0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İkinci çocuğa kürtaş oldum iki ay önce ilk adetimi oldum btti işte ayın 12 adet oldum normalde geç oluyorum ama mesela ayım da yaklaşıyor hiç belirti falan yok sadece göğüs ağrısı var eşim sürekli test almak istyor :( çok üzülüyorum negatif çıkıyor dedim alma gecikiyorsa adetim snra oda hiç belirti yok çok umutusuzum:(

6 Cevaplar

0 oy
(10 puan) tarafından
Rabbim mübarek aylar hürmetine sevinçli haberler almayı nasip etsin inşallahumudunuzu kaybetmeyin nolur.Rabbim hayırlisini versin inşallah 
tarafından
Allah' razı olsun inşallah cnm benim issteuen herekese rabbim hayrlisi nasip etsin
-Reklam-
0 oy
(3,443 puan) tarafından
Üzme canını çok şükür bir evladın  var akışına  birak kafan rahat olduğu  zaman olur cnm ne kadar beklersen  o kadar gecikir  kafanda  hamileliği  attigin  zaman hamile kalırsın 
tarafından
Valah hiç kafaya kurtasdan snra takmaya başladım eşim sürekli test almaya çalıyor geçen gün iki hfta kalmış ti adetime gtmis almış ya çıkarsa dye çok moralimi bozyor
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Allah tez zamanda nasip etsin canım seni çok iyi anlıyorum 3 senedir bebiş bekliyoruz Allah inşallah nasip eder 
tarafından
Ayy rabbim size nasip etsin hiç olmadimi yoksa ikici çocukmu istiyorsun benim oluyor sknti yok kürtaj oldum gelişmedi dye çok korkuyorum bende ya
(1,253 puan) tarafından
Hiç olmadı canım
0 oy
(2,777 puan) tarafından
E varmış işte bir tane çocuğun hiç olmasa anlarımda bu kadar kafana takma bence stres de etkiler 
tarafından
Evet haklısın Allah hiç olmayana önce versin
0 oy
(757 puan) tarafından
Hiç canını sıkma emin ol kafana takmadığın zaman hamile kalırsın kuzenim yedi aydır evli çocuk istiyordu doktor da engel var falan demiş çok üzülüyordu daha dün ona bir doktor buldum  bu ay umudunu kesmişti bugün öğrendik hamile çok sevindik darısı hayırlısıyla size olsun 
tarafından
Ayy hayrlisi olsun benim sorunum yok evlendim beş içinde hamile kaldım spiral taktırdım üç içinde hamile kaldım gelişmedi kürtaj oldum iki ay geçti bakalım hayrlisi olsun yaa
(757 puan) tarafından
Aynen hayırlısı neyse o olsun Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bir yerde okumuştum çok istenildiği zamn vücut kendini anne olarak konumladigi için gene kalinmiyormus gebe kalmak istiyorsan öncelikle o işi yaparken çocuk için yapmayın birde aşırı sitres mesela almayın emin olun ki bir anda beklemeden olcak bunu kime skyledigsem oldu bir tane kitap vardı şebnem seckinerin onu tavsiye ederim çok güzel kitap orda kadjndaa anlatıyor kendjsjnj çok güzeldi sitres yok 
tarafından
Kız ben Allah'a bırakıyorum hiç takmıyorum yemin ederim ikinci çocuk oldu gelişmedi kürtaj oldum çok üzüldüm yıprandım eşim çok psikolojimi bozuya başım dönüyor bile desem dyor hamilemisin bilmem ne
(1,392 puan) tarafından
Ha birde ikinci çocuk olmuş olcak bir çocuğunuz var rabbim hayırlı zamanda göndersin size mucizenizi ☺️

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 394 göst.
7 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hurremsultan01 (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ahmetmetenin annesi (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 313 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 93 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu

381,114 soru

11,409,571 cevap

34,946 kullanıcı

...