0 oy
54 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
İki bucuk yaşında kızım var karninin biraz ustunde küçük şişlik var ultrasyon cektirdik doktora daha gostermedik kan sonuclarini gosterirken soracagiz ama bekleyemiyorum ultrasyondaki doktor fıtık olabilir dedi. boyle durum yasayan var mı fıtık kendiliginden geciyor mu ameliyat zor mu. Neden olusur acaba agir kaldiriyor bazen ondan mi acaba 

4 Cevaplar

0 oy
(15,984 puan) tarafından
Normalde yeni doğan bebekler için 1 yıl süre tanıyorlar geçmesi için geçmezse ameliyat yapılıyormuş ama seninki 2 buçuk yaşında. Yeni mi eski mi belli değil umarım kendiliğinden geçer 
-Reklam-
0 oy
(955 puan) tarafından

Komşumun kızı oldu şuan 12 yaşında kızı ama bilmiyorum süreci nasıldı ben gelin gelmeden önce olmuş ameliyatını senin için sormak isterdim ama küsük maalesef:))

0 oy
(249 puan) tarafından
Oğlum 3 aylik gobeginde fitik var doktor 4 yasina kadar takip verdi 4 yasina kadar gecmezse ameliyat dedi bana da benim de cevremde duydugum kadariyla geciciymis zamanla geciyormus ama senin ki daha once mı vardi yoksa yeni mi oldu o yüzden bilemiyorum Allah şifa versin inşallah 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Kardesim ameliyat olmuştu 3 yasinda malesef kendiliginden gecmiyor
(43 puan) tarafından
Riskli mi peki nasil gecti ameliyat
(1,559 puan) tarafından
Bi riski yok diye biliyorum hatta kardeşimin tam yumurtaliginin altindaydi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 15 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Acvbn (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 15 göst.
0 oy
1 cevap 16 göst.
0 oy
7 cevap 181 göst.
12 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...