0 oy
1,374 göst.
Diğer kategorisinde (1,977 puan) tarafından

Eşimin lise çağlarında görüştüğü kızın yani eski sevgilisinin oğlu kızımla aynı sınıfta. Ramazan'da hediyeleşelim deyip sınıfta kura çekmişler. Benim kızıma da o çocuk çıkmış. Akşam kızımla gidip çocuğa bir hediye alacağız . Kader de kocamın eski sevgilisinin çocuğuna hediye almak da varmış . Gülsem mi ağlasam mı bilemedim . İnşallah bu hediyeleşme işi burada kalır çocuk kızıma aşık oluyormuş falan :D

51 Cevaplar

0 oy
(325 puan) tarafından
Veda mektubu dizisi vardi aynı durum ..:)
-Reklam-
0 oy
(7,778 puan) tarafından

Hadi canım. Hangi dizi kız bu :D

(1,977 puan) tarafından
Çok kırıcısınız. İmkansız bişey mi yani dizi olsun . Aynı mahallede yaşıyoruz normal değil mi ?
(7,778 puan) tarafından
Ayy yanlış anlaşıldım sanırım, özür dilerim. Şaka yapmak istemiştim, seni kırmak değil. Genelde dizilerde öyle olur ya. Onun için. Özür dilerim ❤️
0 oy
(1,005 puan) tarafından

Yıllar sonra tekrar karşılaşmak gibi bişey olmuş :D

0 oy
(681 puan) tarafından
Bu nasıl tesadüf ya sen nerden biliyorsin eski sevgilisinin çocuğunu valla kırk yılda bir olur herhalde 
(1,977 puan) tarafından
Aynı yerde yaşadığımız için eşim söyledi başkasından duyma diye . Kadını veli WhatsApp grubunda görünce tanıdım zaten .
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Ay film gibi :) 
0 oy
(436 puan) tarafından

Ayy bizimkiler de aynı okullara gidecek büyük ihtimal aynı yerlerde oturıyoruz arada bi karşılaşıyoruz falan :D

0 oy
(8,997 puan) tarafından

Allah korusun aman aman asla denk gelmesin tüh tüh almadim kabul etmedim 777 falann:D

0 oy
(995 puan) tarafından
Komik ama trajikomik haha 
0 oy
(7,981 puan) tarafından
Ay aşırı sinir bozucu:)) kız dikkat et kızın gönlünü kaotirmasin:))
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Benimkinin eski sevgilisinin cocugunu dusundum de cok sinir bozucu :) 
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Ayyy çok kötü olmuş valla kendimi yerine koydum da gerçekten trajikomik. Nerden biliyordun onun çocuğu olduğunu? Daha doğrusu o kadının eşinin eski sevgilisi olduğunu nerden biliyordun
(1,977 puan) tarafından
Eşim kendisiyle karşılaşma ihtimalimiz olduğu için benden duy diye anlattı. Hatta karşılaştık evlerimiz yakın . Birde veli WhatsApp grubunda görünce tanıdım zaten.
(1,585 puan) tarafından
İnşallah sizin çocuklar birbirinden etkilenmez. Canı gönülden diliyorum bunu

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 290 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,997 soru

11,406,252 cevap

34,944 kullanıcı

...