0 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Çok ihtiacim vardı bir avize işi vardı arkadsim aldı kocası bırakmamıştı geri verdi bende alayım denim dedim kadında arkadsin gbi yapacaksan alma dedi yok yapacam dedim aldım slikon soğuk baya kokusu var insanın içine gryor kokusu bugün test yaptım hamileymisim eşimden habersiz yaptım btrdim saklamisim kadın gelince yeni mal getirecek az demin eşim dyordu dkkat etmelimisn çamaşır suyu kokusu olsun başka kokular olsun Yemene icmene dye çok korkuyorum zaten kürtaj oldum bebegi etkilermi koku sizce vereyimi yaa kızlar parasida iyi çok ince iş :'(

3 Cevaplar

0 oy
(64 puan) tarafından
Eşinden gizli neden yapıyorsun vallahi ben asla gizleyemem kocama söylüyorum herşeyi valla bakla ıslanmaz para mı vermiyor ki gizli yapıyorsunuz 
tarafından
Yaa çnkü izin vermiyor yada laf sokuyor paramı haracatyor ben oyizden gizli yapyom
-Reklam-
0 oy
(1,469 puan) tarafından

Kimyasal kokuyor cnm sonuçta etkiler tehlikeye atmamalisin

tarafından
Ne gibi tehlike olur mesela ben vercem galiba yaa baş ağrısı yapyor benm bulantım da var
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Kokunun etkileyeceğini düşünmedim yaa bilemem tabi belki etkiliyordurda. Maske tak hadi mesela. Ama eşinle mutlaka konuş bence. Gizli saklı yaparken Allah korusun bebeğine bişey olursa kokuya bulur bahaneyi kabak senin başına patlar. Yapma derse yapmazsın bebeğinden kıymetli değil. Ama parası da güzel bize katkı sağlar diye fikriniz ortak olursa maske takabilirsin.
tarafından
Kız çok var maske taksamta nefes falan alamam nefesim braz güçsüz ya
(1,274 puan) tarafından
O zaman yapmaman daha iyi
tarafından
Kadın dyordu arkadsin yarıda bırakmış sende bırakma dye zaten bı kaybım oldu dyecem doktor kimyasal kokudan uzak dur demiş bilginiz olsun daha yapamayacağım dye
(1,274 puan) tarafından
Söyle gitsin tabi yaa bilmiyordum hamile olduğunu işi alırken dersin
tarafından
He valah öyle yapacam

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 635 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (711 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 322 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
+1 oy