0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından
Kizlar faize bulaşmak istemiyoruz 2+1bi evimiz var orayi satıpdaha geniźbiyer almak istiyoruz ama suan icin yeterli paramız yok peşinat verip emin evime girelim diyoruz ev alan var mı bu şekilde yada almayı düşünen sistem nasil tam olarak onuda bilmiyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(1,129 puan) tarafından
Canım benim öncelikle Rabbim gönlündekini sana kolaylıkla hayırlı bir şekilde nasip etsin inşallah, bizde bir ara niyetlendik ama şikayetvar.com sitesinde çok fazla mağdur olan kişilerin yorumlarıni görünce vazgeçtik 
(166 puan) tarafından
Aminnn arkadaşım ayni dilekler dualar benden sana olsun şu hayir mubarek günlerin hurmetine bende okudum onlari
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sıra size gelene kadar yazilacaginiz fiyata şuan ki evi alırsınız :angel:

(166 puan) tarafından
Evet beni oda düşündürdü ama cekilişsız bir sistemleride var mış sanirim
(1,385 puan) tarafından
Biz cekilisliye girdik bundan 4 sene once 400 binlik eve girmiştik o zaman 400 e en lüksss evler geliyordu 3 bucuk  senede zatwn kura bitecekti bizede cikmadi en sona kaldik hani evlerin bu kadar ucacagini dusunemedik  geldiğimiz bu zamanda 400 e malum tuvalet alinmiyor bizde gecen sene arabaya çevirip araba aldik aman aman uzak durun
tarafından
Bundan 4 sene önce de asla eve yazilmazdım. Enflasyon ekonomi yerlerde . Yazılırsa anca arabaya yazılınır
(1,385 puan) tarafından
O zaman normaldi zaten bizde bilsek yazilmazdik biz girdik nolduysa bir sene sonra tepetaklak oldu
0 oy
(2,654 puan) tarafından
Ablam aldı evini çok şükür.

Bizde arabaya yeni yazıldık birinci kurada çıkmadı inşallah bir sonraki kurada çıkar
0 oy
tarafından
O tarz yeri öven çıkarı vardr bizde düşündük  googlden  sikayet  varda şikayetleri okuduk birtanesi  tam 85 satir  yazı yazms esimle ben berbar okuduk  sonra esimden söyle bir ses geldi  bu kadını harcayan bizi cog çiğ yer jsjs

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 97 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Can im25 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 228 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimm34 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 243 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde Hayalperes_88 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 607 göst.