+8 oy
428 göst.
Diğer kategorisinde (126 puan) tarafından
Artık bu görüntüleri görmekten ciğerimiz parçalanıyor her kim zerre kadar sebep oluyorsa Allah bin kere kahretsin karınca misali tarafımızıda mı belli edemiyoruz boykot vs diye hiç başlamıycam anlamayana davul zurna az demişler ama dediğimi tekrar ediyorum her kim zerre kadar sebep oluyorsa en ufak katkı sağlıyorsa Allah binlerce kez kahretsin 

16 Cevaplar

+1 oy
(27,564 puan) tarafından

Rabbim onları en keskin azaba acıya ugratsin çok zor uzaktan bakıp brisey yapamamak :(

-Reklam-
+1 oy
(193 puan) tarafından
Evet yaşananlar çok zalimce çok canice hepimiz anneyiz yavrularımız var içimiz gidiyor ancak boykot konusuna gerçekten önce devletin el atması lazım onlar istemese İsrail boykot ürünleri ülkemize girmez devlet değilde de aslında daha çok hükümet demek gerekir lütfen önce başımızdakiler buna çözüm bulsun bizler birbirimize aaa İsrail ürünü kullanıyor eli kanlı bebeklerin kanı artık senin elinde demeyeyim 
(2,254 puan) tarafından
Şunu bir türlü anlamıyorsunuz olay boykot ürünlerini almayıp Yahudi şirketlerini iflas ettirmek değil. Bu adamların cebine giren parada o masumların üstüne yağan mermilerde katkının olmaması için. Bi duruş sahibi olmak duyarsız olmamak için, elimizden gelen bu olduğu için
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ben izleyemiyorum bile artık. Canım yanıyor çünkü. Rabbim sebep olanları helak etsin. Ama bu dünyada da canlı canlı yansınlar istiyorum. Kuzum boykot evet yapıyoruz ama zaten gelirleri çok. Yapsanda yapmasanda paraları var ve kullandığı silahlar kat kat ağır. Rabbim müslümanlara yardım etsin 
(1,948 puan) tarafından
Sadece onların parası azalsın die değil canım . Boykot demek tarafını belli etmek demek .ve bunu Rabbimizde görüyor. Hesaba çekildiğimiz zaman Rabbim öğrendiğim andan itibaren onlara destek olmadım elimden gelen buydu diyecrğiz birinci dua ikinci boykot etmek elimizden gelen bu.
(1,629 puan) tarafından
Tabiki öyle canım ama onlara para yardımı yapmamak için de yapmıyorum. Şu takım gece galip geldi herkes sokakta herkes sevindi. Bilmiyorum başka yerde böyle yururus yapıldı mı Gazze için ama burada yapılmadı ama gece boyu konvoylar geçti çok acı
0 oy
(1,216 puan) tarafından
Amin ALLAH kahretsin İsraili yatacak yerleri olamayacak Lut kavmi gibi hepsi dilerim ALLAH tan taşa dönerler 
(2,207 puan) tarafından
Bizler eli kolu bağlı olarak birşey yapamıyoruz rabbim bizleri güç versin basiret versin artık bütün insanlık dur desin bu zulme
0 oy
(201 puan) tarafından
Gerçekten yürek dayanmıyor o kadar teslimiyet varki   biz bebegimizin ateşi cıksa deli diavne oluyoruz nasil iyileşssin korkuyoruz birsey olacam diye ama oradaki anne babalar evlatlarini saçındna tanıyor şukür olsun diyor evladimi buldum senden başka illah yok rabbim diyor 

:( rabbim yardimcilari olsun 
0 oy
(3,596 puan) tarafından
Allah herşeyi gören  bilendir sanmayın şimdi birşey yapmıyor öyle bir felaket gelecek  ki ne müslüman ne yahudi hepsi Allahın  varlığına inanacaklar şimdi Filistin zulüm altında biz müslümanlar susuyoruz  bütün müslüman ülkelerce Allah bizede öyle biz zulüm  yaşatacak ki sadece zamanı gelecek ve gorecez 
0 oy
(37 puan) tarafından
Allahümme Aminnn
0 oy
(454 puan) tarafından
Rabb'im kahretsin itraili yüreğim yanıyo gördükçe elimizden dua etmekten başka bişe gelmıyo:((
0 oy
(705 puan) tarafından
Allah İsrail'i zalimleri kahhar ismiyle kahretsin
0 oy
(1,366 puan) tarafından
İğrenç bir düzenin kölesiyiz . 
0 oy
(380 puan) tarafından
Nerde izleyebilirim ?

Bu görüntülere yürek dayanmaz gerçi ama. 

Allah bın belalarını versin inşallah. Bende geçen kopekleri çocuğun üstüne saldırdıklarıni gördüm kendime zor geldim ya 
0 oy
(457 puan) tarafından
İnsanlığın başına bela olmuş lanetli bı kavim...
0 oy
(3,122 puan) tarafından
Aminnn beni rabbimin adaleti teselli ediyor bu kötülükler yaşanıyor ama onlar en güzel yerdeler yahudilerün sonunu rabbim en güzel cevabını verecek o kınıyoruz diyenlere de en iyi cevap verilecektir eminim rabbim yardımcıları olsun o filistin topraklarını rabbim yahudilere nasip etmesin 
0 oy
(1,871 puan) tarafından
Aminnn Rabbim yardımcıları olsun ciğerimiz gidiyor ama elden birşey gelmiyor :(( o bebekler o canlar diri diri yanıyor ya şaka gibi hiç mi vicdanları hiç mi insanliklari.yok bunların biri de niye çıkıp dur demiyor :((
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Onlara 10 kızıyorsam İslam alemine 1000 kızıyorum. İlk hastaneye saldırdıklarında sesleri çıksaydı böyle olmazdı. Ad.i şeref.sizler resmen nabız yokladı ve biz korkaklar izledik
(613 puan) tarafından
Dünyaya kafa tuttu İsrail tüm ülkeleri amerikan dahil tehdit etti kimse karşı gelemiyor arkası saglam ülkeleri var İsrailin basta amerikan olmak üzere İngiltere Belçika gibi bir tek iran savaş acmaya başladı ülkesi korkusundan başkana pusu kurarak yok ettiler savaştan kaçtılar Türkiye adım atsa iki günde yok ederler türkiyeyi şuan tüm dünya korkuyor
(1,361 puan) tarafından
Sadece Türkiye'ye değil lafım. Hepsi birlik olsa böyle olmazdı.  Bu kâfir milleti o kadar korkak ki,inan ayağa kalkılsaydı onlar bile satardı itle.ri
0 oy
(1,148 puan) tarafından
2 peygamber katletmiş lanetli israiloğulları işte ne beklersin ki. O çocukların kanlarında boğulsunlar.
(613 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 965 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Asya15 (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 335 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde Asya15 (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Maviiii (183 puan) tarafından soruldu