0 oy
117 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (0 puan) tarafından

Kizlar ankastre set alacagim kumtel bime geliyor ama bekoya gore de firinin ici. Kucuk evet fiyat konusunda cok uygun ama bana bi fikir verin lutfen hamgisini daha iyi

image

image

21 Cevaplar

0 oy
(9,504 puan) tarafından
Beko tabiki 
(0 puan) tarafından
Siz kullaniyor musunuz eger kullaniyorsaniz memnun musunuz
-Reklam-
0 oy
(5,283 puan) tarafından
Siyah alma benimki ferre 7 yıldır kullanıyorum beyaz 
(0 puan) tarafından
Yok kuzum resmi oylesine koydum beyaz alacagim siyah cok toz oluyor diyorlar
0 oy
(4,000 puan) tarafından
Kumtel kullanıyorum çok memnunum
(0 puan) tarafından
Firin pisirmesi de guzel mi ben pogaca pasta turlerini pisiremiyor diye duydum da
(4,000 puan) tarafından
Ben çok yer gezdim bütün satıcıların dediğini söylüyorum diğer markaların adı var ama fırında kumtel çok iyi dediler bende güvendim aldım ben çok memnunum yinede arastir aklına yatana kadar
(0 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Annemler Kumtel aldı kardeşim ocakta bişey yaparken cam ocak üstüne patladı Allah'tan kendini korumuş bişey olmadı ama olabilirdi ev minicik cam parçalarıyla doluydu çok korkmuştuk canım bilgin olsun herkeste olcak diye bişey yok ama
0 oy
(2,997 puan) tarafından
Eski evimde kumtelin seti vardı fırının dışı çok ısınıyordu ve ocak temizliği çok zor lekeler çok zor çıkıyordu ama onun dışında bir sorun yaşamadım. Hangisi iyi dersen Arçelik en iyisi bence benim şuan sadece ocağım Arçelik memnunum kiracı olduğum için set almadım burda kendi evime çıkarsam ben de almayı düşünüyorum 
0 oy
(430 puan) tarafından
Fiyat farkında da belli zaten Beko daha iyidir ferre de çok güzel renk olarak da beyaz al benim beyaz çok daha kullanışlı iz falan kalmıyor 
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Beko tabiki sakın kumtel hatasına düşme kaynanama ocağını aldık cakmiyo ocagi
0 oy
(4,043 puan) tarafından
Tabiki beko ama beyaz kesinlikle.
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Ben alalı 3 hafta oluyor siemens tercih ettim 21.500 tl ye aldim
0 oy
(6,247 puan) tarafından
Kumtelin fırınını bilmem de ocağı patlayan çok duydum. Alacaksan kaliteli al  ve kesinlikle beyaz renk olsun 
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Kesinlikle beko . Alabiliyorsan bosch tercih et. Kaynanamin arcelik ama temizliği sor ve ocak gözleri döküm. Ben alırsam emaye tercih ederim ve arcelikten almam. Bekoda küçük ev aletlerim beko hepsinden çok memnunum ..
0 oy
(185 puan) tarafından
Benimki de bimden kumtel. 3 sene önce almıştım. Zamanlayıcı ve turbosu yoktu benimkinde, yeni modellerinde var sanırım üç düğme görüyorum görselde. Ben hiç memnun değilim eşit pişirmiyor, bazen altındaki rezidansı çalışmıyor felan. Ben buradan taşınırken evde bırakacağım ama siz alıp hep kullanacaksanız bence iyi bir şey alın
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Kardeşim beko kullaniyor cok memnun. Firini falan cok guzel pişiriyor. Kumtel kaynanamda var fan ozelligi yok malesef
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Kumtel aldım memnunum sadece cam almasaydim keşke diyorum patlayacak die korkuyorum. 1 buçuk senedir kullanıyorum fırında fansiz ama güzel pisiriyor
0 oy
(595 puan) tarafından
Altus markasında güzel canm fiyat olarak uygun istersen onad bak ben kullanıyorum iki senedr çok memnunum 
0 oy
(1,412 puan) tarafından
İllaki beko mu ben Vestel kullanıyorum çok memnunum 
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Kumtel almada ne alırsan al anneme aldık servisi 500 kere aradım şikayet etmediğim yer kalmadı arayıp özür dileyip randevu oluşturdular yine gelmediler valla yıldık en son bida çağırmadık 
0 oy
(1,828 puan) tarafından
Ben Beko kullanıyorym aşırı memnunum buhar desteği ile airfry özelliği görüyor resmen az yağ ile çok güzel yemekleri yapıyorm
0 oy
(886 puan) tarafından
Fiyatları arasında 4 kattan fazla fark var yani yakin fiyatlı ürünler değil ki kiyaslayalim. Ben luxell kullanıyorum cok memnunum bu markaları kullanmadığım için yorum yapamiyorum :) bütçeniz uygunsa siemense de bakabilirsiniz epey siemens düşünüp sonra yeni evliyiz diye uygun birsey alalim diye luxell aldık bir de kiracıyız nasılsa diye. Silverline da güzel bir marka buna da bakabilirsiniz
0 oy
(15,610 puan) tarafından
Arçelik buharlı pişirme aldım kaç ay önce valla çok güzel beyaz eşya bı kere alınan bişey o yüzden temiz ve iyi bişey al paran varsa 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 160 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 192 göst.
17 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 258 göst.
13 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 209 göst.