+1 oy
813 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Güncelleme gelmiş istediğiniz kişinin sohbetini kilitleyip gizleye biliyorsunuz bu sabah fark ettim normalde WhatsApp aero kullanırdım ama olmuyor artık o çöktü mü ne oldu bilmiyorum bu yenilik çok iyi oldu bnm için 

14 Cevaplar

+1 oy
(4,902 puan) tarafından
Valla gizli sakli is yapmadigim icin guncellemeleri ozellikleri takip etmiyorum
(1,465 puan) tarafından
Gizli saklılıkla ne alakası var bnm oğlum babasıyla görüntülü konuşurken msjlara giriyor arama yapıyor aramaya ekleme yapıyor msj atıyor yani illa gizli saklı işler için mi kullanılıyor
(4,902 puan) tarafından
O sekilde yazsaydin daha olumlu yorum yapardim bende
(1,465 puan) tarafından
Farklı bişey düşüneceğinizi bilemem değil mi sizin aklınıza direk o geliyorsa bu bnm suçum değil
(4,902 puan) tarafından
Farkli dusunce degil sen kitleyip gizleyebiliyorsun yazmissin bende ona gore yorum yaptim
(1,465 puan) tarafından
Neyse uzatmıycam bnm söylediğim şey farklı sizin anladığınız şey farklı ayrıca gizli sajlıya gelince eşimle boşanma aşamasında olmasaydım uzaklaştırma almasaydım da bnm için bu bir fırsattı çünkü kendisi bayan arkadaşlarımla olan grup konuşmalarımızı bile okuyor uyarmama rağmen herkesin eşi bir değil bilirsiniz sanırım bunu da
-Reklam-
0 oy
(3,998 puan) tarafından
Aman genç kız olsam belki işime yarardı ama şuan ne işime yarayacak o özellik ana ekran değişmiş ordan farkettim bende 
(1,465 puan) tarafından
Canım ben oğlum için iyi olduğunu düşünüyorum çünkü görüntülü konuşmada gidip kişilere ekliyor ya da giriyor başkalarına mesaj atıyor arama yapıyor en azından sohbetleri kitleyebiliyorum gizlemesem de gizlemek önemli değil de kilitleme özelliği çok iyi oldu benim için
(3,998 puan) tarafından
Hmm ben kızıma vermediğim için rahatım o konuda canım
(1,465 puan) tarafından
Bnmki ister istemez alıyor babasıyla görüntülü konuşmada daha Nisan'da 3 yaş olucak anlamıyor giriyor sürekli olmadık yerlere
0 oy
(29 puan) tarafından
Canım o yeni diyil bildiyim için  ben sana yeni özeliğini söyleyeyim bi dene

Whatsappda ksilerin profil fotosunu  ss edemiyosun  hicbir sekilde  ekran kaydina dusmuyo   bide    goruntusu deyisdi az once  
(29 puan) tarafından
Normal  whatsapp kulaniyorsam mumkunati yok  profile  profile tam girmeyince cekiyoda  tam girince cekmiyo  vidyo kayitda bile siyah dusuyo
(13,371 puan) tarafından
Çekti canım tam girdim :) yada bana tam güncelleme gelmedi
(29 puan) tarafından
Ola bilir ben 3 telfonla denedim olmadi   belki ulkeler farki o yuzden ben Azerbaycanda yasiyorum
(802 puan) tarafından
İki numarayla birden WhatsApp a girebiliyorsun ama başka tlfndan kullanılmıyor yani mesela eşinizin numarasıyla giriş yaptınız diyelim eşiniz kendi tlfnundan whatsappa giremez bu sorulduğu için cevaplamak istedim ☺️
(29 puan) tarafından
İyi yapdın canım,  belki   yakında 1 numarayı 2 telfonda kulanmakda gelir bende muradıma ererim
0 oy
(13,371 puan) tarafından

Gruplar arkadaşlarım hep arşivde iyi olmuş kızım annemle felan konuşurken bir kal kere resim attı gruplara :)

(1,465 puan) tarafından
Aynen bnmde öyle oluyor o değil bide görüntülü konuşmada başkalarını da ekliyor aramaya msj vs falan yada başkalarını arıyor fotoğraf ta belki özel bir fotoğrafını atacak birine çocuk sonuçta ne bilsin o sebeple sevindim bu özelliği yapmalarına
0 oy
(18,296 puan) tarafından
Gerek varmı ya 
(1,465 puan) tarafından
Bence var en azından bana göre
(18,296 puan) tarafından
Bilmiyorum bence gereksiz
0 oy
(200 puan) tarafından
Ya ben göremedim nasıl oluyor 
0 oy
(29 puan) tarafından

image

Ekran kaydini boyle ala biliyorsun  tam ekran ss etmek olmuya guvenlik icin
0 oy
(2,677 puan) tarafından
Arşivden çıkarılan msj nereye gidiyor☺️☺️☺️
0 oy
(16,311 puan) tarafından
O bayadir var zaten
0 oy
(3,357 puan) tarafından
Millet daha rahat aldatilsin diye herhalde
0 oy
(9,028 puan) tarafından
Benimki Bayadır öyle kullanıyorum sadece eşim kilitli:)
0 oy
tarafından
Aero  gitti gecen ay tuhaf  hissediyorum  kendimi 
(1,465 puan) tarafından
Aynen bnde çok tuhaf oldum bunun özellikleri de bnce zamanla aero gibi yerine oturur
0 oy
(385 puan) tarafından
Nasıl yapılıyor canım 
0 oy
(564 puan) tarafından

Bekar olsaydim is gorurdu 

Simdi denedim kocamı kitledim kayboldu zor buldum :blink:

(29 puan) tarafından
canım ya

İlgili sorular

+2 oy
30 cevap 697 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 287 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 313 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 580 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (1,072 puan) tarafından soruldu

385,630 soru

11,530,112 cevap

35,200 kullanıcı

...