0 oy
25 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
Hanımlar 2 buçuk yaşında kızım tekrar ediyor bir cümle kuramıyor sumu iccen diyorum sumu içim diyor tekrar etme diyorum tekyay etme diyor napiyorsun diyorum napisan diyor sürekli bir tekrar nesnelerin herseyin adını biliyor biz yatarken üstümüze geliyor göz kulak burun ağız dis diye dokunuyor soyluyor arada çok nadir cümle kuruyor süt bazen su kaka yaptım oyun oynaaalim diyor bu kadar doktora götürdüm otizm belirtisi dediler testten geçirdiler doktor otizm de demedi otizm yok ta demedi  gozlerin nerede dedi cevap vermedi anlamadi bende dedim evde bizim yanimiza geliyor sayiyor diye o farkli soru sorunca anlaması cevap vermesi idrak etmesi lazım dediler 20 gün boyunca sürekli bununla oyunlar oynayın ekrandan uzak tutun sizinle oynarken arkadaş çevresiyle oyun oynarken parkta oynarken videolar çekin  tekrar randevu alın gelin dedi onun sonucuna göre rapor cikarticam dedi biz çok korktuk otizm raporundan çocuğun meslek hayatını ilerisini etkiler diye hemen oyuncakciya gittik zeka gelistiri  oyuncaklar doldurduk sürekli oyunlar oynamaya başladık hiç böyle  tekrar edip bir süre sonra tekrar etmeyi bırakan varmı kendiliğinden geçen varmı bazı rehabilitasyon merkezleri 2 2bucuk yaş arası tekrar etmenin normal olduğunu 3 yaşından sonra tehlikeli olduğunu söylüyor su 1 2 aydır var 

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 116 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Fatmanurozdemir429 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 627 göst.
13 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,339 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,219 göst.
+1 oy
7 cevap 142 göst.
2 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,261 soru

11,321,632 cevap

34,767 kullanıcı

...