0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.......

8 Cevaplar

0 oy
(4,177 puan) tarafından
Yılllaaaaar önce girmiştim ben :)) moralin neden bozuk?
tarafından
Ay doğa 2 sene önce ben bekarken arkadaşımın kanser annesi hastaneye gidip gelebilmek için ehliyete yazıldı 3ünden kaldı 4.de aldı ve aldığı gibi 10 km hızla heyecan yaptı fren yerine gaza bastığı için 5 yaşındaki çocuğu ezdi , çocuk ölmüştü . Ve çocuk ailenin tek tüp bebek tedavisi ile olan çocuğuydu :( sen böyle diyince aklıma o geldi ya
(1,340 puan) tarafından
Arkadaşlar böyle düşünmenizi anlıyorum ama sinavi.kacincida geçtiğiniz önemli değil benim arkdasim direksiyon eğitmeni kadın diyorki en iyiler sınavda kaliyor en kötüler şansa geçiyor sınavda şansa geçip normalde kötü olan biri trafige çıkması normal ama heyecandan sınavdan kalan biri kötümü oluyor bu tamamen şans çok iyi usta şoförler bile kaza yapıyor bunları karıştırmayın
tarafından
Sana lafım yok hayatım, ben 10 sene önce aldım. ilk direksiyon dersinde heyecandan kaldım 2.de eczaneden sakinleştirici şurup alıp kafaya diktim ve sınavı geçtim :D ehliyetimi aldığım ilk gün kaza yaptım ve bir daha asla kaza yapmadım . Ama bende soğuk kanlılık var kaza yaptığım ertesi gün Bursa'nın trafiğine çıktım ve bir kaç gün sonra 4 tane 8 saatlik uzaklıkta  şehir gezdim  . Trafiğe çıkarken kaza yapacağım stres yapacağım panik yapacağım düşüncesi ile çıkmayacaksın
(1,340 puan) tarafından
Demekki bunun sınav heyecaniyla ilgisi yokmuş o sürüp olmasa belki 2 dede alamicaktn 4 e kadar kalicaktin bende çok sogukkanliyim cesaretliyim ama sınavda yapamadim heycan yaptım şuan hiç kazam yok ve çokda güzel kullanıyorum
tarafından
Tatlım yorumum zaten Doğayaydı benim aklıma o olay geldi
-Reklam-
0 oy
(1,627 puan) tarafından

Ben yıllar önce girmiştim usta öğretici sen kesin ilkte kalırsın diyordu paralel parkı asla yapamıyordum. En son sımava ben girdim akşam saati çok güzel kullandım oaratlel parkta minicik yardım ettiler yandaki komisyon üyesi bugün kullanan 2. İyi kadınsın hayırlı olsun demişlerdi :) korkma sakin ol geçersin şuan daha zorlaştırlar ama yapan yapıyor öyle düşün

(178 puan) tarafından
Ewt canım normalde derslerde sıfır hata ama heyecan basıyor.
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Bemde senin gibi 3. De aldım hep heyecan yaptım en son eczaneye gidip söyledim ehliyet sınavına giriyorum çok aşırı heyecan yapıyorum dedim bana bi şurup verdi onunla geçtim çok relakstım
(178 puan) tarafından
Ewt bende eczane teknisyenjm ama ben kullanamıyorum bebeğim var emziriyorum. Kullansam bile 6.8 saat sut vermemem gerek.
0 oy
(368 puan) tarafından
Şu heyacan yapip kalanlara çok üzülüyorum ya. Ben ilkte almıştım ama ben zaten araç kullanmayı biliyordum. Akşamları boş pazar alanına gidip hergun 2 saat araba surerdim abimle. Ehliyete yazildigimda hem arabam vardı hemde kullanmayı biliyordum hoca hicbirsey göstermedi bana. Ona rağmen sınavda müthiş bir stres vardı. Ama çok şükür tekte aldım. Ehliyeti alıp ilk defa tek başıma araba kullandığım günü mesela asla unutmuyirum işe geç kalmistim ve o an sol bacağım resmen titrerken direksiyona vuruyordu nasıl gittin bilmiyorum. Halbuki hergun araba kullaniyordum. Ama yanımda birileri hep olurdu. Heyecanini yeneceksin başka çare yok 
(178 puan) tarafından
Ewt canım yenmem gerek son hakkım. İnşallah geçerim normalde derslerde sifir hatta .
(368 puan) tarafından
İlaç diyor herkes bilmiyorum ben kullanmadım ama eve gelince sagarsin sütünü nolcak. Bı sor bence eczaneye. Bilseydim bende alırdım.
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Sınav sabahı duble papatya çayı iç kesinlikle sakinleştiriyor ben içmiştim rahatlattı önceden de dene istersen çalışmaya giderken falan iyi geldiğini görmüş olursun 
(178 puan) tarafından
Bi önceki sınavda yanıma aldım içmek için hava buz gibiydi içtikçe afedersin lavabom geliyordu. İçemedim o gün
0 oy
(849 puan) tarafından
İkinci hakkında kac tl ödediniz ve kac ders almıştın brnd3 bugün kaldım.
(178 puan) tarafından
2100 TL ödedim.2 ders alıyoruz. İstersenizde özel ders alıyorsunuz.
(849 puan) tarafından
Kac gün sonra çağırıyorlar
(178 puan) tarafından
Genelde 2 hafta sonra oluyor sinav .ama ramazan araya girdi bilmiyorum. Belli olmaz
0 oy
(597 puan) tarafından
Ben iki sınavda aldım ama cnm nasıl aldım inan bende bilmiyom ben böyle hiçbir sınavda heyecnlanip paniklememistim hala aklıma geldikçe içim bı guaf oluyo sanırım sakinlestici birşeyler kullanmak en iyisi insallh bu sefer alirsn 
(178 puan) tarafından
Arabanın onu dik olaana kadar hoca yap dedi ama arkayida kontrol edecez::)
(849 puan) tarafından
Bunu dikkate alacağım ♡
(597 puan) tarafından
1200 vermiştim cnm 12 ayda aldım bende
(597 puan) tarafından
Bende birincide parell parkta kalmıştım o çizgiyi ayarlamak çok zordu benim için dubanin başındaki çizgiyi
(849 puan) tarafından
Ceylin hoca sana nasıl bir yol gösterdi paralel parka yaklaşırken. Ben ondan dolayı sorun yaşıyorum
0 oy
(1,471 puan) tarafından
Ben geçen sene Nisan ayında ilk sınavıma.girmistim ilk sınavda kaldım klişe olacak ama gerçekten çok anormal bı şeyden bıraktılar son parkurdu müsade etselerdi geçiyordum nasip değilmiş dedim.2. Simav'daogectim çok şükür.1 senede araba kullandın mi diye sorarsan toplasan 3-4 en fazla kendi arabamız yok kayınpederin var bı şey olur emanet diye kullanmıyorum
(178 puan) tarafından
Bende paralel yaptım rampada kaldım .bi öncekide son l park  kalmıştı l den çıkarken sağ dubaya bakmadan çıktığım için çarptım.nasip diyelim .ama derslerde sifir hata .
(1,471 puan) tarafından
Dersler çok iyi geçiyor ama işte bu sınav stresi illeti var ya insanı çok bozuyor maalesef.ilac içenler varmış sakın kalmak heyecan yapmamak için.hatta bı direksiyon hocası sayfasında önermişti

İlgili bir soru bulunamadı

379,006 soru

11,344,704 cevap

34,808 kullanıcı

...