0 oy
175 göst.
Aile kategorisinde (480 puan) tarafından
Valla gına geldi bu çocuklar ne zaman oturup düzgünce sadece kendileri yemek yiyecekler benimkiler 2  buçuk ve 3 buçuk yaşında ama sadece yemeğe bakıyor büyük olan küçük de yoğurtu alıp yemeğe bulandırıyor hiç yemiyorlar kendileri bizimkiler mı geri bilemedim yine kendim yedirmeye devam edeceğim galiba böyle sıfır hiç yemiyorlar sizinkiler ne zaman kendileri yemeye başladı 

5 Cevaplar

0 oy
(616 puan) tarafından
8 9 aylıkken parmak gıdalara başladım 1 yaşında çatalı ve bardağını kullanıyordu 1 buçuk yasa doğru da kaşıkla kendi yemeye başladı bayağı bir süre döke saça yedi ama alıştı yani 2 2bucuk yaslarinda ben tamamen bırakmistım yedirmeyi 
(480 puan) tarafından
Anladım bizimkiler de tutmasını biliyor ama nedense yemiyorlar kendileri biz yedirirsek güzel yiyorlar
(616 puan) tarafından
Çoğu zaman kızım da yemiyor ama öbür türlüsü sıkıntı yani hiç alışamazdi. Benim bri arkadaşım büyüğünü döküyor saçıyor diye küçüğünü de yemiyor diye hep eşiyle kendisi yedirdi çocuklara hiç fırsat vermedi sonuç olarak büyük oğlu 5 yaşında hâlâ kaşıkla bir şeyler yer yerken döker tutamaz bilmiyor ki çocuk kaşık çatal tutmayı. Küçükte 3bucuk yasinda o da aynı o hiç bilmiyor bardak bile tutmuyor biberonla içiyor suyu falan.  Bırak az yesin ama kendi yesin zamanla çoğalır yemesi içmesi
-Reklam-
0 oy
(10,053 puan) tarafından
3.5 yasinda buyugum isterse kendisi guzel oturup yiyo
(480 puan) tarafından
Ama genel olarak siz mı yediriyorsunuz
(10,053 puan) tarafından
Ben yediriyorum sabirsiz oldugum icin ama biraksam yiyo. Mesela kreste kendisi yiyo. Yani onune yedigi seyi koyunca oturup ona bakmaz yer
(480 puan) tarafından
Anladım canım Sağol
0 oy
(13,206 puan) tarafından
Benimki 27 aylık kendim yiyeceğim diyor ama döke saça iki lokma ancak 
0 oy
(656 puan) tarafından
Benimkide bizim elimizden bişey yemiyor asla 25 aylık kendisi yiyor artık doyup doymadigini bilemiyoruz . Her türlüsü zor bacım :D
0 oy
(3,090 puan) tarafından
Benimkide kendi yemez 2.5 yaşında 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 225 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 302 göst.
15 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 147 göst.