0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından

22.haftamdayim, ilk önce kıza benzetildi sonra 17.haftada erkek dedi, dün kontrolüm vardı erkek olduğu kesin değil dedi. Artık manyağa bağladım ne oldugu önemli değil ama meraktan catlyiorum:D

Internetten buldum kabartma tozu ve idrarla cinsiyet anlaşılıyormus. Kabarirsa erkek kabarmazsa kız olduğu yazıyor. Ben denedim kabardı erkek galiba :D

Deneyen var mi? Lütfen bunlar sacma şeyler fln yazmayın boşuna. Deyenler yazsın 

5 Cevaplar

+2 oy
(4,091 puan) tarafından
Kocam erkek doğuruyor kızlar yaşasın kızıma kardeş geliyor :D
(1,124 puan) tarafından
Aman napalım böyle şeylere işte insan gülüyor komik gerçekten daha neler göreceğiz :)
(57 puan) tarafından
Cinsiyet sorusuydu bu hamilemiyiz diye değil :D
tarafından
Kocası isemis kabarmış erkek oğlu olacakmış işte onu haber etti doğa , neyini anlamadın :D
(57 puan) tarafından
Kaç haftalık olduğu konuşulduğu için yazdım, sen neyini anlamadın :D
tarafından
He onu biz sorduk :D
-Reklam-
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Kabartma tozuna şu döksen de kabarır 
0 oy
tarafından
Bir yüzük testi yap yuvarlak dönse kız git gel yapsa erkek. İkincisinde idrar rengin çok koyu turuncu renkteyse kız, açık berak yeşilimsi renkteyse erkek.  Bunları dene ve yazarmısın nasıl çıktı. Kabartma tozu nimettir yapma günah
(57 puan) tarafından
Yüzük testini denedim, ama benim bi önceki düşük olduğu için bilemiyorum onunda cinsiyeti çıkıyormu diye :)
(5,726 puan) tarafından
idrar rengi biz şu içmekle alakalı diye biliyoruz ama hurafelere konu olduğundan haberimiz yoktu:))
tarafından
Şimdi dene ne çıktı
(425 puan) tarafından
Yüzük dahil bütün batıl inanclari yapmışlardı bana hepte erkek çıktı ama bebeğim kız doğacak inşallah. Hurafe tezini çürüttük :)
0 oy
(643 puan) tarafından
Hic uzatmayayim denedim erkek cikti kiz bebek bekliyorum. 

Aklina gelebilecek nette yazan yada sagdan soldan duydugum herseyi yaptim hepsi erkek cikti ki ilk bebegimde erkekti ayni sekildeyom hic bir fark yok hatta o yuzden erkek sandik ama degil canim biz eglencesine can skntisindan yaptik 
0 oy
(1,443 puan) tarafından

Ay cinsiyet için her yolu deniyoruz ya şaka gibi bende denedim hiç kabarmamıştı ama erkek bebek bekliyorum hatta çamaşır suyunu da denemiştim çok kabarmıştı :D birde dur bakayım kızım da geldi lazımlığa çiş yaptı aaa bakayım buna da kabarıcak mı diye çişe çamaşır suyu eklemiştim aha benim kızda hamile erkek bebeğe diyee şuan düşününce ay ne komik hallere girmişim ya :woot:

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 177 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde prensesannesiiii (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
28 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Ebruliiiiii (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
30 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Aayfer (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 143 göst.

378,321 soru

11,323,354 cevap

34,775 kullanıcı

...