+1 oy
260 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (157 puan) tarafından
Fitre paramıza biraz ekleyip göndermek istiyorum. Gönderen var mı. Çok kişi var keşke hepsine yardım edebilsek. yani  hastalık derecesine göre mi göndermek lazım nedir ne değildir bilgisi olan var mı bu konuda 

17 Cevaplar

+1 oy
(1,181 puan) tarafından

Allah kabul etsin. Instagram'da arama kısmına sma yaz birsurtu çıkıyor. Okadar çoklar ki :(insanın içi dayanmıyor inan. Kampanya yüzdeleri var tamamlanmak üzere olanlari tercih ediyorum mecburen. Keşke hepsine yetisebilsek.

(157 puan) tarafından
Bende öyle Düşündüm tamamlamaya yakın mı olmalı diye. Bi tane takip ettiğim vardı adını da hatırlamıyorum aradım taradım yok. İnstagram çok var gerçekten valilik onaylı olduğunu nasıl anlarım ki acaba. Az önce okudum çocugu ölmüş toplanan paralarla arabalar almış sevgilisiyle yemiş
(1,181 puan) tarafından
Evet öyle bir iki tane haberlere çıktı. Sayfada link olarak ekliyorlar izinlerini ona dikkat et.
-Reklam-
+1 oy
(1,478 puan) tarafından

...............

image

attimcnm 

(1,478 puan) tarafından
Buu........
0 oy
(792 puan) tarafından
Ebet dolu instagram canim, kampanyasına az kalmis olan havvanur var, sma havvanur yaz cikar
(792 puan) tarafından
Havva Nur Kоса

VALİLİK ONAYLI KAMPANYA YARDIM TOPLAMA SORGULAMA SAYFASI

FAALİYET NO: 23-1296/ASLAN

KOCA
(157 puan) tarafından
Vesile oluruz inşallah
(1,149 puan) tarafından
Sağolasın canım
(792 puan) tarafından
InşaAllah, Allah yardımlarınızı kabul etsin, biriniz bin olsun.

Rica ederim canım
(1,149 puan) tarafından
Amin canım benim Amin ❤️
0 oy
(528 puan) tarafından
Allah kabul etsin inşallah quzel düşünmüssünüz
(157 puan) tarafından
Amin inşallah. Öyle içimden geçti bi yararımız olsun hayatta
(528 puan) tarafından
Çok qüzel düşünce Allah herkesi sizin qibilerle karşılaştırsın
(157 puan) tarafından
Keşke iyi niyetli insanlarla karşılaşsak hep ama olmuyo maalesef
0 oy
(95 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım keşke elimizden gelse de daha fazla yardımcı olabilsek hangisine yetisecez ki . Azer bebek var kampanyası çok yavaş ilerliyor intangramda bakabilirsin canım 2. Valilik izni bu hala yüzde 16. Daha demin gördüm bile instdaa
(157 puan) tarafından
Evet azer bebek benim de karşıma çıkıyo. Aklımda o. Kayınvalidemlere falan da dicem kabul ederler bir kaç bebeğe destek olalım. Bazıları hiç ilerlemiyo yüzdesi
0 oy
(886 puan) tarafından

Yaşadığımız ilçede bir yavrumuz var Sma hastası olan fotoğrafını ekliyorum canım bir meslektaşımın oğlu ama kampanyası hala biraz yavaş ilerliyor %44 şuan 

image

(157 puan) tarafından
İnşallah desteğimiz işe yarar yavruya. Teşekkürler
(886 puan) tarafından
İnşallah rabbim kabul etsin hayrınızı, tüm çocuklara da şifa versin inşallah
(157 puan) tarafından
Çok aminnn
0 oy
(4,043 puan) tarafından
İsmail var canım. Yüzdesi az kaldı ama yaşı büyük olduğu için durumu daha riskli.. ekran görüntüsü bulup atayım istersen.. 
(157 puan) tarafından
Olur canım sevinirim valla
(4,043 puan) tarafından

image

%91 oldu çok az kaldı şifa vesilesi olunur inşaAllah 

(157 puan) tarafından
İnşallah. Yardım etmek isteyendr çıkar belki sayemizde
0 oy
(1,478 puan) tarafından
Canım bir yakınımız var yardım etmek istersen bilgileri atabilirim
(157 puan) tarafından
At canım ben çevremden de  söylicem kabul edenlere veririm
(1,478 puan) tarafından
Tmm Cnm atiyorum
(1,478 puan) tarafından
Cnm attım olurda atarsan dekont alma şansımız var mi
(157 puan) tarafından
Olur gönderirim tabi. Özelden atarım
(1,478 puan) tarafından
Senaa
0 oy
(1,412 puan) tarafından
Allah kabul etsin inşallah bende öyle yapmayı düşünüyorum 
(157 puan) tarafından
Amin allah sizin de kabul etsin inşallah
0 oy
(4,095 puan) tarafından
Arya var. Annesi de buranın kullanıcısıydı hatta. Göndereyim. 
(157 puan) tarafından
Çok sağol  arkadaşım
(4,095 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım, Allah razı olsun
(157 puan) tarafından
Sizlerden de allah razı olsun canım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım ben de 5 tane sma hastası bebeğe yardım ediyorum her ay Allah'ım o bebekleri ailesine kavuştursun 
(157 puan) tarafından
Rabbim evlat acısıyla sınamasın. Oğlundan sonra izlediğim gördüğüm şeyler aklımdan çıkmıyo. Allah kabul etsin
0 oy
(355 puan) tarafından
Var canım Azer Mustafa kaplan bebeğimiz kampanyası çok yavaş ilerliyor ve azerimize büyüyor 
(157 puan) tarafından
Rabbim dermansız dert vermesin inşallah burda yazılanların hepsine az çok göndercem göndermek isteyen akrabalara da söylicem. Cocuğumu severken gözümün önüne geliyo vicdan yapmaya başladım
(355 puan) tarafından
Amin canım. İnşallah bütün yavrularımıza şifa verir rabbim. Bende öyle bazen bebeğimin mutlu bir anı oluyo gülüyor oynuyor bi anda gözümün önüne Azer geliyo keşke o da sağlıklı olsaydı diğer bütün bebeklerde tabi hasta olan. Böyle düşüne düşüne kafayı yicem valla. Çok zor. Allah senden razı olsun canım rabbim hayrını kabul etsin yavrunu sana bağışlasın inşallah. Bana haber verir misin peki ben azerin gönüllüsüyüm
(157 puan) tarafından
Özel mesajlardan atarım canım. Resim olarak dekontu
(355 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(159 puan) tarafından
Allah kabul etsin ben de olabildiğince yavaş ilerleyene veya durumu çok ilerlemiş olana gönderiyorum. İlkin kalbinden kim geçtiyse ona gönder.
(1,478 puan) tarafından
Sena onlardan biri cnm bakmak istersen
(157 puan) tarafından
İlk aklıma gelen bebeği bılamadım. Denizdi adı beyaz tenli bi çocuk ilaç alınmıştı en son  durumuna bakım dedim ama bulamadım  onu
(159 puan) tarafından
Rojin: bakarım canım.
(159 puan) tarafından
Bulursun inşallah. Allah kabul etsin şifa bulurlar inşallah
0 oy
(363 puan) tarafından
1 2 ayda bir kızımın okulunda renklamli valilik oynayli zarf gelir okulumuza bırakırlar bizde yardım ederiz geçen gönderdik zarfı denk gelmiş olsaydı yardım ederdik sizin için 
(157 puan) tarafından
Aa ne kadar güzel zarf olayı. Allah kabul etsin. Bakalım bir iki bebeğe yardım istiyorum ama çok var birine yardım edip diğerine etmemek  seçmiş gibi olmak gibi geliyo sırayla bi dahakine başka bebeğe verelim dedik
0 oy
(2,457 puan) tarafından

Depremze de bı bebeğimiz ikizini bu hastalık dan kaybetmiş yardımcı olmak isterseniz

image

0 oy
tarafından
Sma yaz birsuru çıkıyor instgmda carsdada her yerde stand var  fitre ne kadar  bizde verelim  ramazanın icinde veriliyor degilmi
(157 puan) tarafından
130 tl. İnstagram kendim kullanmıyorym akşam elimden burda yazılan bebeklere bakıcam tabi hepsine kendim bi anda yapamam yavaş yavaş. Ramazan da veriliyor galiba emin değilim yanlış söylemiyim
tarafından
Bayram namazi kilinmadan verilmesi lazm sanırım bnde sma hastalarına veriyorum
(157 puan) tarafından
Veririz inşallah o zamana kadar canım. Bekletmiyoruz zaten o kadar . Allah kabul etsin . Benimde içimden öyle geçti bu sene
tarafından
15 de maas da veririm bnde bana göre en muhtaç sma bebekler
0 oy
(679 puan) tarafından
Ayhhh benim gounullusi olduğum asya kızım var:)))

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 109 göst.
0 oy
2 cevap 118 göst.
0 oy
2 cevap 153 göst.
17 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (203 puan) tarafından soruldu

378,379 soru