0 oy
173 göst.
Aile kategorisinde (799 puan) tarafından
Erkek çocuğun erkek kardeşi olması çok avantaj mis 

Etraf da öyle duyuyorum 

Tek erkek genelde çok korkak olurmuş 

Yanlız hissedermiş doğru mu 

Birde yaş aralığı iki erkek kardeşin 4 olması nasıl oluyo  

6 yaş falan olması nasıl oluyor 

7 Cevaplar

+1 oy
(222 puan) tarafından
Neden erkek kız da olabilir hep zihniyet erkek devam edin 
(2,922 puan) tarafından
Hava ne alaka ya erkek çocuğu olmayanların zihniyeti
(3,911 puan) tarafından
Havalanmakla ne alakası var kadının 2 kızı varmıs oğlan tekmıs yani nası baglantı kurdunuz
(799 puan) tarafından
Bende hiç anlamadım saçma
(3,002 puan) tarafından
Enteresan bir arkadaş bu, genelde yorumları bu şekilde zaten. Takılmayın bence.
(799 puan) tarafından
Ozaman depresyonda veya zor strestli bir süreçte sinirleri bozuk
Allah yardımcısi olsun
-Reklam-
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Eşimin 3 erkek kardeşi var üçüde o kadar bağlı ki bişey oluyo yani bı yere gidecekse eşim abileride geliyo çok özeniyorum. Benim de abilerim var birbirlerinin kuyusunu kazıyo. Tamamen yetiştirmekle alakalı 
(799 puan) tarafından
Dimi nasıl yetiştirmiş kaynanası ya kocamda kafamı karıştırıyo oğlumuz tek kaldı bir erkek kardeşi olsa vs zaten duygusalım
(799 puan) tarafından
Şuan spriali çıkartıb hamile kalasim geliyo
(2,922 puan) tarafından
Annem babam gibi kardeşler a
Arasında ayrımcılık yapmıyo kaynanam. Hep başına topluyo birinin derdi olunca hele kayınbabam çok iyi adamdı karısına ne kötü konusur ne konuştururdu. Kardeslerde kimse birbirine kötü konuşamaz küfür yok mesela
(799 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Evet bence de tek iyi degil kiz da erkek te 
(799 puan) tarafından
Bizim iki kızımız var oğlumuz tek
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Ablam da abim de iki tane annem babam olmasa bağ diye bişey olmaz bitanesi zaten bizden uzak yasiyo  hiç aramaz 
(799 puan) tarafından
Yetiştirme ile ilgili olamazmi
(3,769 puan) tarafından
Bilmiyorum ki annm yumuşak başlı bı insan babam da hep koruyan kollayan birisi
Babamda kardeşinin ikisiyle senelerce küs olmuş bence sulalenin kaderi devam ediyo karakter meselesi herkes farklı ozellikde
(799 puan) tarafından
Dogrudur
0 oy
(2,810 puan) tarafından
Bnm 2 oğlum var aralari 2,5 yas şuan çok bisi yok kiskanciklik dışında :)) ilerde umarım çok bağlı olurlar eşimle kardeside öyle biri darda olsa hemn yetişirler bnm 2 erkek kardeşim de öyle asla bnm niye onda olan yok gbi.kuyu kazma.yok.aksine daha iyi olmak için cabarlar 6 tane amcam var birinin başı.sikissa hemen diğerleri toplanır biri evlenecek hemen eksiği tamamalnr düğünü yapılır 
0 oy
(13,341 puan) tarafından
Kardeşi olsun iki meyveyi de tadalım kızın kız kardeşini olmalı erkeğin erkek kardeşi olsun yalnız kalmasın derken futbol takımı olmasa da basketbol takımı kurulur bence Rabbim ne verirse o. Benim kapasitem 2
0 oy
(121 puan) tarafından
Benim 3 kızım 1 aylık ta oğlum var, toplamda 4 çocuk yani bir tane daha yapacak gücümde yok birde hadi olduda yaptım oğlum tek kalmasın diye tekrar kız olabilir . Erkek olacağı kesin mi bilememki. 
(799 puan) tarafından
Bendede 2 kız 1 oğlan yaaa diyorlar tek erkek kotu kardeşim ben tek bakıyorum bakamiyorum ona nasıl bakım
Bir yandanda 4 5 yaş araya girse hiç mi birbirlerini yakalayamazlar die düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 326 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 350 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 495 göst.
0 oy
11 cevap 261 göst.
24 Nisan 2021 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...