0 oy
663 göst.
Aile kategorisinde (104 puan) tarafından
Sizce ihanetin affı olur mu kızlar başımdan geçen bir olayı anlatayım size 10 ay önce eşim tarafından aldatıldım sosyal medyada gördüğü tanıştığı kızla sevgili oluyor 1 2 hafta sonra ben öğrendim herşeyi ozaman küfür ettim gitmeye karar verdim eşim ağladı kolunu kesti  çok kötü oldu ozaman beni bırakma gitme dedi çok pişman oldu sonra düşündüm falan gitmedim çok pişman olduğunu gördüm uyumuş gibi yapıyordum ağlıyordu ben nasıl yaptım arkadaşlara uydum dedi neyse affettim ama hiç bisi eskisi gibi değil bana göre hiç bisi aklımdan gitmiyor hep aklımda nasıl yaptı niye yaptı diyorum kendi kendime ve evliliğinin başından beri kızlarla sohbet muhabbet ediyormuş eski yorumları okudum hepsini gördüm ve evlendiğime pişman oldum ne yapacam ne edecm nasıl unutucam hiç bilmiyorum çok zor gerçekten ihanet bende aynısını yapim bakalım canı nasıl yanıyor dedim ve yapamadım gidecek bir yerim yoktu boşanma kararı alsaydım annem kalp hastalığı söylemdim ona hiç bisi sadece eşimin ailesine söyledim eşimin babası annesi kızdı ona niye yapıyorsun falan filan dedi oda suçu bana atti tabi bilmem benim dolabımı temizlemiyor kıyafetimi yıkamıyor suçlu ben oldum orda kiz da önce evli olduğunu söylemiş böyle konuşmuşlar falan sonra evliyim demiş kız 1 hafta konuşmamış sonra yine konuşmaya başlıyor eşim uyuyordu baktım snapchat indirdim kızın ve onun tüm konuşmalarını gördüm kıza küfür ettim kiz evli olduğunu bilmiyorum dedi neyse küfür ettim aldı beni engelledi komple ve artık o günden beri eşimin bir hatasını görmedim bu sefer görsem hic düşünmeden boşarım zaten kimsye içimi dökrmiyordum burda size döktüm lütfen linçlemeyin beni sadece yaşadığım şeyi burda anlatmak istedim kusura bakmayın çok uzun oldu hakkınızı helal edin 

26 Cevaplar

+1 oy
(5,953 puan) tarafından

Kolunumu  kesti :'( ihanetin affı  olmaz sen aldat seni affederse sende affet sen erkek ben bayan yok 1 yapan 2 3 4 yapar kusura bakma en karşı olduğum  birsey  kişinin kendine saygısı olması  lazım  herseyden  önce..

(2,103 puan) tarafından
Bende yaşadım ama şuan asla yapmam hatta bütün korunma yöntemleri sağlamdır benim mantığım bu yarın bir gün yapsa affetmem neden affettim lohusayım bebeğim daha 7 günlük o an bebeğime bakıp şans vermek istedim  ha şuan adam mı evet öyle ama buna rağmen yapmam yani ikinci konusu açılınca 6-7 sene sonra gel tekrar sor diyorum bakayım bir o zaman sen adam mısın nesin
(2,103 puan) tarafından
22 başı doğum yaptım canım
(2,103 puan) tarafından
Yok kız ne başı sonu 27 ocak ksözbdlkxldşd beynim yandı
(483 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Profilinde balık elbise tipli gelinlikli fotoğrafın mi vardı
(2,103 puan) tarafından
Yok canım o ben değilim ama olsun tarih tutmuş nwözjdldkşdkdnd
-Reklam-
+1 oy
(4,452 puan) tarafından
Şimdi soruna cevap veriyorum ihanetin affı olmaz gidecek yerin olmayabilir çocuklar yüzünden aynı evde yaşamaya devam edebilirsin ama asla affedemezsin ya bu durumu göze alıp devam edeceksin ya da diğer zorlukları gözü alıp çıkıp gideceksin
(104 puan) tarafından
Çocuk yok da hamileyim yeni 8 haftalık en başından affettim ***** gibi
0 oy
tarafından
Kolunu kesti dediği yerden sonrasını okumadim bile canim bunu yapıyorsa hem psikolojik sorunları var hemde aldatan biri demektir benim için yani buda çok geçerli bir boşanma nedeni
(104 puan) tarafından
Öyle ama 10 ay geçti şimdi boşansam demicek mi sen ozaman niye affetin diye
tarafından
Yoo konuşmaya bile hakkı yok ne soru sorması
0 oy
(3,678 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hem suçlu hem güçlü. Timsahlar yavrularını ağzında taşır bazen dayanamaz yerlermiş ve sonra ağlarmışlar. Yani eşin timsah gözyaşı dökmüş iyi oynamş. Yapmayın ya bu kötülüğü kendinize yapmayın. 

Aldatmış ve seni suçlamış hayyy alllahım yaa
(104 puan) tarafından
10 ay geçti canım unutmadığımı bilseydim zaten boşardım ve herseyi unuturum sanıyordum ama öyle kolay değilmiş işte herseyden çok sıkıldım evliliğin tadı bile yok artık
(3,678 puan) tarafından
Soğudum sevmiyorum istemiyorum seni boşanmak istiyorum... Bu kadar işte
(104 puan) tarafından
İşte bebeğimi düşündüğüm için boşanamam 8 haftalık hamileyim
(14,030 puan) tarafından
Evliliğin tadı yok ama hamilesin çok çelişkili
0 oy
(849 puan) tarafından
Kimsenin seni linclemeye hakkın yok rahat ol canım. Zor bir durum, yaşamayan bilmez. Cocik yoksa çok ciddi şekilde evliliğini gözden geçirmeni tavsiye ederim. Birde üste çıkıp suçu sana atmis. Orda bende bitti acikcasi. Cocuk varsa, hemen kestir at diyemiyorum maalesef, birdaha yapmayacağınız eminsen surundurdukten sonra bir şans verebilirsin. Ama dediğin gibi eskisi gibi olması zaman alacaktır. Hakkında hayırlısı olsun
(104 puan) tarafından
10 ay geçti üstünden canım çocuk desen 8 haftalık hamileyim yeni yaparsa boşarım zaten bu sefer ama unutulmuyor işte  böyle kafaya takma olduğunu bilseydim boşardım zaten ve herşeyi unuturum sanıyordum meğer ki herşey üst üste aklına geliyor
0 oy
(323 puan) tarafından
İhanet bir kadın için en büyük en unutulmaz bir acıdır ama anlattıkların kadarıyla baya pişman olmuş bu güzel ama bir daha öyle bişey yaparsa affetme direk ayrıl git inşallah tekrarlamaz ve sana tavsiyem eşin çok pişman olmuş belli bu olayı gündeme getirme bu sefer eşin yaptığı hatanın yüzüne vurulmasından dolayı artık sana Tahammül edemeye bilir pişmansa bırak o içinde yaşasın bu acıyı 
(104 puan) tarafından
Çok pişman işte yapmadan önce keşke düşünseydi benim ne acılar çektiğimi kimse bilmiyor beni hiç düşünmeden gidip başkasıyla sevgili oldu ve sonra pişman oldu insan hata yaptığında niye pişman oluyor onu anlamıyorum
0 oy
(7,606 puan) tarafından
Maalesef o tip kişilerin psikolojisi bozuk oluyor kendini kesmek nedir ya
(104 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(124 puan) tarafından
Sakın o aldattı diye sende aldatmaya kalkma. Onun yaptığı hatayı yapma. Onu sensizlikle sına. Sensiz kalsın ki o zaman hatasından ders çıkarır burnu sürtsün. Keşke hemen affetmeseydin bırak kesseydi her yerini ama affettim demeseydin. Onu aldatırsan eşinden bir farkın kalmaz. Ama bence ihanetin de affı olmaz. 
(104 puan) tarafından
İşte yapamıyorum bende aynısını yapacam diyordum yapmadım sonra işte hemen affetmseydim iyi olurdu ama*****k kafam işte çok pişman olduğunu gördüm bıçak çıkardı al beni öldür için rahatlasın dedi ben yapmadım sonra kendisi kolunu falan kesti
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Helal olsun canım. Affetmek kişisine göre değişir. Bence ilişkide ilk güven sonra saygı sonra da sevgi gelir. Bunlardan biri giderse ilişki sarsılır. Güvenmediğim adamla, kafamda sürekli soru işareti bırakacak adamla devam edemem. Yine de büyük konuşmayım ama eşim de bilir bütün kararlarım net ve keskindir. Bir çok kez şahit oldu hayatımdan çıkaramadığım insan olmadığını. Kızım içinde kabul etmem yine. Kendi hayatımda ki sorunları kızımı bahane ederek devam ettiremem. Şu erkeklerin düşüncesini de anlamıyorum. Dolabımı temizlemiyor etmiyor ne demek allah aşkına hizmetçi mi almış kendine. O kadar aciz mi dolabını düzeltemiyor. Kendi işini kendi yapamıyor. Aldatmanın bahanesi olmaz. Ailesine karşı da günah keçisi seni göstermiş. Arkadaşlarıma uydum kelimesi de çok saçma. Silah zoruyla mı yaptırmışlar. İçinde varmış ki yapmış yani 
(104 puan) tarafından
Öyle işte cane çok doğru söyledin dediğin şey saygı da var sevgide var ama önce insan yapmadan düşünür annesi de oğlum ergen çağında oyuzden yapmış diyor yaptığında 18 yaşındaydı zaten de ne bilim ya insan iyice düşünür herşeyi ama o kafasına göre yapmış işte
(1,361 puan) tarafından
Kusura bakma canım tamamen tercih meselesi ama her zaman küçük yaşta evlenmeye karşıyım. Çünkü insanın içinde bir çok şey ukte kalıyor. Daha hiç bir şey yaşamadan, bir şeyleri tecrübe edinmeden evlenmek bana tuhaf geliyor. Ama dediğim gibü tercih meselesi yanlış anlama bu tamamen benim fikrim.
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Asla ama asla ihanetin affı olmaz bir kez yapan bir daha yapar emin ol 
(104 puan) tarafından
İşte bizim salaklığımız da
0 oy
(1,007 puan) tarafından
İhanetin affı olmaz bir kere yapan birdaha yapar isterse kolunu kessin her b.oku yiyorlar yakalanınca da ağlayıp zırlayıp özür diliyorlar
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Beni aldattıktan sonra isterse kafasını kessin hiç bir şey affettiremez ben eşimi aldatsam eşim benden boşanır çocuğuma da hasret bırakır bana düşman eder. Daha kötüsünü yazanlarda olacaktir eminim eşim beni öldürürdü falan diyenlerde olur ihanet ahlaksızlık namussuzluk iken neden sadece kadın yapınca  böyle görülüyor da erkek yapınca özrü mümkün oluyor bilemiyorum 
0 oy
(1,290 puan) tarafından
İhanetin affı olmazzzzz mide kaldırır mı o insanla aynı yastığa baş koymayı? 
0 oy
(483 puan) tarafından
Annesigile utanmadan bi de seni suçlu göstermeye çalışmış. Keşke s.ktr etsen . Seninle yetişmiyor belli . O ne öyle ağlamış bi de . Sende 2 göz yaşına üzüldün mü? Seni düşürdüğü durum için başka kızlarla konuşurken vicdan yapıp üzülüyor muydu sence? Yapma Allah aşkına. Şimdi birakmazsan ömür boyu cepte muamelesi göreceksin. En kötü A101 Bime girer kendi hayatını baştan kurarsın. Buna minnet eyleme . Sana her dokunduğunda için kaldıracak mi? Bunları da düşün 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Affetmissin zaten ne desek.boş
0 oy
(8,999 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemiyorum ama bir ihanet iki şiddetti affı olmaz bende. Ne bana ne çocuklarıma karşı asla şiddeti de kabul edemem 
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Tamam esin kendini kesti ağladı ve pişman oldu o süre zarfında o hafta yani peki sonra ne oldu ,geçen bu 10 aylik sürede? 

Sen derin bir yara aldın bununla yaşamayı öğrenmeye çalışıyorsun acikcasi debeleniyorsun ,bu süre zarfında esin bu hayatın neresindeydi neden yükün hafiflemedi sence ?

Beşer şaşar doğru, hatayı yaptıktan sonra zaten bir daha yapmayacağı (ni ) düşünür her iki taraf peki ya yaranın iyileşme sürecinde seninle çabaladı mi ?

Sorun bu saatten sonra geçmişte yaptığı ihanet mi ,geçen bu süre zarfında derman olmayışı mi ?
(104 puan) tarafından
Ya bilmiyorum gerçekten hiç bisi bilmiyorum çok yoruldum en baştan affettim ***** gibi evlenigime pişmanım gerçekten çok zor bir durum ne desem artık hersey çok gec
(3,006 puan) tarafından
Hiç birsey şey için geç değil hayatın başındasın daha ve yeni bir döneme zaten yelken açmışsın.Belki doğacak evladin gönlüne ferahlık verir.Esinde sana kendini ispatlar yeni bir sayfayı hep birlikte açarsınız, belkide sadece evladın ve sen açarsın bunu zaman gösterir.Onemli olan kendini akışa bırakabilmen ne olan oldu artık, ne olursa daha rahat hissedersin onu düşün ,geçmişin peşini bırak bunun ne sana ,ne bebeğine ne eşine faydası dokunur.
(104 puan) tarafından
Ay gerçekten böyle konuşunca daha rahat hissettim kendimi tşk ederim umarım öyle olur canım Allah razı olsun
0 oy
(4,246 puan) tarafından
Bir de suçu sana atacak kadar pişkin. Pişmanlık böyle mi oluyor. İhanetin affı olmaz bacım.
0 oy
(12,617 puan) tarafından
Affı.     olmaz 
0 oy
(924 puan) tarafından
Suçu sana atmış ve hala affı olur mu diyorsun?Biraz kendinize saygınız olsun ya

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 2,926 göst.
16 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Tugceozercan35 (75 puan) tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 694 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,613 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 869 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 2Melek annesi.27 (1,278 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...