0 oy
210 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (160 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Anneler oğlum güzelce kahvaltısını yapar yemeklerini yer , öğlen uykusunda bide akşam uykusunda mama yer bide gece 7 saat sonra karnı acıkınca kalkar uyumaz bide o sıra mama yer, dün birden bire isal oldu normalde günde bezine 3 kez büyük tuvaletini yapar ama dün bezini degisdim 10 dakikaya bidaha dolu dolu yapdi bidaha yapdi bidaha yapdi isal olduğunu anladım sizce bı anda neden olmuşdur isal afedersiniz  bide baya kokulu yapıyor dun büyük tuvaletini takip ettim değişik yapıyor bı ara kağıt varmış gibi yapdi bı ara mukuslu yapdi bide az önce yapdiginin resmini aticam bı tuhaf değil mi sizce dun yapdigi koyu sariydi sonra tam açık sarı yapdi anlayan anneler yorumlarinizi bekliyorum 1 hafta sonra 1 yaşina gircek oğlum 

2 Cevaplar

0 oy
(160 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Şuan ki yapdigi bu dünden beri 9, 10 bez degişdim.. normalde asla böyle resim paylaşmam dun sağlık ocağına goturecekdim cokdan kapanmişdi korkdum  bı an isal olunca 

image

(346 puan) tarafından
Cnm kaç aylık bebeyin rota virüs geçirdik yeni biz oğlumda böyle yapiyordu günde 14 bez filan deyistimiz oldu 1 hafta boyunca
(160 puan) tarafından
Cnm 1 hafta sonra 1 yaşina gircek oğlum rota virüs nasıl oluyor belirtileri nedir
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 347 göst.
17 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nzl123 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 131 göst.
0 oy
6 cevap 488 göst.