0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Kpss ye çalışan anneler var mi aramızda varsa hangisine ve çocuklarla nasıl çalışıyorsunuz biten dersiniz var mı ?

4 Cevaplar

0 oy
(2,301 puan) tarafından

Alan a girmeyecegim sadece gk-gy kısmına giricem normal memurluk istiyorum . 6 ay bitti çalışmaya başlayalı ve bütün derslerim bitti diyebilirim şuan günlük deneme test çözüyorum bazen takılırsam konu tekrarı yapıyorum.

Bu süreçte hem kızıma hem eşime hem arkadaşlarıma yani kimseden ödün vermedim yeri geldi kızımla oturdum saatlerce oynadım yeri geldi arkadaşlarımla kahve içtim dışarı çıktım bazen eşimle planlar yaptık derken süreci güzel ilerlettim diyebilirim. 
Günlük dört saat sınırı koydum kendime başta hergun düzenli en az dört saat bazen fazla saatlerde oldu tabi ama videolarla notlar aldım tekrarlar yaptım konu anlatım kitaplarından tekrarlar yaptım deneme soru bakanları aldım falan derken suanlk elimdeki deneme de bitti soru bankalarim da bitti int. Üzerinden indirdim bir haftadır öyle çözüyorum ama olmuyor bu hafta yeni kitaplar alicam rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasn hepimizin gönlüne göre olsun inşallah bu güzel mübarek ayda dua edelim birbirimize inşallah basarabilriz 
(2,301 puan) tarafından
Oluyor tabi sürekli takip etmek gerekiyor ÖSYM nin sitesinde alımlar falan oluyor başvuru için .
Şansa nasip valla il gençlik ve Spor müdürlüğü ne 73 le giren arkadşm da oldu 80 ile Ankara devlet bale opera müdürlügune giren de oldu . Takip edip tercih yapmak gerekiyor
(2,301 puan) tarafından
Şöyle diyim garanti atanaym demek için en az 80 almak lazım ki atanabilelim canm
(1,882 puan) tarafından
Anladım canım. Takip ederim sorun değil ama hepsinin aynı zamanda mı alımı başlıyor? Bir de yaş şartı var mı?
(2,301 puan) tarafından
Hayır tabikide hepsi aynı zamanda olmuyor açık oldukça alım şartları falan yayınlanıyor ona göre başvuru yapıyorsun. Şartlarda zaten belirtiyor bazı kurumlarn alımların da 35 yaş sınırı falan oluyor ama diyorum ya alım olunca başvuru sürecinde şartlarına bakabilirsin
(1,882 puan) tarafından
Anladım canım çok sağ ol Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(27 puan) tarafından
ben iki cocukla calismaya calisyorum egitimden bir ders bitti sadece oda yarim yamalak alana da bakiyorum ufaktan ama cok verimli olmuyor aksam onlari yatirdiktan sonra bakabiliyorum yarim saat en fazla bir saat pilim bitmis oluyor cunku 
(229 puan) tarafından
Ben bakıyorum genelde bazı bebek çocuklar duruyor ama bazıları gerçekten bezdiriyor. Sağolsun benimki bezdirenlerden dk başı peşindeyim şükür bu aralar gündüz uykuna yatırmayarak biraz erken uyuyor geceleri 22. 30 gibi 23.00
Ama ondan sonra ortalığı mutfağı topluyorum yatağa geçip kitabı aldıktan 2 dk sonra uykudan kitabın üstünde uyuyakalıyorum :[
(27 puan) tarafından
ben erken yatirmaya calsiyorm canim 8 gibi basliyorum yatirmaya 10 11 gibi zaten hoc enerjim kalmiyor bide yatakta ders calisma sana tavsiyem direk uykumoduna giryon cunku :)
(19 puan) tarafından
Bende bir aydır başladım bende düz memurluk istiyorum ortaöğretim den giricem 2 yaş bir oğlum var benimde baya zorluyor beni insaAllah ataniriz hepimiz
(229 puan) tarafından
Uykusu 7 aylık olduğundan beti adan akıllı gündüz uykuları terk. Şimdi de gündüz uykusu geç yapıyor   yatırmıyorum ama bazen dayanamıyor gözleri düşünce yatırıyorum bu seferde çok geç yatıyor. Biyolojik saati gece geç saatlere ayarlı denedim çok şeyi yine özüne dönüyor. Şuan çekmeceyi karıştırıyor  saat 01. 07 geçiyor. Geriliyorum başka da bişey olmuyor
0 oy
(290 puan) tarafından
Ben de Ekim’den beri çalışıyorum konular bitti sayılır sadece gy-gk çalışıyorum suan soru ve bazen konu tekrarı tarih nankör hep unutuluyor matematikte ben pek yapamıyorum biraz matematiğe odaklanıp 10 net en az bırakmam lazım hayırlısı Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın.1 buçuk yaşında kzıım çok hareketli onun öğle uykularında çalışıyorum uyanık olunca mümkün değil çalışamıyorum 
(19 puan) tarafından
Bende bir aydır başladım bende düz memurluk istiyorum ortaöğretim den giricem 2 yaş bir oğlum var benimde baya zorluyor beni insaAllah ataniriz hepimiz
(351 puan) tarafından
Ben de eylül de başladım. Ön lisans mezumuyum ortaögretim den giricem .2.5 yaşındaki kızımı öglen uyutunca hemen bşr kahve ve sonrası ders çalışma. Ben dersi çalışıp arkasından testlerini çözüyorum .daha iyi kavrıyorum ve daha kalıvı olıyır. Şimdiye kadar türkçe mat bitirdim.şimdi de cografyadayım. Sonra mantık dersleri üzerinde yogunlaşıcam. Tarih çok katöaşık geliyır bana. Unutkanlıgım oluyor karıltırırım hep diye ona bakmayacagım. Diğerleri üzerinde yopunlaşacagım
0 oy
(323 puan) tarafından
Ben üni sınavına hazırlanıyorum 27 aylık kızım var. Genelde geceleri kızımı uyutup çalışıyorum yada sabah kalkınca.
(19 puan) tarafından
Bende seneye hazırlanması düşünüyorum üniversiteye insaAllah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 45 göst.
0 oy
5 cevap 172 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy