0 oy
1,106 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Ekimde doğum yaptım ilk bebeğimi kucağıma aldım çok mutluydum. Uzun zamandır kızımla hiç bu kadar mutlu olduğumu hissetmemiştim.  Ta ki bugün kanser olduğumu öğrenene kadar. Sanki tüm kötü şeyler beni buluyor gibi. Kahroldum. Bakıp bakıp ağlıyorum. Onu artık emziremicek olmak bile beni kahrediyor. Allah herkese şifa versin. Bana da çok dua edin lütfen.

42 Cevaplar

0 oy
(434 puan) tarafından
Süreç nasıl başladı acaba nasıl farkedildi belirtileriniz ne oldu 
(42 puan) tarafından
Hiç bi belirti yoktu ben zayıflayamıyorum diye dahiliye te başvurdum orda yapılan kan testleri de troid lerim de yükselme vardı daha sonra serbest t4 t3 hormanlsrıma baktılar troid ultasyonu çekildi. Değerlerim çok yüksekti ve troidlerim de birden fazla nodül vardı en büyüğü 4 cm di doktor lar da kanser şüphesiyle biopsi istedi pozitif çıktı. Yani hiç bir belirti yoktu . Daha yeni yeni boğazımda yumru gibi bir şey hissediyorum.
-Reklam-
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Allah şifa versin inşaAllah bu mübarek günler hürmetine. 
0 oy
(281 puan) tarafından
Rabbim şifa versin şu mübarek gün hürmetine inşallah biran önce sağlınıza kavışursunuz 
0 oy
(3,026 puan) tarafından
Korkma canım bende de nodül var iyi huylu dendi bir daha baktırcam rabbim şu günlerin hürmetine acil şifalar güzel sonuçlar versin bebişine bağışlasın üzğntü de etkiliyor üzülmemeye çalış 
0 oy
(1,310 puan) tarafından
Rabbim şifa versin. Bir anda yok olsun bu hastalık senden. Allahım sana uzun ömürler versin. 
0 oy
(264 puan) tarafından
Geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah 
0 oy
tarafından
Rabbim seni evladına ve sevdiklerinle bağışlasın şifa versin inşallah..üzülme canim teknoloji ilerledi elbet iyilesirsin 
0 oy
(253 puan) tarafından
allah şafi isminin yüzü suyu hurmetine seni yavruna bağışlasn inşallah 
0 oy
(497 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah 
0 oy
(351 puan) tarafından
Annem bi kac ay önce aynı kanserin esiginden gecti ama o kadar cok doktor gördü ki tanıdık tanımadık özel devlet hepside bu kanserin en iyi oldugunu söyledi yani tedavisi en kolayı erken teshis her kanserde önemli allahım seni evladına bagıslasın içini ferah tut rabbim seni bi sınavdan geciriyor ama sen sabredenlerden ol allahım sifa versin dua ederim senin için cnm 
0 oy
(2,300 puan) tarafından
Canım Rabbım sana şifa versin yavruna bağışlasin 

Korkma Allahın izniyle troid kanseri en hızlı iyileşen ve tekrarlamayan bir kanser türüdür kaynanam ağır şeker tansiyon kolesterol hastası olmasına rağmen kemoterapi den sonrası iyileşti 10 yıl oldu daha tekrarlamadi geçen kontrol amaçlı gittik doktor dahada tekrarlamaz rahat olun dediler yani diyeceğim o ki bebeğin daha çok küçük kanser oldum herşey bitti diye ağlayıp üzülme Rabbine yönel bebeğine sarıl pozitif ol herşeyin başı sağlıklı kafadır unutma beynin sağlıklı olursan vücudun ona uyum sağlıcaktir
0 oy
(138 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun 6 ay önce annem de ameliyat oldu tiroidden ameliyat ondada 0.8 cm tümör tespit edildi şuan sadece tiroid ilacı kullaniyo inşallah sizinde böyle basit olur gecirirsiniz bebeğinizle nice uzun yıllar birlikte gecirirsiniz
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Sakin ol Allah'a sıgın bende senin gibii troid kanseri geçirdim ve hamileyken öğrendim kızım 11 aylıktı biyopsi oldum 13 aylıken amelyat oldum zorlu bir süreç ama dikkatli davrandın mı hemen iyileşeceğin bir hastalık öncelikle sabırlı ol buda geçecek ve sınavımız bu ve ne merak ediyorsan sorabilirsin bana seni en iyi ben anlarım 
0 oy
(224 puan) tarafından
Çevremde de  çok gördüm troid kanseri hepsi de atlattı evvel Allahın izniyle sende atlatırsın buna emin ol kendini boşuna üzme herşeyim ilacı moral bin beter çaresiz hastalıklar var sen rabbim sığın Allah kimseyi darda bırakmaz güzel kardeşim atlatacağız emin ol kötü bir hastalık değil seni rahatlatmak için demiyorum yakın cevremde örneği çok oldu inan hepsi atlar hemen sen tedavini ol bol bol dua et Allah'a sığın gerisi gelir Rabbim  beterinden korusun evladını sana senide evladına bağışlasın Rabbim:)
0 oy
(100 puan) tarafından
Allah bu mübarek ayların yüz suyu hürmetine Şafi ismiyle şifa versin canım
0 oy
(480 puan) tarafından
Rabbim şifalar versin inşallah üzülme benim teyzeme  10 yıl tiroid kanseri tanısı kondu onun ilerlemişti bide ameliyat oldu her yıl düzenli kontrole gider çok şükür kanser belirtisi bile yok her hastalığın en önemli tedavisi önce moral bebeğin için morelini yüksek tut
0 oy
(7,199 puan) tarafından
Annem 1 Mart'ta bu sebeple ameliyat oldu canım rabbim seninde yardımcın 
0 oy
(377 puan) tarafından
CNim içini ferah tut benim eşimin amcasın dada var triot kanseri ameliyat oldu aldır di geçti onun kj de kötü huylu yeniliyor kendini ilaçlarla tedavi oluyor  sende güçlü ol o 7 sene önce öğrendi ameliyat dediler bitti sonra geri yeniledi korkulacak bir şey yok dedi doktoru ilac tedavisi yapıyor her kanser ölüm diye bir şey degil
0 oy
(110 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun tiroit ameliyatı olmuş biri olarak söylüyorum ameliyattan korkma kolaycacık iyileşiyor hiç acı ağrı da olmuyor sanki boğazın şişmişte öyle bi his oluyor o da hemen geçiyor. Bir de yapışkan andız otunu araştır çok kişi şifa buluyor. 
(42 puan) tarafından
Ne kadar kesik attılar acaba boğazınız da başka bi hasta gördüm boynunda neredeyse 10 cm lik iz var dı
(110 puan) tarafından
O kadar büyük bir de estetik dikiş olduğundan belli bile değil iz. İzi hiç kafana takma artık iz geçirici kremler var  ben ihtiyaç bile duymadım
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun..

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 373 göst.
0 oy
7 cevap 206 göst.
16 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 172 göst.
0 oy
11 cevap 247 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,355 soru

11,388,496 cevap

34,894 kullanıcı

...