0 oy
510 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından

7 haftalık gebe idim kanamam oldu düşük yaptım hastanede iken Dr muayene etti evet düşmüş ama içerde parça var ve rahim duvarın çok kalın kazinmasi lazım kalınlıktan bebek tutunamamış dedi eşimle konuştum öğleden sonra Dr saat verdi bu saatte geldiye imza için eşim i çağırdılar adam bana diyorki  gerçekten düşük yaptın mı bak kafan karışmış olabilir bana yalan konuşmuyorsun degilmi eğer bebek dusmediyse imza atmicam dedi dünyam birkez daha başıma yıkıldı anladimki adamın bana hiç güveni yok benim eşim bunu yapmaz diye dusunemiyor çok zoruma gitti bana inanma git Dr ile konuş dedim ister at imza ister atma sen bilirsin ama benden birdaha çocuk sahibi olamicaksin onu anladım dedim 

Ben bu kadar cani miyim yaaa karnimda tasidigim küçük bir kalp atışını neden istemeyip yalan konuşayım eşime bugün kalp atışını dinlemeye gidecektik

12 Cevaplar

+1 oy
(2,735 puan) tarafından
Hiç olumlu bir yorum yapamayacağım, üzüntüden söylemiştir vs gibi bahaneler uydurmayacağım. Sen zaten psikolojik açıdan üzgünken, gelip sana destek olacağı yerde abuk sabuk bir yorum yapmış. Seni tanımıyor mu ki böyle bir ithamda bulunuyor? Kırılmakta çok haklısın. Umarım mantıklı bir davranış sergileyip gönlünü almayı başarır.
(33 puan) tarafından
Maalesef dünden beri bana bir sarılıp üzülme yine olur demedi bile akşam yattık göz göze geldik bişe söyleyecek gibi bakıyorsun dedi yok bişe demeyeceğim dedim sonra bir daha göz göze geldik ne bakıyorsun dedi rahatsız olduysan özür dilerim bir daha bakmam dedim öyle adam ol diyor bana şaka yaptığını söylüyor ama öyle şaka olmaz adam ol ne demek yaa sen kendin adam olsan dünden beri bana üzülme diye bir şey söylersin öyle degilmi
(2,735 puan) tarafından
Böyle hassas durumlarda şaka yapılacaksa bile adam ol vs gibi olmaz, eşin kaç yaşında Allah aşkına? Daha olgunlaşmadığı her halinden belli.
-Reklam-
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Belki de olayın şokundan öyle davranmıştır kuzum çok hevesli oluyor insanlar ona da zor gelmiştir bir anda senden böyle bir şey bekledigini düşünmüyorum ben sıkma canını ♥️ gönlünce olsun insAllah 
0 oy
(7,925 puan) tarafından
Geçen çarşamba bende düşük yaptım. Benim eşimde arabaya binme demişti iyi değil ben dinlemedim birşey olmaz dedim. Ve düşük yaptım beni suçladı belki oda üzülmüştür
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Bende kalp atışı için gitmiştim eşim gurbetçi o yoktu imza falan istemediler eşimden ve eşime ben beklicem dediğimde bile bana bekleme sana zarar vericek demesine rağmen bir hafta daha bekledim ama olmadı bende 28 aralıkta 7+1 kaybettim bebeğimi kalp atışı olmadığı için belki eşin çok fazla üzülüp şok olmuş olabilir benim eşim yine bebeğimiz olur ama ben seni yeniden bulamam demişti sende konuş güzelce bu süreç hiç kolay değil Allah bir daha yaşatmasın inşallah çok geçmiş olsun canım
0 oy
(2,303 puan) tarafından

Gerçekten anlmym bu erkekleri ya cok düşüncesizler bnm eşimde bnde 3 hafta önce düşük yaptım bana dediği şey sen istmyrdn o yüzden düştü bnde o zmn cok üzüldüm ağldm hepsi aynı bunların ne diyim Allah bizlere sabır versin eşlere de merhamet düşünce versin Aminn:ermm:

(7,925 puan) tarafından
Özür diledi çünkü 2 senedir beni ikna etmeye çalışıyordu çocuk için ben istemiyordum. Düşük yaptığımı duyunca çok üzüldü kızdı öfkesi geçince özür diledi.
(2,303 puan) tarafından
Anldm bacım ilk mi
(7,925 puan) tarafından
Yok cnm 2 çocuğum var şükür bu 3 olacaktı nasip değilmiş
(2,303 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın bnmde ikinci olcktı nasip dediğin gibi olduğu zaman olsn
(7,925 puan) tarafından
Amin Rabbim olmayan ve isteyen herkese nasip etsin
0 oy
(371 puan) tarafından
Bende kendi başıma sancı içinde hastaneye gittim doktor yatisin var doğum başladı alacağız diyor kocamı arıyorum telefon çekmiyor gerçekten doğum yapacak misin diye on defa soruyor sonra da imzaya geç geldi abisi attı imzayı 
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Sen biraz hassas dönemde olduğun için alinmişsin bence biraz Zaman geçip sakinleşinve konuş tekrar eşinle 
0 oy
(5,719 puan) tarafından
Yani insan bile bile böyle demez herhalde, üstelik doktor da söylemiş. Zaten kürtaj olma düşüncesi bile çok kötü. Bu erkekleri anlamak çok zor. Sana destek olacağı yerde seni sorguluyor
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Sakin ol önce bir sen çocuğunu kaybettin de eşin için komşu çocuğu mu o sanki onun da çocuğu inanamamus belli üzüldüğümüz zaman doğru olmasa bile ne yaptığımızı bilmiyoruz malesef.. Allah size sabır versin 
0 oy
(3,606 puan) tarafından
Sana değil bence dr a inanmamış gibi geldi.
(33 puan) tarafından
Dr hiç görmediki eşim ona ben anlattım zaten dr nin yanina gitmeden önce WC de düştüğünü
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın bunları.

Banada doktor kalbi durmuş dediğinde odadan ciktigimizda sen düşürdün sağlıklı çocuğu öldürdün demişti herkesin içinde katil muamelesi yapmıştı pislik aklıma geldi gene.

Allah hiçbir hakkımı çocuğunda helal etmesin beter olsun.
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Bu nasıl koca  ya neyin  kafasını  yaşıyor  bu destek  olacağı yerde  bacım  inanki  çok  doğru  karar  vermişsin  mümkünse  bu adam  çoğalması  ya sana çok  üzüldüm  Allah yardımcın  olsun  Allah gönlüne göre versin canım 

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 244 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esila66 (67 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 357 göst.
0 oy
10 cevap 185 göst.
0 oy
4 cevap 134 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esila66 (67 puan) tarafından soruldu

378,287 soru