0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (334 puan) tarafından
Kızlar gecen gün eşim abimgili davet etti onlarda biz gelmeyiz siz gelin dediler bizde tamam Ozman biz gelelim deyince olmaz müsait değiliz falan dediler. Eşimde açıkçası çok bozuldu çünkü hep onlar nasıl istiyorlarsa öyle oluyor. Gelmek istediklerinde asla müsait değilimden anlamazlar yada cagirdiklarinda asla gitmemezlik yapamazsın çünkü onlar öyle istiyorlar. Yarında oğlumun 1 yaş doğum günü karısı aradı açmadım ısrarla aradı cvp verdim size gelicez dedi bende biz doğum gününu nasıl kutlayacagimiza karar vermedik dedim kutlarsak gelirsiniz dedim. Bana diyor ki biz yinede geliriz. Çünkü onlar öyle istiyorlar. Kocamda Ogün sinirle sakin bu eve birdaha adım atmasınlat sadece kendi istedikleri gibi hareket ediyorlar biz hep onlara uyum sagliyoruz onlar bizi umursamiyorlar dedi haklida. Sizce ne yapmaliyim siz olsanız ne yapardınız 

11 Cevaplar

0 oy
(826 puan) tarafından
Eşin haklı canm . O gün müsait değilsede yarın gelin dmeesi gerekirdi 
(334 puan) tarafından
Tabiki öyle çok saçma bı durum. Kocam zaten haklı da asla anlamıyorlar çok garip insanlar
-Reklam-
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Telefonu açma mesafe koy bu ne ya ne yaşıyor bunlar??
(334 puan) tarafından
Yemin ederim yapıyorum ama yine anlamıyorlar. Bu kaçtır evim huzursuz oluyor. Oğlumun doğum günü yerine bunların saçmalıklarıni düşünüyorum ama biliyorum yarın çıkıp hop gelecekler
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Eşin çok haklı. abinde olsa böyle bir duruma izin verme onlar nasıl müsait deegiliz gelmeyin demesini biliyorlarsa sizde öyle yapacaksınız çocuk değilsiniz canim ezdirmeyin kendinizi 
(334 puan) tarafından
Ben izin vermiyorum fakat onlar koydugun sınırı bile göremiyorlar. Diyorum ki bekli kutlamayiz belki dışarda kutlarız belli değil olsun biz yine geliriz diyor. Hoş anlıyorlar ama işlerine gelmiyor
(1,893 puan) tarafından
Al suratına kapat ancak böyle anlar canim. Hoş değil yaptığı ileride eşinle sorunların olur bunlar yüzünden hiç bir erkek böyle kabul etmez
0 oy
(15,853 puan) tarafından
Evde olmayın iftarınizi yapın çıkın dışarıda kutlayın oğlunuzun doğum gününü 
(334 puan) tarafından
Bana diyor  saat 3 te gelcez biz hazırlığını yap. Ruh hastası ya
(1,410 puan) tarafından
O öyle deyince sen biz yarin evde değiliz de anlar böyle böyle
(334 puan) tarafından
Bakalım inşallah anlar anlıyor ztn de
0 oy
(12,763 puan) tarafından
Siz genelde müsait olmuyorsunuz diye sizi plana dahil etmedik eşim rezervasyon yaptırdı dışarda ailecek yemek yiyip pasta keseceğiz de ama sizi çağırmayı düşünmüyoruzu özellikle vurgula 
(334 puan) tarafından
Öyle yapicam artık başka çare bırakmıyorlar.
0 oy
(1,176 puan) tarafından
Kimseye haber vermeyin kendiniz kutlayın 
(334 puan) tarafından
Valla ben haber vermiyorum onlar bana haber veriyor illa gelcez biz hazırlık yap diyor bide. Haber veririm ben akşam eşimle konuşup diyorum hehe diyor bana dalga geçiyor.
(1,176 puan) tarafından
Açma haber verme
0 oy
(457 puan) tarafından
Ya dışarı çıkın ya da evde kendiniz kutlayın gelirse de kapıyı açmazsın. Biz aile içinde kutlayacağız dersin. Hayret bişey ya biz yine de geliriz ne demek. Yüzssüze yüzssüz ol kız ev benim evim ister alırım içeri ister almam nereye geliyon de 
(334 puan) tarafından
Bir keresinde alisverise gitcektik aradı dedim eşimi bekliyorum diyor bizle gel. Dedim yok eşimle gitcem işimiz var. Sonra aradi diyor hangi markette siniz sonra ben cevap vermeyince eşimi aradilar. Akşama kadar defalarca aradı nerdesinuz diye açmadım sonradan açtım diyor sen ne iş karistiriyorsun ruh hastaları.
(457 puan) tarafından
Allah Allah çok ilginç bir tip ya. Bence keisn tamamen görüşmeyi
0 oy
(355 puan) tarafından
Bence sabah mesaj at biz ailece dışarda bi yerde kutlayacağız doğum gününü başka bir zamana görüşürüz inşallah de direkt. 
0 oy
tarafından
Hazırlan giyin bekle kapıya geldikleri an çıkın evden ya nereye bız geldik gıtmeyıverın vs derler o tarz insanlar belli sızde müsait olup olmama durumu sadece sıze özel birşey mi? Bız musaıt degiliz denınce neden kale alınmıyoruz hayde evli evine köylü köyüne ben müsait değilim demıstım de cık evden kalsınlar kapıda öyle 
0 oy
(310 puan) tarafından
O saatte al koçanı cocugunu başka yere git bacım kalsınlar kapıda ben demiştim der geçersin...
0 oy
(1,832 puan) tarafından
Eşin kesinlikle haklı. Bizde de var öyle görümceyle enişte. Onlar da öyle. Onların saatine göre ayarlanır,onların dediği yere gidilir. Daha bir sürü şey. Ben şak diye tepkimi koyuyorum eşime. Ya da söylüyorum olmaz diye. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 178 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 380 göst.
1 Nisan 2023 Aile kategorisinde sweetlady (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 729 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,649 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 428 göst.