0 oy
232 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Merhaba hanımlar, 3 senelik evliyim 10 aylik kızım var eşim beni psikolojik olarak çok yoruyor ne yaptığım temizliği beğeniyor nede yemek beğeniyor ,çocukla herşeye yetisemiyorum bu yüzden anlayış göstermesini bekliyorum ama göstermiyor yani aksine benden dört dörtlük yemek dört dörtlük temizlik bekliyor aileme temizleticem evi sen yapmiyorsun diyor ben ise ailesinin temizlemesini istemedigimi öyle şeylerden hoslanmadigimi söylememe rağmen ısrarla temizlesinler diyor ( temizleyecekler ve belkide ogullarini dolduracaklar nerden bilebilirim ) bu arada hep evi temiz tutmaya ve güzel yemekler yapmaya çalışırım ama yinede bunu anlayamiyor benden dahada fazlasını bekliyor çok yoruldum varmı bi fikriniz öneriniz veya benimle aynılarını yaşayanlar 

5 Cevaplar

0 oy
(6,164 puan) tarafından
Bacım Allah aşkına bir dur tamam anladık sayfayı doldurdun
(5 puan) tarafından
Ya benlik değil telefon kırdı kafayı pardon :)
-Reklam-
0 oy
(869 puan) tarafından
Niye bukadar çok post açtın ki 
(5 puan) tarafından
Telefon dondu ve kendi kendisine yaptı
(869 puan) tarafından
İyide başlıkları farklı bence sil diğerlerini bıtane kalsın önemli konular kaçıyor böyle olunca
(5 puan) tarafından
Evet onu yapmaya çalışıyorum suan
0 oy
(877 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun zor durumdasin bsy diyemicem aynı durumda değilim 
0 oy
(528 puan) tarafından
Yeterrrrrrrrrrrrr
0 oy
(183 puan) tarafından
Kalksın kendisi yapsın o zaman evine hizmetçi mi almış acaba? Ne aşçısı n ne hizmetçi a yerinde hizmetçi tutsun o zaman 
(5 puan) tarafından
Kendiside bazen yapıyor yapmıyor değil ama bendende herşeyi mükemmel yapmamı istiyor üstelik çocukla yani cocugunuz varsa bilirsiniz küçük çocukla birşeyler yapabilmek zor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 295 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ilknur1998 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 335 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde garipkus9 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 564 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde 2801 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 442 göst.