0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (746 puan) tarafından

Kahramanmaraşin ilçesinde yaşıyoruz bugün sabah kapı çaldı açtım 1 kadın 1 erkek merhaba sürekli burda mı kalıyorsunuz dedi evet dedim ev sahibi kiracı dedi kiracı dedim konteyner kapı numarasıyla not düştüler gittiler ne için geldiler onu anlamadım bu ay sonunda ev sahibleri 2. Çekiliş olacak belki daha sonra kalan evler içinde bize başvuru mu yaptıracaklar acaba.

Bayram için yardım yaparlar derseniz bütün bilgilerimizi biliyorlar beden fln.

1 cevap

0 oy
(485 puan) tarafından
Bence yardım içindir bide seçim yaklaşıyor ya orrasida deprem bölgesi gelip bakmışlar dır kesin ilah bı yardım içindir heme bayram hemen seçim uzeri
(746 puan) tarafından
Eşim o sıra yoktu komşuma sordum sana söylediler mi diye o da sormuş gelen adam da başvuru yaptınız mı diye sormuş komşum da ev sahibleri evlerini aldıktan sonra başvuru yapılacak deniyordu demiş adam benim bir bildigim yok kaymakamlik istedi demiş
(485 puan) tarafından
Vardır birşey ilahki çıkar ortaya gelmişse o bölgeye sormuştur kac kişiye bilgisi olan vardır ilah
(746 puan) tarafından
Tam bizim konteyner kent kaymakamlık arkası aramızda tek şeritli yol var yani illaki bir haberimiz olur İnşallah da TOKİ ile ilgilidir
(485 puan) tarafından
İnşallah cnm hakinizdan hayırlısı en güzel şekilde☺️
(746 puan) tarafından
İnşaallah canım duanı istiyorum bende hayırlısıyla ev sahibi olmak istiyorum daha yaşım 22 kızım 1 buçuk eşim 29 erkenden ev sahibi oluruz İnşallah ❤️
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 245 göst.
30 Eylül 2022 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 507 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy