0 oy
902 göst.
Aile kategorisinde (98 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Selam arkadaşlar!ben buraya lazere gitmekten yazan üyeyim.kaynana bir yandan sorun.diğer yandan da kocam olacak herif.şöyle ki bir kere hayatında bana bu adam dikkatli davrandı,ardınca yaptığı hareketlerle herşeyi sildi süpürdü aşağılık.8mart sabahı uyandığımda yanımda Güller gördüm sevindim.o sevinçler benim kursağımda bırakıldı.bununla arabaya biniyordum,her zaman olduğu gibi bana arkayı göstererek-şuradan bin dedi.ben de nispet yapar gibi öbür taraftan bindim.deme bu şuraya araba için aldığı tekerleri koymuş,ben ittim tekerleri oturmak için,bu bana:arabayla niye kaba davranıyorsun?dedi,yine gittim öbür kapıya ordan oturmağa,dedim tekerlerle mi oturayım tozlu bunlar.bana dedi :sen yaptın da sen ittin onları defol !ben de kapıyı çarptım gittim .arabayı arkaya sürdü üstüme beni korkutmak için.neyse ben de orucluydum .Allah onun belasını versin.annemi aradım o da bana bağırıyor ben ölücem kurtulacaksın benden gibi laflar.onun da numarasını sildim telefondan ve onu asla rahatsız etmeyeceğimi söyledim ona.neyse.şimdi ben şu aşağılıkla konuşmuyorum.lazer de pahalı.ben hangi parayla gideyim nasıl yapayım bilmiyorum .paramı o aşağılık verecekti ne yapayım sizce .sinirim bozuluyor çocuklara bağırıyorum.çocuklar evde olduğunda sabahları bir biriyle kavga ederler ağlarlar,bu aşağılık onlara bağırıyor,odanın altını üstüne çeviriyor .ya böyle adamla ben niye devam ediyorum anlamıyorum.çünkü destekçim yok yalnızım ben.çok kötü durumdayım

33 Cevaplar

+11 oy
(10,357 puan) tarafından
Ne saçma sapan bir kavga bu ne anlatıyon abla sen dert bulamamışsın kendine oradan bin demiş inadına buradan bindim ne bu yani 
(10,357 puan) tarafından
Arka koltuk aynı yere gitmiyor mu ? Önde gidince ne değişiyor ben her sabah arkada gidiyorum önde kızım oturuyor. Adam güller vermiş incelik yapmış sen de inatlaşma yoluna gitmişsin. Ilımlı olmak zor değil siz hayatınızı zorlaştırıyorsunuz biraz da özeleştiri yapın
(98 puan) tarafından
8 Mart sabahı gitmedik.üstünden 2-3 gün geçmişti .para işini ne yapsam acaba?offf
(10,357 puan) tarafından
Derdin kavga etmiş olmadan kaynaklı üzüntü değilmiş sanırım zaten. Barışırsınız verir
(1,766 puan) tarafından
Nagiş bu kadar güzel yorumlanılamazdı. Gerçekten bazen eşim bana diyor arkaya bin falan hiç alınmıyorum ne kadar abartmayı seviyorsunuz
(10,357 puan) tarafından
Derdi araba değil arkadaşın sözünü geçirmek ve yine derdi kavga etmeleri değil canım lazer parası. Adam aşağılık ama parası aşağılık değil onu alıp kullanabilir.
-Reklam-
+6 oy
tarafından
Ay bu ne ya aşağılık dediğin adamın parasını yerken sende çok yükseklerde görunmuyorsun tatlım haberın olsun 

Lazerden daha önemlı dertlerın var farkında olmasan da
(98 puan) tarafından
Ben anlıyorum da,babaları olacak herif anlamıyor bağırıyor onlara
(1,334 puan) tarafından
Evden kurtulayım diye çocuk doğurulmaz düşüncelerin o kadar yanlış ki.  Lazer lazer diye tutturdun gidiyorsun. Lazerden daha önemli sorunların var senin ilk önce bunu göz önünde bulundur lazer olsada olur olmasa da olur
(98 puan) tarafından
Lazer yüz akne tedavisi
tarafından
:D ay tövbe estağfurullah hala lazer dıyor yüz akne tedavisi yunan'dan çocuklarından daha mı önemli tamam kendıne de bak ama önce sorunlarını çözmek hayatı boş mu yasıyorsun kafan mı güzel anlamadım ben yazmıcam daha fazla
(98 puan) tarafından
Hayatı boş mu yaşıyorsun derken neyi kastediyorsunuz
+2 oy
(268 puan) tarafından
Evde huzur yok sen lazer derdinde misin bacım,
(98 puan) tarafından
Akne lekelerinin giderilmesi için.karşıdan yaz geliyor bu aylar son aylar güneş ışıklarının yüzüme düşmemesi gerek
(2,267 puan) tarafından
Puhahahha vaha03 yazdığın yoruma arkadaşın verdiği cevap komik değilmi sence
(268 puan) tarafından
Cevap vermeye degmez yani snsjsjs
(98 puan) tarafından
Nicksiz de bana-neresi komik?araştır bak Rusçada лазерная шлифовка diyorlar ona,kış aylarında yapılmalı güneş ışıklarından yüzü uzak tutmak gerek.burda komik olan ne?mart nisanda gidecektim ondan sonra Ekim’de gidecektim şu aşağılık yüzüne gözüne bulaştırmasaydı
+2 oy
(5,630 puan) tarafından
Bence sen önce AŞAĞILIK diye adlandırdığın kocadan boşan. Çünkü böyle bir üslub böyle bir zihniyet ile evli kalman hiç sağlıklı değil 
(98 puan) tarafından
Aşağılık olduğu için öyle diyorum.kimse desteklemiyor şu boşanmayı zaten boşanöadıgım için hayatım zehir
(5,630 puan) tarafından
Valla bence biraz hatayı kendinde de aramılısın
(98 puan) tarafından
Hatam merede ?
(10,357 puan) tarafından
Senin üslubun cidden kötü yapın da kavgacı duruyor bacım anneni bile yıldırmışsın biraz bence kendinde hata ara evde kavga olmuş lazer de lazer sağlıklı insan böyle düşünür mü ? Yaz geliyor leke olacak zart zurt hayatındaki lekeyi bir çöz önce
(98 puan) tarafından
Kaç yıldır şu akne lekelerinden kurtulmayı hayal ediyorum ama yaş da gidiyor yaşlılıkta mı güzel olacağım 28 varım.evet bazen içime şeytan kaçıyor da ama sebepsiz değil
+2 oy
(196 puan) tarafından

Aile boyu psikologa gidin.

Normal davranışllar sergilemiyorsunuz...

Evlilik bu bazen de yerinizi bilin ya ılımlı olun biraz adamın aksine gidersen sinie küpü olur tabi eşleeinizi ve dediklerini biraz dinleyin lütfen tabi haksız bir durum olursa karşılık verirsiniz ama adam öbür taraftan bin demiş sen niye üsteliyip tekeri mekeri itip toz duman yapıp adama kızıyorsun 
Saçma sapan evlilikler çocuk oyuncağı olmuş 
Bide çocuklara bağırıyorsunuz kardeşim düzgün aile ortamı veremeyecektiniz bari dünya ya getirmeyin stres topu değil onlae her morali bozulan bağırsın bu ne ya
(98 puan) tarafından
Bence bunun sevip sevmemekle alakası yok ben o sözleri diyemiyorum gelmiyor içten,o da hiç demez.evlilik kızım doğrulduğu gün öldü.ben de o güllere sevindim onu burnumdan fitil fitil getirdi.bilemedim nazar mı değdi ne oldu .kayanın karısına almamıştı bişey,belki de o bizi nazara getirdi belki de kaynana getirdi belki de insanlar(bu arada aldığı güller yukarıda paylaştım instagram whatsap durumlarında paylaşmıştım)
(196 puan) tarafından
Gördüm canım paylaşımını belkide birlik oturuyorsunuz diye böylesiniz valla bende 6 ay birlik oturdum hiç tartışmamız eksik olmadı şimdi 1.5 yıldır ayrı evdeyiz hiç öyle tartışmamız olmadı ben yeni doğum yaptım bu aralar alınganım orada tek tük oluyor onlarda önemsiz
Ayrı evde olsanız hoşta giyinirsin hoşta konuşursun evde başkaları olunca kocana yabamcılaşıyorsun sanki eşin evi ayırmayı düşünmüyor mu
(98 puan) tarafından
2021 yılında ev aldılar bugüne kadar ev hazır değil,yeni apartman dikiliyor.2016 yılından evliyim.bıktım artık 8 yıl olacak 10 kişilik ev
(196 puan) tarafından
Hm nasip olur inşallah ne diyeyim
(2,267 puan) tarafından
Asya bak çok samimi söylüyorum sen gizli gizli lazere gideceğine bi psikoloğa görün
+2 oy
(1,647 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Lazere gidemedin diyemi çocuklara bağırıyorsun kendine gel 

YORUMLARI DA OKUDUM ÇOCUKLARİN BİLE SENİN HAREKETLERİNDEN DAVRANIŞLARINDAN RAHATSIZ TADEVİ OLMAYI DENE NEYMİŞ MİLLETİN KARISI ÖNDE OTURUYORMUŞ MİLLETE ÖZENEREK. HAYATINI DEVAM ETTİRMEYE DEVAM EDERSEN BUNLARI YAŞAMAYA DEVAM EDERSİN

(98 puan) tarafından
Lazer epilasyona gitmiyorum akne lekelerinin tedavisi lazeri bu.kendimde biliyorum çocuklara haksız olduğumu ama sinirlenince insanın patlayası geliyor
(1,647 puan) tarafından
Git kocana patla o zman çocuklara değil
(2,267 puan) tarafından
Büşü bu arkadaş değişik bir tip bana göre acil tedavi edilmesi gereken biri ciddi sorunları var ama o en olmadik seylere takılıyor
(1,088 puan) tarafından
Bende arka koltuğa otururum genelde kızım küçük mecburen arkadayım. Anneme bırakıp markete de gitsem arkaya da otururum öne de Allahım dertlere bak. Tekerlek kirlenmiş. Aşağlıkmış bunlar ne ya. Tedavi olmaları şart. O masum çocukların suçu ne. Gerçekten anne baba olmak için de bir test lazım ya. Kocana sinir ol gorumcene sinir ol çocuktan çıkart. Bu ne demek ya
(1,647 puan) tarafından
Yazma şeklinden belli oluyor tımarhane ye kapatsinlar
+1 oy
(13,047 puan) tarafından
Evlilik mi yaşıyorsunuz sid.ik mı yarıştırıyorsunuz belli değil. İnadına gittim burdan bindim önce ittim sonra buralar toz oldu dedim adama kızdım çocuklara bağırdım bunlar hiç mantıklı davranışlar değil belli ki eşinizle birbirinizi eş değil düşman olarak görüyorsunuz 
(98 puan) tarafından
Ben onunla iyi olmağa çalıştım ama huy değişmiyor işte.millet karısını ön koltukta oturuyor bu beni arkada tekerleklerin yanında,hele bi bağırıyor da bana.benim derdim şu ki ben haftaya lazere gideceğim Ama param yok,aşağılık verecekti.
+1 oy
tarafından

Bir erkek suçlu kaba olabilir evet bazende kadınlar zorla adamı çileden çıkarmayı başarıyorlar sorun yokken neden sorun çıkarıyorsun adam düzgünce demis surdan bin diye..keskin sirke küpüne zararmis aha lazerdende oldun bak:D

(98 puan) tarafından
Çok mu komik
tarafından
Yorumu yumuşatmak için emoji koydum Komik olarak algıladiysan senin sorunun...bu kadar sinirli agresif olma
(98 puan) tarafından
Yaşadığım hayat beni şöyle yapmış ağlıyorum çocuklarım bana diyorlar ki neden hep ağlıyorsun
(631 puan) tarafından
Haykırdım yeminle lazerden oldu. Bak diyerek ahahha
(98 puan) tarafından
Gülün gülün
+1 oy
(364 puan) tarafından
bana guller veren bi adama boyle davranmazdim herhalde ya
(260 puan) tarafından
Sen saygıyı böyle şeylerde ararsan çok tartışma çıkar canım başka ne yasiyosunuz bilmiyorum ama teker varmis diye arka da otur demiş bunda hiçbir kötü niyet göremedim. Bazende bazı şeylere hiç takilmamak gerekir seni umursamis gül almış daha ne olsun bilemedim
(98 puan) tarafından
Teker zaten arka koltuktaydı bana da tekerlerin tanımda oturmamı söyledi,ama ön koltuk boştu.bu mu saygı?
(260 puan) tarafından
Ha onde tekerler sandım niye öyle bişey yaptığını sorsaydin keşke bilemedim canim, bak bı post açılmış kocası kadını iyice dövmüş babasini arayıp gel kızını al demiş (içki içmiş adam karısı da içme dediği için) eğer başka sebeplerin yoksa kuş kalma da ısrar etme canım beterin çok daha beteri var
(98 puan) tarafından
Bu da benş zamanında dövmüş.ama son 1 yıl olacak yapmıyor.neymiş efendim bu önde kadın kız oturtmuyormuş ama elalem otura bilir.neyse şu anki derdim şu lazerin parası .
(1,941 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım güller almış 8 Mart'ta yani şöylede birşey var saygı karşılıklı olan birseydir demekki ikinizde birbirinize karşı saygısız tavırlarınız var senin konuşmadan da onu çıkardım hani hiç bir kavgada eşime ne ben aşağılık derim ne eşim bana kuseriz vs vs ama bazı kelimeleri söylemekten cekiniriz birbirimize saygı böyle birşey sizinki galiba karşılıklı bir olay saygısızlık ailece

Birde annen de sana kızmış yani anlamayamadim acaba sende de biraz sorun olabilir mi bütün çevrendeki insanlar kötü olamaz kanımca özellikle ailen,hadi ailen kötü eşin de mi öyle hadi hepsi kötü o kadar düşüncesiz di madem eşin 8 Mart'ta neden çiçekler getirsin biraz sorgula bence sen kendini ve  eşine ,annene  birden böyle kelimeler sarf etme
+1 oy
(220 puan) tarafından
Senin derdin lazer parası.Asagilik dediğin bir insandan hala nasil para umut ediyorsun anlamıyorum valla.
(98 puan) tarafından
Peki kimden para umayım
(220 puan) tarafından
Aşağılık demeyeceğin birinden al yada başka çaresine bak
+1 oy
(196 puan) tarafından
Yani eşinin sıkıntısını çocuğundan çıkarmakta ne bileyim? Lazer için... Biz de lazere gidecek para varken bile çocuğumuza harcamaya çalışıyoruz. Hepimiz insanız bazen sinirlerimiz bozuluyor sesimiz yükseliyor ama biri ya da bişey için değil. Çocuklarına bence böyle davranma. Ve hepiniz bir psikologa gidin. 
(98 puan) tarafından
Lazer epilasyona değil de akne izlerinin yok olmasının lazerine gidiyorum
+1 oy
tarafından
Bence ikiniz de sacmalamissiniz sende bu lazer işine kafayi iyi takmışsin bacım ya 
(98 puan) tarafından
Çünkü sıkıntılı
+1 oy
(2 puan) tarafından
Eşim birde bunları görse de bana ne kadar haksızlık ettiğini bilse
(98 puan) tarafından
Anlayamadım
+1 oy
(3,504 puan) tarafından
Dilindeki kötü sözleri düzeltmedikçe o sözler seni aşağıya çekecek
(98 puan) tarafından
Ama layık olana bu sözler
+1 oy
(1,347 puan) tarafından

Bu olayda tek suçlu tekerler :D

(98 puan) tarafından
Tek suçlu kendisi
(631 puan) tarafından
Ahaha dimi ama tekerler
(98 puan) tarafından
Ben Türk değilim Türkçesini bilmek zorunda da değilim
+1 oy
(1,347 puan) tarafından

Kız üzülme erkek milletine iki cilbe yaptın mı alırsın lazer paranı üzüldüğüne değmez akşam al gönlünü aşşalıgın :P

(631 puan) tarafından
Haykiridm yeminle senin yorumlara
+1 oy
(3,687 puan) tarafından
Küsünce lazer paranı buluşturamadıysan eğer boşanınca ne olacaksın Allah bilir. Lastiği koymuşsa boşver, git arkaya otur ne bıdılanıyosun Allah Allah ya. Herkes oruç, sinirler gergin. Müsamaha gösterin birbirinize. 
(98 puan) tarafından
Ben de o gün orucluydum,o da.lastikler arkadaydı beni de onların yanında oturtmak istiyordu ama alınmadı
(3,687 puan) tarafından
Aman boş verseydin keşke. Otur yani ne olacak.
(98 puan) tarafından
Ama yaptığı saygısızlık değil mi ?
+1 oy
(19 puan) tarafından
Adamların parasını yerken bişey yok .arkaya otur dedi diye kavga çıkarıyorsunuz hakaret ediyorsunuz aşağılık diye. Bide hala lazer parasını nasıl ödicem diye düşünüyorsunuz . Bence önce bır psikolojik tedevi olun daha sonra lazeri düşünürsünüz.Kucuk şeyleri abartacak yer arıyorsunuz 
(98 puan) tarafından
Herşey göründüğü gibi değil
+1 oy
(631 puan) tarafından

• Burda suç lazerin tekerlerin :D
  • Keşke hiç olmasao tekerler bu kavga çıkmazdı 
  • Sende lazere giderdin 
  • Çocuklarda kavga etmezdi sende kızmazdin onlara 
  • Ben olsam tekerlere dayak atarım.lazere 
  • Bir daha gitmem 
  • Esede assalik demem denmez çünkü 
(98 puan) tarafından
Size de malzeme çıkmış
+1 oy
(49 puan) tarafından
Acilen psikolojik destek almalısın canım. İçinde birşeyler birikmiş ve bunu etrafındaki herkese yansıtıyorsun farkında olmadan. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 335 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asya15 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 328 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde Asya15 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 159 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Maviiii (183 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 143 göst.