0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ankastre alacağım biminkininalsammi ne diyorsunuz siz kullanan varmı alipta

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bunu kizlar olur mu kullanışlı mi

image

-Reklam-
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Biminki pek güzel değil canım eşimin bi akrabası aldı siyah renk sürekli iz birakiyo gaz çıktığı yerler hep paslanmis sonra dan kötü oluyo yani ama genede sen bilirsin
tarafından
Ben beyaz istiyorum canim siyah değil ama diğerleri dahapahali ya alamam gücüm yetmez ceyizimde alamadım kiraya çıktığım için evim oldu almak istiyorum suan
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Ben siyahini kullanyorm güzel memnunum tayinciyim zaten o yüzden çok iyi bisey olsn istemedm 
tarafından
Peki siyahi nasıl yani fırını güzel pişiriyor mu çiziliyor mu leke kaliyormu biraz bilgi verirseniz eğer
(1,122 puan) tarafından
Canm güzel pisiryo pişirmesi güzel siyah diye siliyorm domolla temzlyorm öyle çok bi leke brakmyo bana yetiyo yani beyazı geliyosa tabi beyazni almani tercih edrm
tarafından
Evet canim geliyor beyazı
tarafından
Ben ilk kiraladim evde kumtel ankastre kullandım fırıni su böreği tavuklu patatesli yemekler tatlılar kaburga fln güzel pisiriyodu ocakta iyiydi ama siyah alma beyaz grimsi fln renkler var sa al siyah alma berbar cok iz görünüyo toz yağ fln gösteriyo
(1,122 puan) tarafından
Bence beyazını al derim cnm bak siyahda kötü degl ama beyaz daha güzel beyaz olsaydi bnde beyaz alicktm nasıp olmadi
0 oy
tarafından
Ben siyahını kullanıyorum çokta memnunum sürekli silmek gerekiyor ama zaten her yemekten sonra silinir yani Ocak çok zorlamıyor o yüzden tavsiye ederim 
tarafından
Canim ben beyazını çok beğeniyorum mutfağım tüm beyaz beyaz alalım diyor eşim magazalarsa çok pahalı bielmedim yani ne yapsam peki bu gömmeli oluyor gommeden dursa tezgahın üzerinde çalışır mı Ocak bilginiz varmı canim
tarafından
Canım ankastre yeri olması lazım yani tezgah üstü ocaklar gibi çalışmaz yeri oluyor tezgahta orda gömülü duruyor atıyım istersen fotoğraf benimkini
tarafından
Atta bakiyim canim merak ettim alacağım fikir olsun banada
0 oy
(940 puan) tarafından

Ben 2 senedir firin davlunbaz cam ocak kullaniyim memnunum canim :) bazen firinin alti pisirmiyor oda her zaman degil bazi yiyeceklerde oluyo bi en altina aliom isimi goruo( siyah modeli cam benimki)

0 oy
(284 puan) tarafından

image

Ben aldım canm bimden siyahını ama senin bu attign daha iyi sanki çünkü 3programli benm firinm bunun programı çok daha iyiye benziyo siyah almada aman deyim çok iz yapiyo

tarafından
Yok siyah almam eşim istemiyor ev beyaz bizim ahşap beyaz herşey
(1,601 puan) tarafından
Annem aldı siyah iğrenç birşey elinde hep bez olucak çok iz bırakıyor BİM'in nasıl bilmiyorum
(284 puan) tarafından
Resim ekledm benmki bundan sürekli silmen lazim
0 oy
tarafından

image

böyle canım 
tarafından
Valla ben çok memnunum dediğim gibi çakmaklari çok iyi alev verme olayı çok iyi şans meselesi bir yerde biliyorsun
tarafından
Tamma canim esime sormam lazim pahalı ama yinede 2000 yakin
tarafından
Bence normal canım komple şey olarak bizde 2 sene önce 2.400 kusure falan almıştık istersen soylede yapabilirsiniz modelini iyice öğren internetten sipariş et. Biz gidip mağazada bakmistik sonra aynısını internetten sipariş vermiştik daha hesaplı oluyor hele ki şuan trendyolda acayip indirimler var
tarafından
Çok teşekkür ederim canim bakayım bı
tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
Ben memnunum ama tek sıkıntı ocağın ızgara kısmı tek tek olduğu için sürekli oynuyo yemek karıştırırken bile yerinden çıkıyo 
tarafından
Dikkat etmek gerekiyor ozaman
0 oy
tarafından
Benimki Kumtel ama bimden almadım 

Alacaksan da siyahını değil beyazını al bime.sadece siyahı geliyor onu alıp Kumtel servisini arayıp beyazı ile değişebilirsin kuzenim öyle yaptı 
tarafından
Canim beyazı gelmiş bime bende beyazını alacağım eşim tamam dedi şuan çok mutluyum
(130 puan) tarafından
Ben beyaz istiyorum yarın gelen siyah nasıl deyiştirid para falan verdi mi ayriyeten
0 oy
tarafından
Bu marka gzl değil canm ya , gerçi beyaz eşya felan şans işi birazda sen bilirsn canm
tarafından
Neden canim şuan beğenmeyen sen ve bir bayan daha vardı bilemiyorum herkes menmunn ama
tarafından
Bnde mini fırını vardı pişirmiyodu canm keki kurabiyeyi yakıyodu ondan dedim , genede şans meselesi ssn bilirsn canm
tarafından
Allah Allah canim bilemedim ki şimdi ya acaba ayarını yüksek seninnkinin

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 118 göst.
8 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busra-S (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 160 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 192 göst.
17 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu