0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde (656 puan) tarafından
Ben ne zamn annemlere gitsem eşim annemlere git diyo. Kadınla doğru düzgün konusamiyoruz çünkü ben Kürtçe konuşamiyorum oda Türkçe anlamiyo. Eşimde diyo seni bugün anneme brakacam orda olun akşama kadar. Bende akşama kadar kalamam sende bizle otur biraz oturup kalkarız diyorum bu sebepten kavga etti benle.haksizmiyim sizce. Bide bana diyo kendi annene değil benim anneme daha sık gitmen gerekiyo.

31 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Kaynanası olmayan ben :'(

(265 puan) tarafından
Hayattaki tek şansını burda kullanmissin
tarafından
Yok kız keşke olsaydı ahhh çok isterdim vallahi
(2,307 puan) tarafından
Öle deme kız bazen işe yaryr lar yani bnm ki öle ☺️
(13,088 puan) tarafından
Ne sevap işledin acaba :))
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Haklisin bence canim 
(22,070 puan) tarafından
Puan yukseltiyom kanka:D sen nörüyon
tarafından
Bende aynı knk ya pek giremiyorum sadeca yorum okuyorum bende ergenler gibi artık sana yorum altında yazmaya başladım:d
(22,070 puan) tarafından
:DD puahahahah olsun la birbirimizi brakmayak
tarafından
He la bi kaç güne açarım özeli knk :d şimdilik burdan yazayım sana :d
(22,070 puan) tarafından
Tamam kankammm☺☺❣❣❣❣❣
0 oy
(8,327 puan) tarafından
Yılda bir gidiyorum
(656 puan) tarafından
Uzak diyemi yoksa gitmek mi istemiyorsun
(8,327 puan) tarafından
Uzak canım severım kayınvalıdemı ama 600 700 km uzaklıkta
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Canim ne zaman isterse 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Neden kaynananda daha sık kalman gerekiyor bence bu düşünce çok saçma . Benim eşim de annesinde kalmamı ister ama birlikte gider kalırız
(656 puan) tarafından
Çünkü benim ailem artık onlarmiş öyle diyo eşim. Bende dedim evlendim diye annemi siliyim mi.
0 oy
tarafından
Neden kendi annene gitmişken ona gidiyorsun işine bak de
(656 puan) tarafından
İşte kendi anneme fazla gitmemek gerekiyomuş. Onun annesine hergun gitsemde sorun olmazmış.
tarafından
Yav işine baksın anaci nah giderim senin annen sana değerliyse benimkide bana de
0 oy
(1,786 puan) tarafından

Valla hatırlamıyorum acaba bir yıl oldumu evlerde yakın ama gönülden gönüle bir yol var o çok uzun  aşılmıyor  :D

(1,361 puan) tarafından
Kız onu nasıl beceriyon. Yakın olduğun halde yılda 1 kere mi görüşüyon. :D
(1,786 puan) tarafından
Evet canım çok yakın oturuyoruz ilk yıllar her hafta sonu giderdik sonraları kaynanamın gevşek ve kırıcı laflarına birikmiştim bi içimi döktüm küstük filan iki yıla yakın zaman girdi sonra ben sakinleşince bişey olmamış gibi gittim oda normal devam ettik ama iki haftada bire indirdim sonra korona var diye iyice azaldı.yazın da pek yüz vermeyi düşünmüyorum çünkü hak etmiyo
(1,361 puan) tarafından
İyi yapmışsın o zamn cnm
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Aha gidiyorum yanına 1 aykalcaz tabi daha fazlası olmazsa 

Sen niye anasının yanında akşama kadar oturcanda o gezcek anlamıyorum kendi anası kendide otursun 
(656 puan) tarafından
Aynen bende öyle diyorum amlamiyo. Allah'tan sen kalmazsan tek kalmam deyip gitmiyorum bir iki kere öyle yapsam sürekli öyle yapacak
0 oy
(3,351 puan) tarafından
1 senedir gidemiyorum işten dolayı eşim hafta sonraları gidiyordu benim mecbur apartmanda kalmam gerekiyordu bilmem kaç saatlik yol zaten şuan yollarda kapalı köye gidip ne yapacağım zaten
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Böyle adamların kafasını tırtıklı duvara sürterek kıvılcım çıkartasım geliyo
0 oy
(119,338 puan) tarafından
bence sen haklisin
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Su erkeklerin annem de annem diye diretmesine çıldırıyorum. Arada gidersin biraz oturursun ne bileyim yardımcı olacağın bir şey varsa yaparsın ama dilini anlamadığın biriyle bütün gün ne yapabilirsin ki. Tabiki annene daha fazla gideceksin o senin annen. Valla kafalarını duvara sürtesim geliyor bu tiplerin
(656 puan) tarafından
Zaten bütün hafta evdeyim dışarda biraz dolaşalım diyorum yok annemin yanında otur diyor. Ama kabul etmiyorum öyle biseyi tabiki. Sesimi cikarmasam sürekli anasinda oluruz
0 oy
(451 puan) tarafından
2 senedir gitmiyorum ama o geliyor 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Benim kaynanam yok bayramdan bayrama ziyaret ediyoz 
0 oy
tarafından
İki taraftara eşit gidiyorum belki kaynanama daha fazla ikisininde gönlü kalmasın eşimin de 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
15 günde bir gidiyorum bazen duruma göre değişiyor
0 oy
(265 puan) tarafından
Ben hergun beraberim
0 oy
(7,651 puan) tarafından

2 3 ayda anca 1 kere giderim esimde fazla gitmez onlarda hiç gelmezler keske gelseler gitsek surekli:)

0 oy
(2,307 puan) tarafından
Ay ay şu erkekler tek sanki kendi anneleri var ya valla bna kalsa hic gtmm ama işte eşim gtryr kendi annemler uzakta bu kız 2 3 kere anca gidbldm ya yazın inşallah ramazan dan sonra gtcm 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Eşimin hatrı için ayda bir defa gidiyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 122 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anonim (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 305 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde Lavin ve annesi (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 233 göst.