0 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından
Ne yersem çıkarıyorum çok kötüyüm ya 9+2 haftalık hamileyim hiç biişeyin faydası yok hapın bile 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay inşallah çabuk geçer kuzum
(98 puan) tarafından
İnşallah hamileliğimden zevk ble alamıyorum mutlu ble olamıyorum canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 9 ay yaşadım  onu sıvı  degilde kati şeyler tüket  baharat siz olmasına  dikkat et onlar daha kötü yapıyı 
(98 puan) tarafından
Az az yedim tekrar çıkardım hemen geçse de rahat yesem :(
0 oy
tarafından
O zamanlar yiyebildigim ve cikarmadigim tek sey patates haslamasiydi canim umarım çabuk geçer bende 22 ye kadar sürdü 
(98 puan) tarafından
Çok kötü bir durum eşler bu konu da hiç bişey anlamıyor daha yeni kavga ettik abartıyosun diyor kendi oh öküz gibi yiyo sinir oluyorum ya
tarafından
Benimki doktorumuza bile şikayet etti beni yemiyor yemiyor diye :) Zorlama kizi üstüne gitme ilk 3 ay normal demişti ama anlamiyorlar işte cidden bi odunlaşiyorlar her zaman ki gibi :)
(98 puan) tarafından
Benimkisi katkısız dogal odunlardan ay pardon kütüklerden diyecektim canım :)
0 oy
(769 puan) tarafından
Bende öyle :(
(98 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun çok bi şey canım yiyosun tekrar çıkarıyosun ne anladım ben bu işten misali :((
(769 puan) tarafından
Sorma acile gittim geldim bugün :((
(98 puan) tarafından
Kac haftalık canım sennki:(
(769 puan) tarafından
Yarın 9 haftalık tam :((
0 oy
tarafından

Canım bazı hamilelikler bu şekilde zor geçebiliyor bende ilk hamileliğimde doğurana kadar kustum ikinciye hamileyim bu bebeğimdede 17. Haftaya kadar kustum sonra geçti çok şükür 

(98 puan) tarafından
Acayip kötü bişey bide hamilelik nedir anlamayanlar var ya onlara da ayrı bi sinir oluyorum. Yemin ederim iki can taşıyoruz bide laf yiyoruz yok cok abartıyomusuz da yok her hamile insan böyle olurmuşta biliyoruz herhalde her hamile olur ama çok kötü bir durum zevk alamıyosun hiç bişey den haksız mıyım canım
tarafından
Kesinlikle haklısınnn.. naneli şeker em bol bol temiz hava al nefesine çek
(98 puan) tarafından
Canım benim valla yapıyorum dediklerini sonra 1 2 saat geciyor kendimi afedersin wcde buluyorum :(
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Benimde öyleydi 27 - 28 haftaya devam etti ama ilaç kullandım çok faydasını gördüm. Gece yatmadan iki tane içiyordum. Her gece aynı saatte içmezsem tekrar tekrar başlıyordu. Doktoruna danış ilaç verir sana da. Benim kullandığım prilam dr diye bir ilaçtı
(98 puan) tarafından
Bende onu aldım kullandım daha kötü oldum canım bişey yediğim zaman 1 2 saat iyiym sonra anında kendiimi wcde buluyorum
(1,086 puan) tarafından
İnşaallah geçer. Önermiyorum tavsiye de etmiyorum ama benim kola içince geçiyordu. Leblebi elma çubuk kraker salatalık ne dedilrtsr yaptım geçmedi. Kola da zararlı olunca ilaca başvurdum. Bol bol dinlenin.inanın bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra bu günleri hiç hatırlayamayacaksınız
(98 puan) tarafından
İnşallah canım benim ya bebeğimi biran önce kucağıma alıyım bu kötü günler geçsin istiyorum:( teşekkür ederim yorumun için

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 51 göst.
+1 oy
3 cevap 169 göst.
27 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hirakusunannesi (325 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 237 göst.
19 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,256 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.

378,395 soru

11,326,187 cevap

34,778 kullanıcı

...