0 oy
610 göst.
Diğer kategorisinde (310 puan) tarafından
Rahatsız olur musunuz ? Geçen sene arıyordu.ama ben rahatsız oluyorum.telefonla çaldiriyor. Bu senede de aynısı yapacak kesin bilmiyorum.sessiz mi kalmaliyim

29 Cevaplar

+3 oy
(200 puan) tarafından
Zaten kalkacaksınz neden rahatsız oluyorsunuz
-Reklam-
+2 oy
(7,377 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
benim kendi annem babam arıyo rahatsız olmuyom
+2 oy
(5,893 puan) tarafından
geçende de birinin kaynanası arıyormuş. ben oruç tutacaksam ya da tutmayacaksam bundan kime ne, kalkıp kalkmamak bana kalmış. günahı da sevabı da benim boynuma. engel olamıyorsan telefonunu kapat ya da uçak moduna al
(2,766 puan) tarafından
Ben de aynı fikirdeyim. Kendi sorumluluklarını alabilir herkes zaten. Neden arama ihtiyacı duyulur ki?
(5,893 puan) tarafından
bana gerçekten saçma geliyor, ben tutmak istedikten sonra sahura kalkmadan yine tutarım. herkesin kendi tercihi, amaç kontrol etmek ne gerek varsa
(2,766 puan) tarafından
Ben zaten kalkmam mesela, en fazla su içer geri yatarım. Beni arasalar açıkçası ben de rahatsızlık duyarım. Çoğunluk normal karşılamış ama.
(5,893 puan) tarafından
ben istemem şahsen, bir de kayınbabam ne alaka, kaynanam olsa neyse
+2 oy
(1,604 puan) tarafından

Kayınpederimden Allah razı olsun mekani cennet olsun kendi kanserdi tutamıyordu ama bizi kaldırmak için kalkar arardı onun sayesinde hiç bir sahuru kaçırmadik bak bende kaynana düşmanıyim kayınpederime lafım yok severdim ama kendi aileniz arasa rahatsız olmazdiniz eminim kaynanamla konuşmam ama eşimi arar eminim ve Allah razı olsun der geçerim böyle Ufak şeyler ne rahatsız olmaya değer ne huzursuzluk çıkarmaya değer boş ver takılma 

+1 oy
(1,136 puan) tarafından
Nacizane fikrim, Ortada kötü bir niyet yok, zaten kalkacam rahatsız olacağım bir durum da yok, günlük aramıyor ya bu adam, altı üstü bir ay, adı üstünde ramazan ayı hoşgörü ile geçirin, takılmayın böyle eften püften şeylere derim
0 oy
(849 puan) tarafından
Baba biz saatinizi kurarız zahmet etme, telefon sessizde oluyor zaten zirt pırt mesaj gelmesin diye kınıyoruz de, ya da esin soylesin
0 oy
tarafından
Eşinin haberi olsun baban beni sahura kaldiriyo de 
0 oy
(6,957 puan) tarafından
Kendiniz kalkamiyo musunuz ki 
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Kaynana söyle aramasın canım ne mğnasebet
0 oy
(1,185 puan) tarafından

Kayınbabalarda bi değişti bu neymiş :D 

0 oy
(2,808 puan) tarafından
Beni aramasını değil ama eşimi aramasindan memnun kalırım 2 dk açıp kalktık demek zor gelmez mutlu da olurum 
0 oy
(128 puan) tarafından
Bende birlik oturduğum zaman arardı kalkmadigim zmn bazen bebeğim bırakmadığı da falan içeriye biraz geç gitseydik kıyamet kopuyodu
0 oy
(12,959 puan) tarafından
Ben istemesem sessize alırım sonuçta kocaman insanlarız kendi sorumluluğumuzu alabiliriz. Ben ablamı eğer WhatsApp son görülmesi çok geçse uyuyakaldı mı diye ararım 
0 oy
(1,480 puan) tarafından
Ben kendimi geçtim bı kere eşim rahatsız olur.he belki kalkamiyor olabilirsiniz uykunuz ağırdır ilaç içiyorsunuzdur ihtimaller olur ama bı şey yokken ve siz kalkabiliyoken araması ilginç.kaynanan yok mu o aramıyor da kayınpederin arıyor 
0 oy
(15,946 puan) tarafından

Keşke arayacak kayinbabam olsaydı :'( dün rüyamda gördüm ne kadar özlediğimi fark ettim mekanı cennet olsun inseAllah. 

0 oy
(3,306 puan) tarafından
Engelleyin bir iki gün. Aradım ulaşamadım derse telefon bozuldu baba deyin. Bi süre sonra engeli kaldırın :) 

Şaka bi yana çok istiyorsa oğlunu arasın da. Aşırı gereksiz bir hareket. Koca koca insanlar olduk. O ne öyle okula giden çocuğu uyandırır gibi. 
0 oy
(640 puan) tarafından
Çaldırsin n3 olacak bacim burda yatak odasina dalan insanlari duyduk bazi anne babalar cok sahiplenici oluyor benim kayinbabamda cok sahiplenir esimle telefonda konusurken bir kuzum deyisi var duyman lazim ama benim hosuma gidiyor boyle seyler 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Balayinda bile sabah kalktiniz mi diye ariyordu. Esim annesine söylemisti. Ayni sekilde esin konuşması daha manyikli. Regl olabilirsin kalkmayacak olabilirsin. Herkes kendine ibadeti. Yetiskin olup evlenmissin bi zahmet kendi sorumluluğumuzu alabiliriz zaten
0 oy
(1,015 puan) tarafından
İlk evlendiğim sene aramislardi ben şok olmuştum  yiyip yatmistik biz eşimle ,saat 1 eşimin anne babbadi arıyor ,sonra alıştık her ramaazan biz ararız insan alışıyor valla:) kötü niyetle değil kız yaşlılar napsinlarerak.ediyolar konuşmak istiyolar
0 oy
(949 puan) tarafından

Kayınbabanız eşiniz arayıp kaldırsa ne olacak ki uyanın sahur der kapatır 

Rahatsız olacak bir şey yok
Boşuna sıkıntı yapmayın

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 414 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 861 göst.
9 Ocak 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu