0 oy
1,097 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Ekimde doğum yaptım ilk bebeğimi kucağıma aldım çok mutluydum. Uzun zamandır kızımla hiç bu kadar mutlu olduğumu hissetmemiştim.  Ta ki bugün kanser olduğumu öğrenene kadar. Sanki tüm kötü şeyler beni buluyor gibi. Kahroldum. Bakıp bakıp ağlıyorum. Onu artık emziremicek olmak bile beni kahrediyor. Allah herkese şifa versin. Bana da çok dua edin lütfen.

42 Cevaplar

+1 oy
(485 puan) tarafından
Rabbim bu mübarek günler hürmetine sifaninzi tez zamanda versin inşallah hangi kanser belirtileri neydi nasıl fark ettiniz 
(597 puan) tarafından
Canm bendede var o hastalık iyi huylu beş senedir halada duruyo öyle ameliyat fln olmadım ilk bebegime hamileykn çıkmıştı biden boğazım şişti  hala aynı öylece duruyo insallh seninkede iyi huyludr
(41 puan) tarafından
Maalesef iyi huylu değilmiş. Kanser hücresi tespit ettiler
(597 puan) tarafından
Evet cnm kanser die geciyo ama tam kanser değil bende kackez biyopsi yaptrdim kaç doktora gittim hepsi nodül dedi sadece biz buna kanser bile demiyorz sadece tıpta öyle geçiyor dedi korkma bı çok kişide okuyor o hamilelik tetikliyor
(485 puan) tarafından
Canım önceden tiroid bezinin de sorun var mıydı yada guatr benim abimde de var torid hızlı çalışıyor bide guatr iki yıldır tedavi görüyor ilaç kullanıyor bı ay iyi sonraki ay iyi değil tahlillerde bizde perişan haldeyix
(597 puan) tarafından
Canm bende birşey yoktuda bizim ailede genetik guvatir hastalığı bende hiç birşey yoktu cnm boğazım sis die gittim öyle çıktı ağrısı sizi birşey yoktu yani
-Reklam-
+1 oy
(1,107 puan) tarafından
Canım tiroid kanseri kanserlerin en masumudur.O bölge temizlenir gerekli tedavi yapılır.Kemoterapi falan olayı yok .Bebeğini de kendini de yıpratma çok geçmiş olsun
(1,107 puan) tarafından
Uzak bir ihtimal en kötü ihtimal.Belki ameliyata bile gerek olmaz takip gerektirir.
(41 puan) tarafından
Doktormusunuz acaba içime su serptiniz valla. Doktorlarım hiç bu kadar iyi konuşmamıştı benimle
(1,107 puan) tarafından
Annemde ve yakın çevremde gördüğüm bir hastalık bu hiçbiride Allah korusun hastalıkla ilgili ağır şeyler yaşamadı.Ses kısıklığı, psikolojik sıkıntılar, ciltle saçla ilgili kiloyla ilgili sorunları var daha çok.Korkma canım , bi defa iyi düşün, iyi olsun.Yerinde olsam kalkıp şükür namazı kılardım ve teslim olurdum ona inan böyle yapardım.Doktorlar bi yere kadar bilebilirler ve en kötüsünü söylerler.
(1,107 puan) tarafından
Siz rahatlamaya çalışın olumsuz olan herseye kulak tıkayın.Silinir gider Allahın izniyle hastalık.
(15,049 puan) tarafından
Ben de böyle duymuştum. Arzum onan demişti sanki. Allah'ım şifa versin inşallah tez zamanda. Emzirmen önemli değil. Evladınin başında sağlıklı ol yeter. Karnı doyar bı şekilde .
0 oy
(7,891 puan) tarafından

Ne kanseri canım :(

(41 puan) tarafından
Troid kanseri malesef
(7,891 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah ya canım Yorumlara bakdim çok kötü bişey gibi durmuyor ama ins atlatirsinn sıkma canını :((((
0 oy
(597 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm ne kanseri 
0 oy
(278 puan) tarafından
Rabbim ya şafi ismi hürmetine sana şifa versin inşallah kardeşim benim çok üzüldüm Vallahi ama moralini yüksek tut bir bebeğin var ve onun için başaracağım de sen güçlü bir annesin unutma, bide nerelisin kardeşim 
(41 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun.kayseri
(278 puan) tarafından
Amin ecmain kardeşim benim Allah büyüktür üzülme tamam mı seni görmedim belki ama buradan bile hissettiğim şey güçlü biri olduğun yaparsın sen atlatırsın inşallah bunuda benim görümcem de bebeği daha bir yaşını doldurmadan kanser olduğunu öğrendi ama yenik düşmedi evet çok ağladı üzüldü sonra kendi kendine ben ne yapıyorum ya dedi kalktı silkelendi herşey Allah'tan dedi hayatına kaldığı yerden devam etti Allah'a hep dua etti moralini yüksek tuttu ameliyat oldu ve çok şükür atlattı başardı Allah onu üç evladına bağışladı sende yaparsın rabbine güven kendine güven tamam mı *güçlü Anne*
0 oy
(1,283 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin inşallah kardeşim. Kimler neler neler atlstıyor sen de atlatacaksın Allah'ın izniyle bırakma kendini lütfen ❤️
(41 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Rabbim şifa versin illaki tedavisi vardır ne gerekiyorsa yaptır rabbim yüzünü tekrar güldürsün yavruna bağışlasın
(41 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
(1,559 puan) tarafından
Sendende stres yapmamaya çalış stres daha çok tetikler inşallah kurtulursun bu illetten
0 oy
(405 puan) tarafından
Allah' tez zamanda şifa versin inşallah canım bu hastalıkta moral çok önemli öyle bişi yokmuş gibi davran akıllı ilaçlar var dördüncü evrede kanser olduğunu öğrenip iki ayda akıllı ilaçlarla iyileşeni biliyorum Allah seni çocuklarının başından eksik etmesin inalah sana da şifa olsun kaç yaşındasın canım 
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Allah tasiyamayacagin yuku vermez canm herseyin en hayirlisini veriyo ins bunlarda gecer bebeginle mutlu saglikli nice senelerin olur ins
0 oy
(1,129 puan) tarafından
Rabbim safi isminin yüzü suyu hürmetine acil şifalar versin, Meleğinin güzel günlerini görmeyi hayırlı uzun ömürler yaşamayı nasip etsin inşallah, tiroid kanseri,kanser çeşitleri içerisinde en sıkıntısız olanı canım benim o yüzden kaygısız ol.
0 oy
(231 puan) tarafından
Mevlam ne eylerse güzel eyler verdiğinden haşa sual edilmez canim dua et üzülme daha neşeli ol rabbim sevdigi kulum akirk günde bir sıkıntı verirmiski onu dusunup elini açıp dua edesin diye elinden geleni yap tevekkül et rabbim peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine yavruna bağışlasın seni Allah peygamber duası seninle olsun canım kardeşim benim üzülme sekin...  dua et hamdolsun....

Senin için sürekli duacı olucam Allah peygamber. Duası seninle olsun 
0 oy
(354 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım inşallah bir an önce iyileşirsin üzülme derdi veren Allah dermanını da verir üzülmen iyi değil senin için 
0 oy
(5,235 puan) tarafından
Allah şifa versin kötü düşünme inşallah iyi olursun
0 oy
(3,610 puan) tarafından
5 yıl onkoloji hemşireliği yaptım ameliyat olacaksın sonra gerekli görülürse atom tedavisi alacaksın. Kuzenim 5 yıl önce bu tedaviyi aldı ve şimdi normal hayatına devam ediyor. Çok geçmiş olsun. 
0 oy
(112 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin, sana ve tüm şifa bekleyen hastalara kardeşim. 
0 oy
(592 puan) tarafından
Allah ım bu mübarek ayın yüzü suyu hürmetine sana ve tüm şifa bekleyenlere Ya Şafi ismi şerifiyle acil şifalar versin korktuğuna uğratmasın seni evladının başından eksik etmesin inşallah 
0 oy
(556 puan) tarafından
Geçmiş olsun, şifa versin Allah

Kemoterapi alırken emziren bir kadın vardı. Doktorunuz bu konuda sizi bilgilendirir. Önce sizin sağlığınız, siz iyi olun ki bebeğinizde iyi olsun. 
0 oy
(488 puan) tarafından
Rabbim bu mübarek ayın hürmetine safi ismiyle şifa versin sana  mahsun bebeğin yüzü hürmetine:(:(
0 oy
(159 puan) tarafından
Allah'ım senin evladına bağışlasın şifa versi. Çok geçmiş olsun. Benim kuzenimde de aynı hastalık var. O şuan ilaç tedavisi görüyor ve iyi çok şükür 
0 oy
(4,924 puan) tarafından
Benm bir arkadaşim yengesi aynı durumdaydı erken fark ettiler ve ameliyat oldu maşallah şuan iyi ve sonrasında ikinci çocuğunu bile getirdi cnm. Rabb'im şafi adıyla sifa versin inşallah. Üzme kendini süt vermiyorsun diye kendini eksik görme sen annesin bebeğin sana ihtiyacı var  ve senin ekerjini her zaman alır sen mutlu ol bebeğinde mutlu olur .. çok çok geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 367 göst.
0 oy
7 cevap 204 göst.
16 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 171 göst.
0 oy
11 cevap 240 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,441 soru

11,327,858 cevap

34,781 kullanıcı

...