0 oy
401 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından

Uzun zamandır nöbetlerim vardı ama son zamanlarda arttı doktora gittik eeg falan çektiler 2 3 ay böyle hastaneye git gel yaşadık on son 1 hafta önce teşhis kondu ilaç verdi çok şükür nöbetlerim artık olmuyor çünkü bide ben 3 çocuk annesiyim 5,3 ve 1 yaşında çocuklarım var çok zor oluyordu benim için dua eder misiniz tamamen iyileşmem için <3

10 Cevaplar

0 oy
(102 puan) tarafından
Rabbim evlatlarına bağışlasın acil şifa versin inşallah 
(2,295 puan) tarafından
İşte o sancının ön mıslıyle normal doğum yapılıııııı:) :)
(102 puan) tarafından
Allah ona da şifa versin insalalh doğuma giderken dua edeyim
(102 puan) tarafından
Arada 20 ay oluyor ssvd yaptiran doktor olsa paraya kiyardim ama klinikteki özel doktor bile sezeryan diyince vazgeçtim riske atmadım
(2,295 puan) tarafından
Atma balım ya sonuçta ikiside doğum ... Sız saglıklı olunda.
(102 puan) tarafından
tabiki öyle yapan var çok daha kısa zamanda aslında doktor vücudun normal için çok müsait ama dakika başı yanında olmam lazım dedi eğer ozeldeki doktor yapabilirim dese düşünürdüm ama o direk sezeryan diyor aman artık çıksın da nasıl çıkarsa çıksın belim kırıldı:)
-Reklam-
0 oy
(4,935 puan) tarafından

Rabbim kalıcı şifa versin.  Kolay bir şekilde atlatmanı nasip etsin

<3

(1 puan) tarafından
Amin İnşallah canım tesekkur ederim buna gerçekten çok ihtiyacım var  ❤️
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Allahım şifa versin yardmcın olsun
(1 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim inşallah
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Rabbim kalıcı şifa versin inşaAllah tez zamanda iyileşirsin ilaçlarını düzenli kullanman çok önemli

Benim kızımda epilepsi düzenli kullanımda erken iyileşme olur demişti doktor 
(1 puan) tarafından
İlk yarım yarım başladım daha iki gündür tüm içiyorum sabah akşam
(1 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bu arada
(2,241 puan) tarafından
Rica ederim
Şifa olsun
0 oy
(302 puan) tarafından
Rabbim evlatrina bağışlasın tez zamanda inşallah kavuşursun sağlığına 
(1 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah:)
0 oy
(1,210 puan) tarafından

Rabbim yar ve yardımcın olsun <3

(1 puan) tarafından
Çok teşekkürler canım  ❤️
0 oy
(245 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun rabbim korktuğuna ugratmasin Rabbim şifa versin inşallah 
(1 puan) tarafından
Amin İnşallah teşekkür ederim ❤️
(245 puan) tarafından
Rica ederim ♥️
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Gorumcemin oğlu da epilepsi hastası ilaç tedavisine başladıktan sonra hiç nöbet vs geçirmedi sadece ilaç sinirlerini bozmuştu bağırıp çağırıyordu ilk zamanlar ama o da geçti. İlk günler ilaca azar azar başladı 2 yıl kadar içti sonra yavaş yavaş azalttilar. İnseAllah düzenli kullanımda geçer 
(1 puan) tarafından
Bende de bi iki yıldır falan vardı ilk başlar böyle değildi nöbetler sonradan günde 4 5 defa olmaya başladım artık dedim yeter doktora tabiki ilk başta ne olduğunu bilmiyordum ❤️❤️
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Nasıl oluyordu nöbetlerin benim de gece uyurken oldu ömründe hiç öyle şeyler olmamıştı 22 yaşında başladı iki kere oldum ikinci oluşumda epilepsi teşhisi konuldu tedavi gördüm çok şükür artık tedavi olmuyorum 
(1 puan) tarafından
Bende şuan 24 yaşındayım benimde bi iki yıldır var benim ilk başlarda ayda 1 yada iki haftada bir oluyordu ama sonradan hergun 4 5 defa olmaya başladı ve artık şiddeti de arttı benim nöbetlerim birden gelen bi baş dönmesi ve olduğum yere kendimi atiyordum 1 dakika falan kalkamiyordum bayılmiyordum sadece gözlerimi kapatıyordum ve konuşamıyordum hareketsiz duruyordum öyle ilaçlardan sonra kesildi çok şükür
(7,618 puan) tarafından
Çok şükür zor rabbim şifa versin inşallah çok geçmiş olsun
0 oy
(389 puan) tarafından
Benimde sonrada çıkmıştı otobüs sokak pazar hiç farketmiyor tutuyordu ilaçları düzenli kullan canım ve asla kalabalık ortama sesli ortama ve stres olma ben en son gittiğimde beyin dalgaları görünmedi ama doktor bu yok anlamına gelmez şuan yok dedi bir daha de gitmedim ne ilaç kullanıyorum ne hastaneye gidiyorum çok şükür iyiyim depakin diye bi ilacı vardı yanliş hatırlamıyosam yanlış da olabilir o aşırı kilo yapıyor sadece
(1 puan) tarafından
Evet ya çok iştahım açıldı normalde ben çok yiyip kilo almayan bir insanım son zamanlarda iştahım kesilmişti zayiflamıştım hastalıktan galiba ama ilaç içmeye başlayınca acayip bir iştahım yerine geldi daha yeni başladım ilaç içmeye alırmıyım kilo bilmiyorum
(389 puan) tarafından
Ben yıllardır 47 kiloyum çok uzun yıllardır o dönem ilacı içince 55e geldim sonra ilacı bırakmak istedim kilodan dolayı değil tedaviyi reddettim geri verdim hemencecik
(1 puan) tarafından
Neden tedaviyi reddettim peki
(389 puan) tarafından
Çalışıyordum ilaçlar bana yaramadı havada yürüyor gibi hissediyordum ve sürekli istifra ediyordum bi sinirle bıraktım o bırakış oldu nöbetler oldu onun üzerine ama çok şükür şuan da yok

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kehriban (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Eymir (621 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 265 göst.