0 oy
114 göst.
Aile kategorisinde (563 puan) tarafından
Kızlar benim bebeğim 2 buçuk aylık geçen sene tuttmustum ama böbrek taşıyla kum döktüm birde polikistik böbrek hastası olduğumu öğrendim şuan bile bütün vücudum ağrıyor emzirmekten bilmiyorum kararsızım acaba sütüm azalirmi normaldede yedikçe oluyor

9 Cevaplar

+1 oy
(8,898 puan) tarafından
Benim oğlum 14 aylık. Tutucam inşallah 
-Reklam-
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Bebeğim 3 aylık normalde zaten fazla sütüm yok bakalım deneyecem bugün eğer sütüm daha çok azalmazsa devam ederim Allah'ın izniyle az önce de kaynanam aradı bebek aç kalırsa kızarım sana :)
(563 puan) tarafından
Benim böbrek hastalığım var canım tutmayabilirjm oyuzden tutmakta istiyorum bebeğim ek gıda alsa yine tutardım oda çok küçük
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Bugün sayfada böyle sorularla dolu oruç tutarken sütün azalacağını düşünmüyorum 
(563 puan) tarafından
Azalıyor her insan bir değil ben ilk gebeligimde 1 ay oruç tuttum preeklemsi oldu gebeligimde tansiyonlarim yükselmeye başladı hatta ek gıda verseydin tutardım yine ama böbrek hastalığım var hem süte gidiyor vücudumdaki sıvı bu sefer geçen seneki gibi olurum diye korkuyorum geçen senede kızımı 6 ay olmuştu sütten keseli hala gogsumden süt geliyordu orucumu ttuttum ama hepp vücudum ağrıyordu hatta kum taş falan düşürdüm baya sıkıntı yaşadım
0 oy
(990 puan) tarafından
Tutmayacagim yemek yemeyince su içmeyince sütüm azalıyor makineyle sağdigim için biliyorum 

Kahvaltı yapmayim su içmeyim biberonu dolduramiyorum
(563 puan) tarafından
Doğru canm haklisin
0 oy
tarafından
Kızım 14 aylık sayılır tutacağım bakalım çok emiyor ama nasıl olcak gündüz bilmiyorum:)
0 oy
(935 puan) tarafından
İki gündür yiyip duruyom bakalım inşallah aç kalmaz 3 aylık daha 
(563 puan) tarafından
Seninki de küçük canim
(935 puan) tarafından
Aç kalirsa tutmayacam işte bakalim
0 oy
(405 puan) tarafından
Benim de iki aylık tutacam inslh dolapta bi iki poşet sütüm var her akşam stoklmayi düşünüyorum bol bol su içecem inslah bi sıkıntı olmaz zaten bi ay borcum tekrar olsun istemiyorum oda ayrı yük oluyor 
(563 puan) tarafından
Senin bebegin kaç aylık cnm
(405 puan) tarafından
İki aylık daha
0 oy
(669 puan) tarafından
Vala 40 m çıksın denicem bende 15 gün var daha.. Sütüm azalmazsa tutarim
0 oy
(7,247 puan) tarafından
4 buçuk aylık benimkide tutacam inşallah sütüme bı etkisi olmazsa
0 oy
(257 puan) tarafından
Geçen sene bebeğim sekiz aylıktı tuttum çok şükür sütümde azalma olmadı ama senin bebeğin çok küçük önce dene yada birgün tut Bir gün tuttma. 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 334 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 278 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 370 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
13 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,592 soru

11,363,311 cevap

34,839 kullanıcı