0 oy
1,369 göst.
Diğer kategorisinde (1,972 puan) tarafından

Eşimin lise çağlarında görüştüğü kızın yani eski sevgilisinin oğlu kızımla aynı sınıfta. Ramazan'da hediyeleşelim deyip sınıfta kura çekmişler. Benim kızıma da o çocuk çıkmış. Akşam kızımla gidip çocuğa bir hediye alacağız . Kader de kocamın eski sevgilisinin çocuğuna hediye almak da varmış . Gülsem mi ağlasam mı bilemedim . İnşallah bu hediyeleşme işi burada kalır çocuk kızıma aşık oluyormuş falan :D

51 Cevaplar

+5 oy
(1,187 puan) tarafından

Kader ağlarını örmesin de :D 

(13,824 puan) tarafından
Yaaaa ay ne degisik gercekten
(181 puan) tarafından
:)))))
(1,187 puan) tarafından
Ahahagsgs :)))
(4,147 puan) tarafından
Benimde hep en korktugun seydir eski sevgilimle ayni ortamda olmak zorunda kalmak esim ile iş tanisikligi araba alis veris tanisikligi nebikim okulda ccklar mocuklarla tanisiklik bi akrabanin evliligi araciligi ile tanisiklik oluo ailecek gorusmek zornda kalmak falan en korktugum seylerdir. Allah basima vermesin:)
(48,626 puan) tarafından
benim bide ayni koyluler akrabaları ortak dugunlerde falan denk geliyoruz esim biliyor o cok şükür takmiyor ama ben ister istemez rahatsiz oluyorum
-Reklam-
+1 oy
(5,156 puan) tarafından
Önce bir sinirim bozuldu okuyunca benimde sonra da güldüm sjsj 
(1,972 puan) tarafından
Bizde güldük valla :)
+1 oy
(48,626 puan) tarafından
çok kötü denk gelmis ya
+1 oy
(8,999 puan) tarafından
Kız burdan 3 sezonluk dizi çıkar :D yik mu senarist falan 
+1 oy
(2,304 puan) tarafından

Ayy valla bnmde sinirim bozuldu kız :D

+1 oy
(478 puan) tarafından
Ayy inanmıyorum ben sınıfını değiştirirdim galiba . Maalesef çok kıskancımdır. Asla eski sevgilisini falan görmek istemem . İstemediğin ot burnunun dibinde bitermiş gerçi 
(1,972 puan) tarafından
Sınıfı değiştirmek falan kendisini taktığım önemsediğim anlamına gelir . Gerek yok öyle şeylere yüz yüze gelmeyelim yeter . Demesin benimle ilgileniyor. Herkes evinde yuvasında :)
(478 puan) tarafından
Ay evet o da farklı bi bakış açısı. Haklısın . Ay ama illaki toplantılarda özel organizasyonlarda falan denk gelirsiniz
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Ay şaka gibiiii
(1,972 puan) tarafından
Gerçekten ya :)
0 oy
(440 puan) tarafından
Trajikomik senınkı canım:⁠-⁠)
(1,972 puan) tarafından
Hakkaten komik :)
0 oy
(1,299 puan) tarafından
Heheheh. Dünya küçük. Aynı çevredeyseniz o daha küçük :) geçmiş geçmişte kalmış sonuçta gül geç bence :):)
(1,972 puan) tarafından
Güldüm zaten ,az büyük olsaydı kızıma anlatırdım :)
(1,299 puan) tarafından
Hehehehe :):) benimde evlenmeden önce çok yakın arkadaşım, kardeşim dediğim insan vardı. Bazı olaylar oldu uzaklaşmak zorunda kaldık. 5 senedir görüşmüyorum. Aşırı özlüyorum. Gelse sarılsa her şeyi unuturum o derece. Benim kızım var, onunda kızımdan bir yaş aynı doğum günlü oğlu var. Bazen kendi kendime diyorum zamanı geldiğinde arkadaşımın oğlu ile görüşmeye başlasa, evlenmek istese nasıl olur diye :)
(1,972 puan) tarafından
Evet dünya küçük çocuklarımız birileri ile karşılaşmaya başladı bile. Ben de düşündüm acaba ne olur. Olmaz desem bir türlü olur desen daha bir türlü :D
(1,299 puan) tarafından
Kesinlikle:):) Allah iyi insanlarla karşılaştırsın, ayaklarına taş değdirmesin inşallah. Onlar iyi olsun da bir şekil biz bir yolunu buluyoruz :)
(479 puan) tarafından
Bizim tandik birinin çocukları evlendi iki dünür de eskiden nişanlıymis sonra kadının kızı eski nişanlısının oğluna kaçtı şimdi kaç yıllık evliler
0 oy
(559 puan) tarafından
İnşallah dua edinde hediyeyle kalsın

Kizinizla aynı sınıfta olma tesadüfi İnşallah bı aşkta onlardan çıkmaz diyelim ne diyelim kısmet dediğimi sakın yanlış anlamayın sadece içimden bu geçti  yaşları kaç bilmiyorum da 
(1,972 puan) tarafından
Yaşları 6-7 benimde aklımdan bi geçmedi değil ya :)
(559 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
O zaman İnşallah ilerde karsilasmasinlar şimdi biseycik olmaz trajikomik bı tesadüf olmuş sizinki
0 oy
(1,069 puan) tarafından

İlerde aşık olurlarsa güzel film olur şaka bı yana tuhaf olmuş :)

(1,972 puan) tarafından
Oğlanda bi yakışıklı arada kavga ediyorlar aklıma geliyor bu düşünce gülüyoruz tabi de hediye alacağımız aklımdan geçmezdi :)
(1,069 puan) tarafından
Allah yardım etsin:D
0 oy
(7,534 puan) tarafından

Ay cok deişik ya :O

0 oy
(454 puan) tarafından
Allah korusun :) 
0 oy
(1,435 puan) tarafından
Ay yok artık :D
0 oy
(1,706 puan) tarafından

Hadi canım :D ayyyy türk filmi gibi :woot:

0 oy
(43 puan) tarafından

Gülümsedim :) ben sorun etmezdim eski adı üstünde 

(1,972 puan) tarafından
Öyle ya sorun yok yinede karşılaşmak istemezdim:)
(43 puan) tarafından
Karşılaş ne olcak bilmem kaç yüzyıl öncesi:)
0 oy
(937 puan) tarafından

Şaka gibi :D

Aklında nasıl bir hediye var kocanın eski sevgilisinin çocuğuna:silly:
(1,972 puan) tarafından
Boya kalemi,resim defteri olsun dedim :)
0 oy
(15,151 puan) tarafından
Eski türk filmi gibi☺️
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Anam film gibi kız ☺
0 oy
(724 puan) tarafından
Kız filimde mi izledin
(1,972 puan) tarafından
Neden öyle dedin yalan söylüyormuşum gibi , imkansız bir şey değil.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 289 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,098 soru

11,348,034 cevap

34,814 kullanıcı

...