0 oy
91 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (456 puan) tarafından
Doğumdan sonra daha çok rahatsız etmeye başladı doktora gidemiyorum krem aldım ilk iyi geldi ama şuan oda iyi gelmiyor napsam ya çok rahatsız edici 

5 Cevaplar

+1 oy
(37 puan) tarafından
Benim dogum sırasında olustu doktora gittim ilac ws denedik gecmedi doktor ameliyat dedi daha lohusaligim bitmemisdi kabul etmedim ameliyati. Sonra biri siyah zeytinin çekirdegini yut dedi kahwltida yedigim zeytinin cekirdeklerini ayirdim sofradan kalkinca ilac icer gibi yuttum cekirdekleri we o gün kurtuldum. Bi deneyin isterseniz
(456 puan) tarafından
10 tanede yutarim valla yeterli iyi gelsin. Afedersiniz ama benim ki bide meme gibi kocaman şişti sizinde öyle miydi oturunca açıyor
(37 puan) tarafından
Şöyle söyleyim canım benim dübürüm komple dısındaydı baya kötüydü yani doktor görür görmez hemen ameliyat dedi kabul etmedm sonrasinda ilac werdi olmayinca yine amelyt dedi. Bana çok iyi geldi insallah sizede şifa olur
(456 puan) tarafından
İnşallah bana da iyi gelir valla  benim aynı öyle ameliyat falan şuan olamam yaa.
-Reklam-
0 oy
(665 puan) tarafından
Daflon hap ve procto glyvenol krem ve aynı marka fitil . 

Bu 3 u rahatlatır benimde problemim var bunları kullanıyorum 
(456 puan) tarafından
Procto krem beni çok rahatlarirdi bı sefer hiç su sürüyorum sanki diğerlerine bakayım bir
(665 puan) tarafından
Fitilini al o zaman canım
(456 puan) tarafından
Onuda alıyım yarın okadar kötüyüm ki fitili takabilcek durumda bile değilim
0 oy
(367 puan) tarafından
Ateş gibi sıcak suya otur
(456 puan) tarafından
Kızgın yağlara bile oturasim var öyle kötü bir haldeyim yürürken bile rahatsız ediyor
(367 puan) tarafından
Evet canm iyiki ❣️ ameliyat sureci çok zor olsa da kurtuldum
0 oy
(344 puan) tarafından
Bol su ic ve sabah kalkinca 1 2 yemek kasi zeytin yagi ic oyle kurtuldum ben

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 240 göst.
0 oy
4 cevap 53 göst.
9 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaa355 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
5 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaa355 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
17 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde S. A. M05 (77 puan) tarafından soruldu

381,496 soru

11,421,778 cevap

34,978 kullanıcı

...