0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebgm kaşıklar çorba vs biseyler yemiyor elimle yiyeyim istyor ona ne vereblrm disleri var altı tane salatalık felan veryorum ama büyük isiryo korkuyorum varmı bı tarifiniz eline verip yedreblmem için

5 Cevaplar

0 oy
(6,777 puan) tarafından
Biskuvit tarzı verebilirsin. 
(6,777 puan) tarafından
Benimki nin altta sadece 2 dişi var.  Elimle tutup petibör bisküvi ağzında çiğnerken ıslanıyor zaten. Seninki 6 diş varmış çiğnemeyi öğrenmeli bence..
(7,186 puan) tarafından
Çocuk benim değil canım :)
(6,777 puan) tarafından
Kız ben seni yukardaki sanmışım 'la:)))))))))
tarafından
Seninki kaç aylik canım ben benmkyle  aynı ayda yada yakın olup yiyen bebek olursa öyle cesaretlenip veryorum yoksa ben boğazında kalmasndan çok korkuyorum
(6,777 puan) tarafından
13 aylık benimki.
-Reklam-
0 oy
(961 puan) tarafından

Bende bekliiiiim şurda :angel:

tarafından
Kocam yetmiyomus gibi bide cocuga ne pisirsem diye düşünüyorum:)
(961 puan) tarafından
Aynen yaaa hergün farklı bi şey olsun diye uğraşıyorum ama yemiyor
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Bak kuzum mücver yapabilirsin yumuşak olur yada muzlu pankek yapip verebilirisin bisküvi verebilirsin yumuşak olur yer minnoş benimkinin iki dişi var ben lahmacun bilene veriyom :D

(6,777 puan) tarafından
Bende kısır veriyom 2 dişte bizde var :)))
tarafından
İki dişle sizinkiler bunu yiyorsa bizmkinin beni kemirmesi lazım bence:D

Ama benimki benim korkaklgm tabi
(961 puan) tarafından
Bizim 3 dişimiz var peyniri bile elimle ezip veriyorum hiç cesaret edemiyorum
(1,850 puan) tarafından
Benimki 10 aylik pankeke süt koyma bende koymadan yapiyorum yarim muz bir yumurta sarısı azcikta un karıştır öyle yap
(6,777 puan) tarafından
Kız :)   ince bulgur olunca yiyor ve ben sıcak suyla hamur gibi yapıyom yiyebilsin diye kısırı.  Irmikli Revani 'yi de MAŞALLAH yer..
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Patates köftesi 

Mücver 
tarafından
Sagol canim bı öyle deneyim
0 oy
(2,241 puan) tarafından
ben omleti kati yapiyodum . krep yapiyodum havuc kabakhasliyodum buyuk buyuk brokoli haslayip veriyodum biskuvi veriyodum yani yumusak ne varsa verdim eline canim 
tarafından
Aynı durumdayiz inanki yemiyo esimde zorlama yemek istemiyo emiyo doyyo demkki dio cocuklari nerdyse sekiz aylik olucak yemiyo bişey valla yesinde artik dokulene razı olucam sagol canim uyandırma deneyim bi
tarafından
Aynı durumdayiz inanki yemiyo esimde zorlama yemek istemiyo emiyo doyyo demkki dio cocuklari nerdyse sekiz aylik olucak yemiyo bişey valla yesinde artik dokulene razı olucam sagol canim uyandıgnma deneyim bi
(2,241 puan) tarafından
yuregimiz elvermiyo iste kuzum benimkide bazen istahsiz oluyo peşinde yemek gezdiriyorum ama en son biraktim kac saat ac kalirki diye kendisi geldi ekmegi getirdi onume koydu ac diye :) bende dokulene razi oldum kendi yemesi icin alistirdim ama fazla dokuyo suan 14 aylik
tarafından
Maşallah buyutmusuun sen en zor donemi atlatmssn kismi olarak yani yemek tattrma islemini asmissin en azindan bizim sonumuz da öyle olucak bellide bakalim bekliyorum :)
(2,241 puan) tarafından
cok sukur canim :) ama bana hep derlerdi buyudukce daha zor olcak diye inanmazdim cidden kucukken daha kolaymis kolik bebekdi surekli aglardi ama simdi inat hicbirseye yok diyemiyoz heryere girip cikiyo her an ödüm kopuyo bir yerine zarar vercek diye ama cok sukur buyuyolar darisi tum bebislere icinde sizinkine :)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 340 göst.
0 oy
8 cevap 177 göst.
1 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nzz123 (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 175 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (479 puan) tarafından soruldu

378,988 soru

11,344,215 cevap

34,809 kullanıcı