0 oy
94 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
benim diz kapaklarimda ayak bileklerimde dirseklerde genelde eklem yerlerinde hep egzamalar var kac tane doktora  gittim krem merhem falan verdiler ama yok gecmiyor geciyor gibi oluyor sonra tekrar cikiyor ozellikle kis zamanlarinda daha cok cikiyor kronik oldu sanirim artik duzenli olarak cikiyor hep bu egzamayi tamamen geciren bisey var mi dogal ya da ilac krem vs.bisey tamamen kurtuldum su yontemle diyen var mi aranizda?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bıttım sabunları varya doğal üretiliyor ama hasını bulman gerekiyor has yapılan yerden alman gerekiyor o iyi geliyor diyorlar 
(771 puan) tarafından
aktarlarda varmidir acaba
-Reklam-
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bol bol nemlendirme bide kuru dut kaynatıp sürmek iyi geliyor diyorlar . Temelde bol bol nemlendirmen lazım . 
0 oy
tarafından
Bende de var maalesef. Çözüm bulamıyorum. En son bitkisel ilaçlar yapan bir adam var. Hatta bir abimiz çölyak hastasıydı onu bile iyi etmiş hazırladığı kür. Kalıcı kurtulmuş. Neyse mesaj artık adama egzama için kür yapıyor musunuz diye. Tek kür fiyatı 8 bin TL toplam 12 kür dedi. Yani 96 bintl ye kalıcı iyileşme oluyormuş. Resmen insanların muzadarip olduğu konular üzerinden parayı kırıyorlar yazık günah ya
(195 puan) tarafından
Yuh resmen dolandiricilik
0 oy
(889 puan) tarafından
Oğlumda da oldu mustelanin stelatopia serisinin balsamini kullandik iyi gelmisti ama kronik olunca ise yarar mı bilemedim cilt kuru kalmamalı ona dikkat edin
0 oy
(218 puan) tarafından
Çok uzun yıllar yaşadım bu sorunu vücudum da, saç diplerimde egzema vardı. Kullanmadığım ilaç kalmadı geçer gibi oldu tekrar başladı. Ben çözümü hamilelikte buldum. Hamileliğimde hepsi gitti. 
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Yyaaa çok kötü benimde ayak bileğimse var dediğin gibi hiç sismiyor kaşınıyor birde kasiyinca elimi başka yere suremiyorm başka yerde çıkar korkusiyla ben kasintidan oluyorum hep yara çıkmış sacimdada var ama vücutta çok pis çözüm bulursan bana da söyle lütfen 
0 oy
(3,354 puan) tarafından
Kartoron  yağı sür  düzenli geçer cnm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 184 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde The Destina (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 144 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,213 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
20 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yagmurrr16 (65 puan) tarafından soruldu

379,246 soru

11,351,997 cevap

34,822 kullanıcı

...