+1 oy
862 göst.
Aile kategorisinde (791 puan) tarafından
Eşim kardeşi evlensin diye arkadaşlarına kız kardeşinz varmı faln evlndrmeyi düşünüyoruz bnde dyrm sanami kalmış bitane bulms annesine gidelim bakalım diyor siz ne düşünüyorsunuz

34 Cevaplar

+3 oy
(1,448 puan) tarafından
Ya abilik yapmak istemiş ben kötü bisey gormedim
tarafından
+++ bacim⚘
(1,448 puan) tarafından
Mucuxxx
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Arkadaslarina sormasi saçma olmuş ama büyütülcek.bi mesele degil
0 oy
tarafından
Ne münasebet!!! Senin haddin değil der tabiki karışsın istemem 
tarafından
Kız ebru bakıyorum ilk defa aynı Fikirde değiliz bacim hahahahhah
tarafından
Ama kuzum bir de şöyle düşün :) yarın bulacaklar bir kız herhangi bir kavga da olayda başa kalkacaklar siz buldunuz sizin yüzünüzden oldu diye ben ne kimseye kefil olurum nede kocamın olmasını isterim
tarafından
Herkes sen gibi düşünmüyor ama maalesef canım
Şahsen ben istemem ne eşimi ne de kendimi başkası için ne kız ararım ne erkek ararım yani herkes kendi bulsun iyisi de kötüsü de kendilerine olsun en azından asla araya girmem vesile olmam bu benim şahsi fikrim tabii ki eşim de sevmez öyle şeyleri zaten uğraş vermeyiz bunun için
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Çok saçma :) sanki satılık araba var mı falan diyo
0 oy
tarafından
Yavaş kız hızına postlarina yetişemiyorum sfafafaf 

Olabilir neden olmasin kardeşinin mutluluğunu düşünüyor sonuçta ben altında art niyet aramazdim yuva sahibi yapmak istiyor vesile olmak kadar iyisi varmı 
(791 puan) tarafından
Ya mutlu olmazsa
0 oy
tarafından
Banada diyor arkadaşların dan ayarla kardeşime diye bende he kendim yandım birde başkasını yakayım hayatta sebep olmam kimseye diyorum aile yönünden berbatlar
(791 puan) tarafından
Ayn öyle
0 oy
(14,428 puan) tarafından
E sora sora bulunur canım beraber gidip bakarsınız 
0 oy
tarafından
Bence de kimsenin işine karışmamak lazım 
0 oy
tarafından
Ona ne alaka ya hiç kız kardeşi falan yokmu o sorsun
0 oy
(48,738 puan) tarafından
Abisi oldugu icin pek bişey denilmiyo da kardesi mi.istemis
0 oy
(7,280 puan) tarafından
Anası ne güne duruyormus avrat asiye ona noluyor ki bu isi anasının varsa bacisinin yapmasi daha doğru olur gibi
0 oy
tarafından
Kiralık ev mi arıyor ?

Vallah ben olsam istemezdim .

Kardeşi gitsin kendi bulsun.
0 oy
tarafından
Yani keşke arkadaşına kardeşimiz varmı diye sormasaymis bildiğiniz tanıdığınız evlilik yaşta biri varsa bizde kız arıyoruz deseymis
0 oy
tarafından
Pazardan armut mu arıyor :D
0 oy
(13,935 puan) tarafından
Bu kiz bakma mevzularini genelde kadinlar yaptiği için şık durmuyor erkegin yapmasi. Tabi senin alınıp kizmani gerektirecek bir durum yok ama yinede yakişmiyor senin yapman desen daha iyi olur. 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Benim bildiğim kizi anne hulur hadi abla kardes olsun abi yada erkek kardeşe düşmez. 

Ha vardir kisal venim arkadasin kardesi var dersin bi konusalim dersin amenna cunku biliyosundur ama bildigin yoksa da sanane...
0 oy
tarafından
Yazmayım yazmayım dedim ama tutamadım kendimi kardeşi gerizekalı mi kendi bulsmiyor mu kızı kocana ne kalms oldu olacak kendi eliylede gerdeğe soksun tövbe ya 
0 oy
(1,251 puan) tarafından

Bebim eşimde oyle kaynimdan daha hevesli o evlenicek kiz bakiyoruz diye 

Bnde senin gibi başlarda sanane sana noluyo diyodum sonra bana dediki anneme babama bisey olursa basimiza. Kalir bu:Devlensin yuvasini bilsin diye cabaliyorum 

( Kaynanamlar kaynim kimseyi begenmeyince boşver di biraz da eşim kendisi halletmek zorunda gibi hissediyo)

0 oy
(687 puan) tarafından
Benim esimde surekli iki bekar abim var nerde bekar bi kiz gorse abine alalim falan diyo kendi uzaktan akrabalarinj söylüyor alsin abin diye kizida ove ove bitiremiyo en son sinirlerim tepeme cikiyo cok begeniyoduysan kendin alsaydin diyorum 
(791 puan) tarafından
Heh bbde öyleym
0 oy
tarafından
Ben kim olursa olsun herkes kendi bulup evlensin düşüncesindeyim sonra kotunolan aracı oluyor

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 398 göst.
5 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birkullanici00 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 615 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 420 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 822 göst.
28 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,331 soru

11,415,855 cevap

34,967 kullanıcı