0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (663 puan) tarafından

Kızlar biliyorum saçma ama bir bebek neden ağlar yani neden tamam bizde aglamisiz ama 14 aylık kızım doğdu doğalı ağlıyor sebebi ne olabilir ne zaman bu ağlamalar kesilir tamam haftada 1,2 kez olur normal ama günlük aglanmaz ya :D:D

12 Cevaplar

+2 oy
(330 puan) tarafından
Bebeklerin konuşması ağlama zaten onların haftada bi iki kez ağlamasını beklemek saçmalık bazen biz neden ağladığını çözemiyoruz ama bir derdi olmasa aglamaz 
-Reklam-
+1 oy
(485 puan) tarafından

Diğer bebekleri bilmem ama benim bebeğim keyfinden ağladığına yemin edebilirim ama kanitlayamam :D

0 oy
(743 puan) tarafından
Canı öyle istiyor :)))))
0 oy
(7,358 puan) tarafından
gün icinde ilaki ağlar isteği olmadı mı 
0 oy
(2,352 puan) tarafından

düğmesi varsa yeniden başlat :D

0 oy
(6,825 puan) tarafından
4bucuk yaş oğlum doğdu kolikti ağlardi hala ağlıyor

30gunluk oğlum abım ağlarsa bn durur muyum diyor ve doğduğu ilk gün başlıyor ağlamaya

Doktor şok ilk günden uğunan Bebek görmemiş :D 
0 oy
(15,038 puan) tarafından
3.5 yaşında oğlum var..aglamadigi.gun var mı bilmiyorum. İstediği olmadığı zaman ağlıyor hemen. Kızım da 8.5 aylık. Yatakta sağından soluna dönmesi yetiyor aglamâsi kcin. Ona bile ağlıyor abcbdbsbs. Uykudan gözünü açıyor ağlamaya başlıyor.. Allah böyle yaratmış bu minnoslari. Napalim ☺️
(1,409 puan) tarafından
Aa senin kiz benim oğlan gibi yaa hahahah:D benimkide uykusunda yan donse bile ağlıyo
(287 puan) tarafından
Yatakta sağından soluna dönmesi :DDDSad ahahhaaaaaâhasshshjsshssj
0 oy
(246 puan) tarafından

Benimde 7 aylık. Salliyorum sürekli şuan bile salliyorum

Yani bu ayda geçsin şu ayda geçsin düzelir dedim sanırım ben alıştım bu duruma uykum cookk var. 

Ama uyuduğum an uyanır doğuştan anasına gıcık bı bebek :D

0 oy
(1,409 puan) tarafından
Konuşa bilene kadar ağlar canim benim oğlumda 14 aylik halada agliyo hahahaha kucagimdayken bile agliyo 
0 oy
(525 puan) tarafından
Yemin ederim 40 aylık olmasına bir kaç gün kaldı yeni doğan bebeğin var o ağlıyor abiside ağlıyor oğlum doğduğundan veri herşeye aylar keyfinden ağlar iğne yede ağlar ipliğe de 
(525 puan) tarafından
Naptın ay sen çocukları alıştırdin mi kendine
(287 puan) tarafından
Ölcukları kendime alıştırmak sözü kökten yanlış bir batıl inanç. Zaten çocuğun bağımsızlığa kavuşabilmesi için annenin zamanında tüm ihtiyaçlarını karşılayıp çocuğun güvenini kazanması gerekir. Bağımsızlık için başta bağımlılık şart . İlk 2 yıl özellikle
(525 puan) tarafından
Kendi demişti bana alışsın kayın valideme alıştı diye bende tavsiye vermiştim hani zaten bir çocuk anneyi sevet
0 oy
(287 puan) tarafından
İstekler için de ihtiyaç için de ağlayabilirler. Ebeveyn ruh halinden doğuma doğum sonrası fziksel duygusal tüm ihtiyaçlarının ne kadar karşılandığı ve zamanında karşılanıp karşılanmadığı vsvs hepsi etkili. Ne kadar kaliteli vakit geçiriyorsun ne kadar sohbet ediyorsun ona kitap okuyup konuşuyorsun mesela... Ya da atak zamanlark olabilir sana daha çok ihtiyaç duyduğu zamanlar. Benim de kızım huzursuz olduğu zaman açıp kitap okuyorum onunla konuşuyorum karşılıklı ( 10 aylık) o zaman daha sakin bir bebej olduğunu fark ediyorum, yalnızlıktan canı sıkılmaktan bile ağlar. Gezmek başka insanlar yerler görmek isteyebilir. Bir de ihtiyaçları karşılanmasına ragmen stresli olduğu için ağlıyorsa eğer ona sarıl ağlamasını kabul et bunu söyle ona, ağla rahatla yavrum, seni ve duygularını anlıyorum, ne hissediyorsun neye ihtiyacın var ne istiyorsun de bu da fayda sağlayabilid.
0 oy
(12,897 puan) tarafından

4 yaşında kızım dün okuldan geldi sebepsiz ağladı :) bazı bebekler ağlamayı seviyor  

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 146 göst.
29 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 75 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde Damla berna (1,753 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde poyrazaleyna (952 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 91 göst.