0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından

Eğer kavgayla habersiz gidersem polis takacak peşime otobüsün önünü kesecek ailmide bni ve çocukları olmayacak işlere sokacak kan bile dökülür böyle durumlarda o yüzden bunu yazdim kinaya bilirsiniz barışmak istiyorsun diye diyenelr olacak ama boşanmak ve çekip gitmek öyle ah gittim bittiyle olmuyor 2 çocuk var bu süreci onlara yiprandirmamak adına en az hasarla bitirmem gerek en azndan ilerde keşke dememek için pismann olmamak için yapiyorm..

image

11 Cevaplar

0 oy
(2,103 puan) tarafından
Ve en kötüsü evlenirken düzgün diye evlendiğin adamın bu hale gelmesi canım allah yardımcın olsun 
(2,804 puan) tarafından
Son 1 yıl bu dertle uğraşıyorum çok çabaladım toplansın diye ama yok elimden artık hiç bissi gelmiyor gönlümden de
-Reklam-
0 oy
(763 puan) tarafından
İyi yazmışsın bırak bi düşünsün inşallah aklı başına gelir Allah yardımcın olsun.
(2,804 puan) tarafından
Umarım ama hiç sanmiyrom
(763 puan) tarafından
Eşini en iyi sen tanırsın otur iyi düşün biz bilemeyiz kimse bilemez canım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
(2,804 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum duzwlecegini ama gitmek ayrı kalmak istiyorum biraz
(351 puan) tarafından
Canım bende alkol falan yoktu 1 hafta oldu aileme geldım kafam okadar yerindeki iyiki gelmişim sende git biraz uzaklaş
0 oy
(1,132 puan) tarafından
Pişman değil o olur canım. Boşanmak çok kolay bişey değil. Yuva kurdun 2 çocuk çok zor. İyi yapmışsın. Belki aklı başına gelir ve evine karısına çocuklarına güzel bir baba olur. Sonradan değişen çok insan tanıyorum. Hakkınızda hayırlısı 
(2,804 puan) tarafından
Umarım ailem 10 saatlik mesafede yakind adegil ki tek başıma gideyim ,,
0 oy
(90 puan) tarafından
Ne yazarsan yaz değiştirmeye çalışırsan çalış asla değişmeyecek ayaklarında pas pas bile olsa bir hafta sonra aynı herif olacak çok acı:((  Rabbim yardımcınız olsun inşallah hayırlı kapı açılsın.
0 oy
(2,428 puan) tarafından
Buradaki insanlara göre hareket etme ailene danış otur düşün zaten böyle biriyle ne kadar giderki
(2,804 puan) tarafından
Annem biraz daha.bekle.kavgayla değil güzellikle gel sonra gerekeni yapicz diyeo
0 oy
(974 puan) tarafından
Yazdiklarin çok mantıklı bana göre, insaAllah düzelirim yuvaniz dağılmaz. Allah yardımcın olsun canim.
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Bence sen kendini biraz geri çek soğuk davran  kendine odaklan. Eşine bişey deme bazen insan soğuk yapınca uzak durunca karşıdaki değişebiliyo ama cidden soğuk yapcan
0 oy
(4,353 puan) tarafından
Bir eve alkol ve kumar girerse o evde ne huzur kalır ne bereket Allah yar yardımcın olsun
0 oy
(2,666 puan) tarafından
Evet biraz uzaklaşmak iyi gelecek.
0 oy
(99 puan) tarafından
Cevap vermedi mi ? Bence annenin dediğini yap 
(2,804 puan) tarafından
Yok cvp vermez vermiycekte
0 oy
(7,170 puan) tarafından
Yuva yıkmak kolay değil doğru olanı yapmışsın kim ne derse desin ben olsam bende elimden geleni yaparım olmuyosa karismdski desein ben duzelmem diye o zaman bitiririm elimdeki bütün kozları oynarım ilerde cocukarim anne madem babam boyledi swn niye savasmadin demesin ben ilerde bi sıkıntı olduğunda kaskı bi şans daha versrydim belki duzelirdi de çocuklarım babasız buyumezdi demeyim 
(2,804 puan) tarafından
Aynen öyle bnde oyle düşündüğüm için son msj imi yazdım kendi bilir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 187 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,072 göst.
0 oy
1 cevap 102 göst.
11 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (263 puan) tarafından soruldu
0 oy