0 oy
890 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar yeni bir hesaptan post açtım.esimin erken boşalma sorunu var bıktım artık gerçekten.yorgun olduğu için böyle olduğunu söylüyor.o kendini rahatlatıyor ama ben hiç bir şey anlamıyorum, hissetmiyorum,zvk almıyorum.oldu bitti maşallah.iliskiden soğudum dün artık söyledim yarim kalıyorum hep diye o da daha dur bi dedi.oda farkında bence ama yorgunluğa vuruyor.artik yapmak istemiyorum söylese de istemediğimi soylicem kendimi kötü hissediyorum artık yaaa soğudum herşeyden.Yardimci olabilecekler yazarsa sevinirim teşekkür ederim.

11 Cevaplar

+1 oy
(23 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bu gerçekten çok incitici ve insanı sinirlendiren bir durum.Konu cinsellik dışında kadını da umursamamak gibi duruyor.Kendin işini gör rahatla tedavi olma bir yerlerine takma kadın konuşunca da yorgunum bilmem neyim de.Tedavisi basit bir durum birde ağır birşey de değil.Ürolojiye sıra almak çok da zor değil.

Pekmez kuruyemiş falan yedir bari.Gecmis olsun.
tarafından
Teşekkür ederim fazlasıyla yiyor herşeyden ama bir fark yok ilaç ta alıyor boş soğudum yani
-Reklam-
+3 oy
(13,824 puan) tarafından
Gercekten anlam veremiyorum bir sey diyince suc oluyor doktora gtsin unsanlar napabilir suna zaten sorun ortada gidecek yani baska yol varmi 
tarafından
Haklısın ama aynı durumu yaşayan yada ne yapmam ve nasıl davranmam konusunda bilgi almak istedim
(13,824 puan) tarafından
Otesi yok gidecek doktora
(281 puan) tarafından
@Gunani Aradığım yorum ++
0 oy
(1,016 puan) tarafından
İkinciyi hemen peşine yapacak bı çözüm yok canım 
tarafından
Öyle yapıyor zaten
0 oy
(5,900 puan) tarafından
erkekler bu sorunu küçümsüyor ama çoğu kadın bu sebepten eşini aldatıyor. senin için demiyorum yanlış anlama, evlilik bitirebilecek bir sebep. doktora gitmesi lazım. 

keçi boynuzu pekmezi yedir eşine, güzel güzel beslensin, kuruyemişler falan. 
tarafından
Valla ne yapsa boş ilaçta alıyor aynı.anca sigara içsin
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Geciktirici bisislwr kullansa , kadın tatmin olmayınca kötü oluyor 
tarafından
Kullanıyor ama aynı şey oluyor tatmin olmuyorum orgzm da olmuyorum doğru düzgün kendimi kötü hissediyorum
(2,804 puan) tarafından
Eşim de de sorun var ama kullaniyro bissiler en azndan biraz sürüyor istediğim gbi oluyor zz çok ileri boyuttaysa doktora gitsin kesinlikle ayıbı falna yok
0 oy
(8,317 puan) tarafından
Eşin muhtemelen zamanında cok mastürbasyon yapmış. Benim eşimde de var yıllardır. Kendini cok zor tutuyor ben gelince gelmek için. 
tarafından
Ondan olabilir.oda zor tutuyor
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Doktora gitmek bukadar zor olmamalı, eşini önemsiyorsa tabii, artık herseyin bir çözümü var 
tarafından
Bir ara kavga esnasında seninki basur tutmuş falan diye dalga geçmişti biz bişey demiyoruz diye kendini  bir b*k sanıyor
(2,874 puan) tarafından
Hay allahim ya böyle şeyler söylenir mi kavga etmeden anlaşın bu bir sağlık sorunu nasıl ki bir yerimiz ağrıdığında doktora gidiyoruz bu da ayni
0 oy
tarafından
Ayyyy hiç sevmem öyle şükür öyle bı sorunumuz yok valla olsa sinir olurum bir yapyoz tam yapyoz :D saatlerce :D
(1,135 puan) tarafından
Hahha  Allah iyiliğinini versin kız sesli güldüm:)))))
(351 puan) tarafından
Asyam burcun ne merak ettim akrep mişsin gibime geldin
(593 puan) tarafından
Asyamfatmam  ya ilişki sırasında sende orgazm oluyorsun dimi öyle anladım çünkü ben hiç olmuyorum eşimin erken bosalma sorunu yok ama ne kadar yapsakta ben orgazm olamıyorum farklı şekilde kendi kendime bişey yapsam o zaman orgazm oluyorum ama ben eşimle yapınca orgazm olmak istiyorum bu neden olmuyor ya
tarafından
Boğa burcuyum.......

Canım çünkü eşin odun olduğu için ondan orgazm olmuyorsun olamıyorsun kadınlığıni hissettirmiyor demekki...ama sende durma öyle.bacak aç oldu bitti yapma sevişin biraz
tarafından
Gülün bakalım sizin yüzünüzden uyarı ve engel yicem :D
0 oy
(281 puan) tarafından

Daha önce de sen böyle bir post açmıştın. Burda bizim sana yapabileceğimiz birşey yok eşinin doktora gitmesi lazım. Yoksa aranızdaki soğukluk başka bir boyuta gelebilir, durum böyle gösteriyor :angel:

tarafından
Ben değildim o farklı kişiyim:)
(281 puan) tarafından
Senin konunun aynısına benziyordu, neyse sen öyle diyorsan öyle olsun.
0 oy
(200 puan) tarafından
Ön sevişmeyi uzun tutun 
0 oy
(351 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Viblatör günah değilse kullanabilirsin 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 641 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy