+1 oy
160 göst.
Aile kategorisinde (67 puan) tarafından
Merhaba kızlar belki saçma gelecek ama akşam bi konuda kız kardeşimle tartıştık ikimizde evliyiz o yurt dışında erkek kardeşimde bekar kız arkadaşı var konu kıza geldi işte kız kardeşimde sorular sordu sonra konu kıyafete geldi işte kardeşime diyo giyimi şöyle olsun böyle olsun bende dedim sevecek olan o evlenecek olan o ha evlendikten sonrada 2 side yetişkin insanlar ne, sana ne de bana düşmez müdahale etmek yada kardeşimizi yönlendirmek kendi hayatları hoş olmaz karışmamız o da olur mu öyle şey yarın öbür gün iyiliği için öğüt amaçla bişeyler söyleriz elbet dedim yetişkin insanların heleki karı kocanın 3. Şahısların öğütlerine ihtiyacı yok sizce ben çok mu yanlışım

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım oda akıl vermeye çalışıyo işte kendince bosverrr heee evet de geç 
(67 puan) tarafından
Ama insanın kendisine yapılmasını istemediği şeyi bi başkasına yapmasına karşıyım bi insanın eşi dururken başkalarının karışması giyim olsun yaşantısı olsun saygı duymak gerek
-Reklam-
0 oy
(48,657 puan) tarafından
sen haklisin başlamış simdiden gorumcelige☺️
(67 puan) tarafından
Öyle valla hiç te sevmem haksızlığı kendi kardeşimde olsa o kıza da, yazık zaten kaynana kayınpeder yok
(48,657 puan) tarafından
ben acigim iki eltim kapali biri diyodu esimden icin kapali arıyorlardı falan esim dedi ona mi kalmis soylemek ☺️ umarim erkek kardesin dengeyi korur
(67 puan) tarafından
İnşallah normal de rahmetli annem bizi elinden geldiğince güzel yetiştirdi de bu kız kardeşim bu akşam şaşırttı bizi
(48,657 puan) tarafından
belki kötü niyetle dememistir
(67 puan) tarafından
Hani bakınca çoğu insan kötü niyetle bişey söylemiyor ama bu kendince karşı tarafın alınıp alınmaması da önemli
0 oy
(1,336 puan) tarafından
O kadar haklısın ki. Evlilik 2 kişi arasında ilerleyen bir durum. Maalesef ülkemizde evlenince ailelerde evleniyor ama artık geçmemiz lazım böyle durumları. Karı koca arasına girilmez. Yeter ki mutlu olsunlar diyip geçip gitmek gerekir. Benimde erkek kardeşim şu an kız arkadaşı yok ama kim olursa olsun, nasıl olursa olsun. Bir birlerini kırmasın, üzmesin, mutlu olsunlar. Benimde 2 görümcem var. Biri ablam biri kardeşim. Öz kardeşlerim gibiler. 5 sene oldu gram kimse bir şeyimize karışmadı. Olması gerekende bu diye düşünüyorum.
(67 puan) tarafından
Aynen öyle bende sevmem öyle karışmayı ya, da birilerini doldurmayı sonuçta gelen kız, da bi anne babanın evladı bende kardeşime dedim yarın öbür gün kim olursa olsun yok iyiliğin içinmiş yok şu bu eşin hakkın'da laf ettirme bu kendi ablaların olsa dahi
(1,336 puan) tarafından
Kesinlikle. Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış. Hee de geç. Sen kardeşinin yanında ol. Yarın öbür gün kardeşin çok yakınır. Gelin beni sevmiyor, gelin beni istemiyor diye.
(67 puan) tarafından
Sevmezse haklı valla zaten evliliklerin çoğu bu yüzden bitiyor ya, görümce ya kaynana ya elti bi aşamadık bunları halbuki içlerinde merhamet Allah korkusu olsa yuvaya huzursuzluk vermezlsr

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 433 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 224 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde 26032020 (826 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 653 göst.
20 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 277 göst.