene 2 ay koydum tekrar sağlıklı gebelikle ikinci kızımı kucağıma aldım cok şükür hepsinde hemen adet gördüm birdahaki ay içinde :) 

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 250 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esila66 (70 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 361 göst.
0 oy
12 cevap 517 göst.
0 oy
11 cevap 368 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,291 soru