0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Merhaba hanımlar, 3 senelik evliyim 10 aylik kızım var eşim beni psikolojik olarak çok yoruyor ne yaptığım temizliği beğeniyor nede yemek beğeniyor ,çocukla herşeye yetisemiyorum bu yüzden anlayış göstermesini bekliyorum ama göstermiyor yani aksine benden dört dörtlük yemek dört dörtlük temizlik bekliyor aileme temizleticem evi sen yapmiyorsun diyor ben ise ailesinin temizlemesini istemedigimi öyle şeylerden hoslanmadigimi söylememe rağmen ısrarla temizlesinler diyor ( temizleyecekler ve belkide ogullarini dolduracaklar nerden bilebilirim ) bu arada hep evi temiz tutmaya ve güzel yemekler yapmaya çalışırım ama yinede bunu anlayamiyor benden dahada fazlasını bekliyor çok yoruldum varmı bi fikriniz öneriniz veya benimle aynılarını yaşayanlar 

1 cevap

0 oy
(416 puan) tarafından
Aman evini eşinin ailesine temizletme gün gelir lafını ederler . Eşin memnun değilse bi zahmet o da yardım etsin sana evde bi sen yaşamıyorsun
(5 puan) tarafından
Bende böyle düşünüyorum gün gelicek ve belki laf edecekler ayrıca neden evimi ailesi temizlesin ki ya orası benim özel alanım bu çok saçma değil mi sencede
(416 puan) tarafından
Tabikide her özelini bilip görmek zorunda değiller
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 674 göst.
14 Şubat 2021 Aile kategorisinde Iyiniyetli (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 611 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde Gizemsu (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 427 göst.