0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (313 puan) tarafından
Kaç yaş cocuklariniz ne sıklıkla gider. Siz orda yokken bırakır misiniz cocugunuzu

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi
Bazen kalır büyük kızım 5 buçuk yaşında

Küçüğüm kalmıyor beni bırakmıyor. Gitme sıklığı değişir

Bazen eşm çocukları sabah bırakır akşam alır. Bazen haftasonu gideriz Bazen ben 2 saatlik gider gelirim düzen yok yani
tarafından
Aynı ben. Beni anlattın bacım rahatlık yok bize malesef
tarafından
Ben bu durumdan rahatsız değilim canım :) bazen eşimi zorla götürüyorum yorgun oluyor vs :D
tarafından
Hergün git gel insan sıkılıyyor
-Reklam-
0 oy
(973 puan) tarafından
Asla ben yokken birakmm guvenmem benden guzel bakamaz dusuncesi gelior cunku benm kaynanm torunlryla ilgili biri deil ve ayda yilda bir ben gidersem gelirler benle yoksa yok asla tek gidemezler gondermem 9 ve 7yasinda 2kizim var 
(313 puan) tarafından
Sen çok zekisin
0 oy
(3,328 puan) tarafından
2 ayda bir eşimle giderler 3 4 saat en fazla. Eger bahcedelerse öğleden sonra gidip aksama anca gelirler. 
(313 puan) tarafından
Niye iki ayda bir çok mu uzaktasın
(3,328 puan) tarafından
Hayir aracla 10 dk evimizin arasi. Konuşmuyoruz 1 yılı aşkındır. Esim depremden sonra konuşmaya başladı.  Anasidir babasıdır kendi konuşur. Benim haklılığımı da bildigi için bisey demez.
0 oy
(49 puan) tarafından

• Altlı üstlü oturuyorz büyük kızım 3.5 yaşında gözünü açtığı gibi yukarı çıkar. Benden iyi bakar kaynanam o kadar güvenirim. Akşam yatana kadar bi aşağı iner bi yukarı çıkar durur<3:D
(465 puan) tarafından
Bizde öyleyiz ama benimki öyle her dakika çıksın istemiyorum çok alışsın istemiyorum
(49 puan) tarafından
Alışması benim de işimi geliyor valla arada kafamı dinliyorum:)
(465 puan) tarafından
Misal 3 gündür konuşmuyoruz kaynanayla hergun çocuğu görür normalde 3 gündür hiç uğramıyor bende çıkmıyorum bu akşam iftardan önce eşim aldı çıktı çocuğu gördü hayır ben torunlarıyla arasına mesafe koysun demedim ki sadece artık ben eskisi gibi samimi olmucam dedim sizinle kadın 3 gündür uğramıyor:))
(49 puan) tarafından
Hmm belki o da sizinle konuşmak istemediği için evinize gelmiyordur. Ben 7 yıldır oturuyorum çok şükür hiç kavgamız olmadı öğlene kadar gitmezsem kaynanam iner aşağıya gelmediniz bi çocuklari görüm der
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Alt kattalar ama pek gitmezler ben genelde salı günleri assagi bırakır pazara çıkarım bazen markete falan çıkarırken bırakırım 
0 oy
(435 puan) tarafından
Her pazar günü akşam üzeri gideriz çay içip kalkarız 
0 oy
tarafından
12,10 ve 4 yasinda çocuklarımız. Bizim kayinvalidem ile ilskimiz baska canımız istedigi an oradayız. Hafta ici pazar,market alisverisini yaptik esimde balık  almıştı  gidelim beraber yiyelim dedik. Yedik ictik evimize donduk. Çocuklarımı bırakamam eltimin iki tane zıpır oğlu var o lar icin birakmam yani
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Bazen her gün bazen 2 güne 1 .. 23 aylık kızım valla kalsa birakcam kalsn ama benden ayrılmıyor. Önceden bırakmam djyordm ams yok valla  birakcam. Yani o konuda güvenirim iyi bakar 
0 oy
(407 puan) tarafından
Biz kapı kapı komşuyuz kapı açıldı mı fare gibi orya uçuyor nasıl gidiyor anlamıyoruz bile izin versem halasiyla beraber yatar alışmasin diye izin vermiyorum hep ağlar bunun için dört yaşında 
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Benim kaynanam alt katimda 3.5 yasinda kizim hergun iner 1 .2 saat durur istegine bagli  istedigi zaman  geri cikiyo yollarken ben bakiyorum  çıkarken  kaynanam birbirimize  bağırıp  geliyo gidiyo diyoruz☺️

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 306 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 347 göst.
27 Mart 2022 Aile kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 325 göst.