0 oy
630 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Oğlum 4 yaşında oyun oynarken kaynanamın hamur leğeni vardı orta büyüklükte ama bir görseniz her tarafı bantlanmis atmaya kıyamıyorlar o kadar ki cimriler

Bende mutfakta yemek yapıyordum Çat diye ses geldi kaynanamın sesi geldi hemen oy Allah hiç senden razı olmasın dedi oğluma senden de annenden de razı olmasın ki leğeni senin eline veriyor dedi ben bir çıldırdım çıktım salona ne var dedin sanki hepi topu bilen söylerim oğluna akşam en iyisini getirir dedim Yok neymiş işte boşuna gidip 300-400 para verecekmiş hiçbir şey umurunuzda değilmiş falan filan çıktım gittim kendi evime haksız mıyım Allah aşkına

15 Cevaplar

0 oy
(657 puan) tarafından
400 liraya leğen nerde varmış la 
tarafından
Uygun mu pahalı mi
(657 puan) tarafından
Pahalı tabi ki . Dandirik bı leğen en fazla ne kadar olabilir yani
-Reklam-
0 oy
(567 puan) tarafından
Al bir legen eşin versin bayrama kadar görüşme canim o zamana kadar belki yaptığı hatayı anlar ozleyince ama eşin de arkanda dursun senin için degilse bile çocuğu için 
tarafından
Eşimle konuştum oda çıldırdı zaten
0 oy
(5,575 puan) tarafından
Trendyolda iste uygun bir leğen ver ve mesafe koy biraz. Leğen için denir mi öyle ya 
0 oy
(5,368 puan) tarafından
300-400 e kaç tane leğen alacakmış.tovbe çocuk bu tabi ki kıracak yeni olsa bile tamam insanız kızıyoruz da Allah razı olmasın demek ne ya kaynanam bı leğen almış 50 TL bununda lafini ediyorsa yani eşin alsın bı leğen versin boşver bayramda mesafeli bayramlaşırsın 
0 oy
(8,979 puan) tarafından
Legen altin kaplama falan mı 300 400 liraya legen mi var. Oda ne demekmiş Allah senden razı olmasın cümlesini de ilk kez duydum ondan da olmasın o zaman 
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Çocuktan kıymetli mıymış ayip bisi
(2,818 puan) tarafından
Yok kiz
(877 puan) tarafından
Aaa cidden oralı olup bilmiyon ii
(877 puan) tarafından
Anangiller yapmaz mı
(2,818 puan) tarafından
Anam 10 senedir yapmaz ki
(877 puan) tarafından
Haa tamam ozmn :)))
0 oy
(138 puan) tarafından
Ay bu kaynanalar neden böyle ya sinirlerimi bozuyorlar. Eşiniz destekçiyse alın leğen gönderin bir süre görüşmeyin hiç bir leğen icin ufak çocuğa öyle denir mi ya
0 oy
(1,112 puan) tarafından
Fırsat ayağına gelmiş daha da inme yanlarina adım atma 
0 oy
(264 puan) tarafından
Yuh bi leğen için toruna öyle denirmi ya canın o senin be benim annemler kardeşimin çocuklarını canına katıcaklar gelin tuter dagıtmayın falan diye annem der burası onların ivi ustidiği gibi değıtsınlar kırsınlar kızım eğlensin çocuk yeter takılma öyle şeylere derler herkesin torunun ağzına düşecek be o lafı etmek nedir yani ben olsam görüşmem eşime derim leğeni al götür ben gelmem uzun bi süre diye
0 oy
(405 puan) tarafından
İnşallah gitmişsin dir 
0 oy
(790 puan) tarafından
Hem kocanın hem kaynananın ayılıklarını bu zamana kadar sineye çekmişsin sana ne denir ki ?
0 oy
(5,727 puan) tarafından
hadi ordan, bir leğenle mi oluyor o iş. insan önce çocuğa bakar sağına soluna bir şey oldu mu diye, takma kafana sen, gitme bir süre evine de. madem razı değil senden senin yaptığın temizlikten de yemekten de razı olmasın kendi başının çaresine baksın 
0 oy
(856 puan) tarafından
Yerınde olsam bunu kullanırdım ve asla konusmazdım ne halı varsa görsün kendi evınden ınme
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Allah kaynanana akıl fikir versin inşallah hic mi çocuk büyütmedi acaba 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 191 göst.
8 Ocak 2024 Aile kategorisinde Poine (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 913 göst.
0 oy
6 cevap 432 göst.
11 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu