+1 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (209 puan) tarafından
Hanımlar 4 yıllık evliyiz eşim hiçbir özel günümüzü kutlamaz ben kutlarım kendi çapımda masa hazırlar minik hediyeler alırım ya da em kötü ihtimalle uzun güzel yazılar yazarım. O da sağ olsun aile iletişimimizde falan bağırıp çağırmaz marketten ne istesem alır kızım ne istese alır ama bence kadınlar kendilerine süpriz yapılsın istiyor keşke sorumlu olduklarını lütuf olarak görmese neyse yine de çok şükür Allah a sadık koca ama ruhum okşansa da hoş olurdu

14 Cevaplar

0 oy
(855 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim kocami tarif etmişsin.artik bende sıkıldım bu durumdan kendimi değersiz hissediyorum. 
-Reklam-
+3 oy
(9,578 puan) tarafından
Herkes sevgisini farklı gösteriyor. Benimki de her istediğimi alır kendi giymez giydirir, kendi yemez yedirir. Ama odundur yani hediye almaz istediğini al sen der. Ben sorun etmiyorum 
tarafından
Bu benim kocam . Net :D 2-3 kez habersiz elinde çiçekle geldi eve o zaman şaşırmıştım
(1,425 puan) tarafından
Aha benim eşim+
(386 puan) tarafından
Benim eşin aynısı :)
(9,578 puan) tarafından
Parti kuralım kızlar öksüzlerderneği :)
(386 puan) tarafından
Çok iyi olur :) :)
+1 oy
(7,591 puan) tarafından
Ya bilmiorum ben odunum galiba bu konularda .

Sevmiorum vic vic gelior bana hoslanmiyorum ya
0 oy
(2,837 puan) tarafından

Yapı meselesi herhalde ben sevmiyorum ya supriz yapmayı da yapılmasınida.

Sabah kahvaltıda çiçekli ekmek alması yetiyor mesela ;)

(9,578 puan) tarafından
Çiçek almış kadar oluyor :))
(2,837 puan) tarafından
Aynen çok lezzetli bide yenilir çiçek;)
0 oy
(581 puan) tarafından
Ben sürpriz yapılacağı gün eşi tarafından çarşıda unutulan kesimdenim
0 oy
(1,425 puan) tarafından

Benim eşim de odun hiç sürpriz falan yapmaz sevmiyor böyle şeyleri ama ben seviyorum :angel:

Genelde hediye alan taraf ta hep benim:)

0 oy
(3,473 puan) tarafından

Tam da o dediğindenim:D

0 oy
(320 puan) tarafından
Benimkide sürpriz yapmaz hiç ben alırım genelde hediye masa hazirlarik sevdiği tatlıları yaparım :) beğendiğim şeyi al dersem alır. Sürpriz yapmaz :) 
0 oy
(1,488 puan) tarafından
Benim adam da ihtiyacım ne varsa alır gönlümü bırakamaz ama gel gör ki sürpriz yapmaz gerçi bende alıştım artık sadık olsun bana çocuklarıma bağlı olsun zaten bu en güzel hediye heleki bu devirde 
0 oy
(927 puan) tarafından
Yeminle aynı aynı bı sen degilsin bende varım can ya 
0 oy
(100 puan) tarafından
Canım o özel gunlerini kutlamiyorsa sen neden kutluyorsun ilk adımı onun atması gerek biz kadınlar bu tür şeylere daha çok ihtiyacımız var onlar için olsa olmasa da farketmez yani 4 yıl bu 4 yılda hiç mi bişe yapmadı yapmıyorsa sende yapma bırak kutlama benim içimden bile gelmez valla kutlamak herşey karşılıklı hadi babalar günü olur kutlarsin sevgililer günü olur kutlarsin ama yani her seferinde senin sürprizler yapman olmaz 
0 oy
(483 puan) tarafından
Valla kimsenin bana hediye almasını beklemiyorum kartını alio istediğim herseyi alıyorum kendine de bugün bana kadinlar günü hediyesi aldin canım tesekkurler diyorum amaan oyle beklersek cok beklicez 
0 oy
(3,097 puan) tarafından

Ben sürpriz severim hediye almayı da vermeyi de severim eşim de pek düşünmez ama ittire kaktıra yapıyor kendi çapında işte :)

0 oy
(12,995 puan) tarafından
4 senenin sonunda bu sene öğretmenler gününde çiçek yollamıştı okula üstelik oğlumun ağzından yazılmış çok güzel bir notla aslında çok sevecen duygusal bir insan ama romantik değil 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 440 göst.
0 oy
9 cevap 749 göst.
0 oy
2 cevap 264 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Adalett (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 340 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,491 soru