0 oy
369 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4,552 puan) tarafından
Dün pizza yapıp pişirmeden buzluğa atıp dondurdum onun dışında sarma sarıp attım , kurabiye , poğaça , sigara böreği , şerbeti dökülmemiş şeker pare var siz neler yapıp buzluğa atıyorsunuz ben de sizden biraz tarif alim hazırda dursun dolapta

7 Cevaplar

0 oy
(2,423 puan) tarafından
Bende yapmayı düşünüyorm inşallah:D şimdilik mantar doğrayıp  attım sarma var birde sigara böbreği 
-Reklam-
0 oy
(15,751 puan) tarafından
Ne çok şey varmış kız buzlukta değil market yapmışsın:)
(4,552 puan) tarafından
Bana niye az geliyor yarın da biraz mantı yapıp atim
(15,751 puan) tarafından
Niye herşeyini buzluğa atıyorsun ki ben yazın kışlık için atarım kısın yazlık için yani bulunmayacak şeyleri
(4,552 puan) tarafından
Birden misafir geldiğinde yada birden canımız çektiğinde hazırda dursun diye eşim bazen habersiz geliyor yemek hazırlamak uzun sürer diye direk çıkarır pişirir ım yada misafir gelse insan çeşit çesit yapamıyor en azından buzluktayken hamur işlerini çıkarır ısıtır koyarım çayın yanına
(15,751 puan) tarafından
İnce düşünmüşsün ama buzlukta da iyi değil o kadar
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Valla hiç bir şey atmıyorum pek dondurulmuş şeyleri önermiyor lar Dr lar bazıları eti bile fazla bekletmem  dolapta
0 oy
tarafından
Yazdan yaptığımız kendi tarlamızın bamya fasulye patlıcan domates biber hep attik sigara böreği su böreği var erik vişne var hoşaf için 
(4,552 puan) tarafından
Su böreği çok severim ama hiçbir yapmadım yapımı zor mu
tarafından
Annem yaptı bende hiç kendim yapmadım ama annem yaparken yardım ediyorum zor biraz çokta değil:))
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Yeşil fasulye 

Sigara böreği 

Patlıcan 

Barbunya

Elmalı kurabiye 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Sarma var sigara böreği köfte buzluk böreği poğaça var 
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Benim buzlukta yazdan domates salatalik yesil biber kirmizi biber karni yarik icin kizartilmis patlican domates biber kavurmasi kabak kavurmasi cicek dolmasi temizlenmis biber dolmasi közlenmis patlican biber bamya yesil fasulye var hem yemeklik hemde ayri kavurmalik haslanmis nohut fasulye mercimek haslanmis misir baskada varmi aklima gelmedi :D cayin yanina pogaca sigara boregi kurabiye sarma lahana dolmasi peynirli borek cörek yapip atiyorum ama taze yapiyorum artik bebekten 

(4,552 puan) tarafından
Sizin dolap nerde tarif eder misin
(2,172 puan) tarafından
Etmeeemm ben yiycem hepsini ben :D :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 513 göst.
0 oy
2 cevap 112 göst.
0 oy
2 cevap 181 göst.
0 oy