0 oy
422 göst.
Diğer kategorisinde (5,346 puan) tarafından

image

bakarmisiniz anlamıyorum test yptim iki gün silik cikti

12 Cevaplar

0 oy
(940 puan) tarafından
evet var canım ama çok yeni 
(5,346 puan) tarafından
BT kaçtır.kac haftaliktir
-Reklam-
0 oy
(1,133 puan) tarafından
Beta 5 üstü ise gebelik var demek seninki 29 cikmis hayirli olsun canım 
(5,346 puan) tarafından
Negatif niye yazyor eşimde dyor nagatifmi oraya neagtif yazmış SMDi gdecem sağlık ocağına
(1,133 puan) tarafından
Negatif demiyor kuzum 5< yazmis yani 5 ten < küçükse değer gebelik yok negatif demektir diyor ama 5> ten >büyükse var anlaminda
(5,346 puan) tarafından
Hee doktorda öyle dedi bide 1000 lerde olavak dedi çok erken artmasını bekleyecez dedi
0 oy
(196 puan) tarafından
Var  canım çok yeni 2 3 haftalık olbilir
(5,346 puan) tarafından
Ayyy çok sevindim:)
(196 puan) tarafından
Rabbim kucağına almayı nasip etsin canım
Hayırlı olsunn:))
(5,346 puan) tarafından
İnşallah cnm beta yüksekse icim rahatlar ozmam
0 oy
(238 puan) tarafından
Var canim benmde adete 2 gun varken 50 cikmisti  cok silikti test aglikla kucagina al insallah 
(5,346 puan) tarafından
Snradan yükseldimi bide ultarsinda çıkıyormu hemen
(238 puan) tarafından
Evwt 2nci baktrdimda 295ti galibaa sonraki 4000ler geldi 1 hafta sonra yanlis olmasn yani artiyor hizla ben karindan baktrdim ozm  7 binlerdeydi
(5,346 puan) tarafından
Evet doktor dedi sagliklysa artacak sağlıksızsa artık düşük dış gebelik.gbi bisey
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Evet cnm var bende 26 ile öğrenmiştim hayırlı olsun :)
(5,346 puan) tarafından
Yaa gttimm.var ama çok erken dyor 29 değil binlerde olamsi  lazım dyor cuma.ve pazartesi kan verevkmisim
0 oy
(3,393 puan) tarafından
Var ama iki gune bir kan ver 2 katına cıkması lazım.folikasit basla hemen ve son adetinden hesaplaniyor gebelik haftasi
(5,346 puan) tarafından
Cnm sağlık ocağındaki doktorda öyle dedi cuma gel ve pazartesi gel yine kan ver aynıysa sen belki dış gebelik ama yüksek çıkarsa sağlıklı dye eşim özele getrdi hele ne dyor kadın doğuma geldim
0 oy
(873 puan) tarafından
Gununuz gecmemiş ama 2 3 haftalık gebesınız cnm sonuc 29 yazan yer cnm
(5,346 puan) tarafından
Evet günüm geçmedi acele ettik yaaa ama yükselir herhalde dimi
(873 puan) tarafından
Gununuz gectıktn sonra kan verın o zmn daha cok yukselmesı gerecek  yukselir korkmayın stres ypyın haftanız erkn agır kaldrmyın
(5,346 puan) tarafından
Evet cnm iki güne bir kan vercem yarın bdaha verecem hele yukselyormu aynımı dye
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Çok yeni 2 gün sonra tekrar kan verin
(5,346 puan) tarafından
Evet doktor öyle dedi kadın doğuma geldim bnde
0 oy
(247 puan) tarafından
Gebelik var beş üzeri olunca var oluyor Benim 24 çıkmış ti doktor çok yeni demişti o yüzden evet var çok erken gitme bekle bı 8 haftalık olsun öyle git ben sekiz haftalık iken gittim kalp atışı ve bebeği o zaman görmüştük çok yeni olunca görünmüyor malum sağlıkla kavuş cnm şuan 
(247 puan) tarafından
Yazmayı unuttum benim ateşim beş altı gün vardı gittiğimde benim dediğim gibi sonucum 24 çıktığında doktor büyük ihtimalle 3 haftalikdir dedi ve bekle sekiz olsun öyle git demişti aile hekimliği doktorum
(5,346 puan) tarafından
Ama ilerliyor dimi cnm doktor cuma gel kan ver pazartesi de vercem bdaha bakalım ne olacak
(247 puan) tarafından
Ya ben sağlık ocağına da verdim diye bir daha gel felan demedi  üçüncü gebeligimdi tek dediği sekiz haftalıgi doldur o zaman belli olur demişti bende sekiz haftalık iken gittim cnm sen yinede git tabi ki gel demiş Rabbim gonlundekini en hayırlı şekilde nasip etsin
(5,346 puan) tarafından
Hee sen bekledim valah biz çok heyecanlıyız bekleyemedik yarın bdha gidecem kan verecem bakalım hayrlisi beta yükselmesi lazim
(247 puan) tarafından
Allah hayırlı sonuçlarka güldürsün bende çok zor bekledm iki oğlum vardı kız istiyordm bekleyene kadar göbeğim çatladı :))
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Var canım gözünüz aydın.. 

Ama Daha yeni sanırım 
(5,346 puan) tarafından
Evet çok çok yeni
0 oy
(568 puan) tarafından
Bu pozitif canim hayırlı olsun ama çok çok yeni bir gebelik daha 4 haftalık anca. Şuan için yapmanız gereken 2 3 güne bir kan verip değerinin yükselip yükselmedigine bakacaksın eğer yükseliyorsa sorun yok demektir. Kese ve bebeği görmek için henüz coook erken en ez 2 haftası var o yüzden o konuda acele etme dediğim gibi şuan sadece beta yükselecek mi diye kontrol edin ara ara 
(5,346 puan) tarafından
Cnm sağlık ocağındaki.doktirda dedi gidersen hastaneye boş gdecen beta yuklselyormu yukselmiyormu.dye bende hastaneye geldim smdi bakalım belki folik asit falan yazar zaten bı kaybım oldu iki önce bı kürtaj oldum bakalım ne dyecek
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Cnm hayırlı olsun. Darısı da bana inşallah:) sağlık ocağında mı kan verdin? Eğer öyleyse sonuç 1 gün sonra mı çıkıyor?
(5,346 puan) tarafından
Evet cnm ertesi gün sonuç sabahtan çıkıyor enabizdan bu arada yarın yine verecem

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 485 göst.
0 oy
6 cevap 145 göst.
12 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ceylan Aslan (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Semraclk (143 puan) tarafından soruldu