+2 oy
692 göst.
Diğer kategorisinde (2,587 puan) tarafından

image

:angry: kesinlikle öyle 

19 Cevaplar

0 oy
(759 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ikisinide yaşadım və susuyorum Delil ariyorum bosanmak için:ermm::'(

tarafından
Allah yardimin olsun cnm
(759 puan) tarafından
O kadar zor ki kuzum canım yanıyor :(Amin canim
tarafından
Nasıl anladın ki canım belki şeytan vesvesesidir
(759 puan) tarafından
Yazışmaları var əlimdə ama avukat diyor yetərli değil
-Reklam-
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Haha bazılarının kocalarını diğer kadınlar silah zoruyla yatağa atıyor zorla konuşturuyor bilmiyirmusun canım :-)ama.kocalari sütten çıkma ak kaşık 
0 oy
(546 puan) tarafından
Aldatmak ve siddetin affi olmaz.geri kalan her sey affedilir.
0 oy
(295 puan) tarafından

:angel:Yani kendine saygısı olan bunu yapmaz da zaten 

0 oy
(1,601 puan) tarafından
Bence de rabbim yaşatmasın ben çok karşıyım böyle şeylere babamda yapsa silerim net......
0 oy
(649 puan) tarafından
Olmazzzz !!!! Benim icin olmaz isterseniz buyuk konusma diyin ne dersemiz diyin 
0 oy
tarafından

image

dogru diyorsun şekerim :D
(5,220 puan) tarafından
yav helena bu senin yorumların beni kırıp geçiriyo bazen :D
tarafından
Kız bende bunlara çok gülüyorum galerimde dolu hoşuma gittigi için atıyorum :D
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Aynen kimse yanlışlıkla yapmaz doğru diyor. Yavşaklık bu.. 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Büyük konuşmamak gerekir asla affetmem diyenler degilmiydi 2. Şansi veren, çocugu için üzülen..
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Tabiki olmaz büyük konusmayi sevmem ama bunda büyük konusurum
0 oy
tarafından
Affetmedim. Affermem de. Bir kere yapan bir daha yapar.
0 oy
tarafından
Aslaaa affetmedim ve boşandım 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Âciz insan aldatır yetersiz kendine güveni olmayan aldatır 
0 oy
(119,112 puan) tarafından
Aldatilip affeden hata yapar
tarafından
Taze nene  geliyor  prenses
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Hata değil bencede eşim de hata olmadığını söyler kimse kimsenin koynuna evine zorla girip soyunup yatmaz 
(2,587 puan) tarafından
Aynen kesinlikle
0 oy
tarafından
Affı olamaz ama bazı kadınlarımız mecbur sanıyorlar eşlerine karşı kendilerini yapan birdaha yapar kendine güveni saygısı olan hak ettiğini verir karşısındakine
0 oy
(684 puan) tarafından
O kadar büyük konuşan var ki Allah sevmediği eşi olana bile yaşatmasın o kadar kötü yıpratıcı bişey ki bide severek evlenenlerin kıyameti bence olay msjda kalsa bile çok kötü ama bazen mecburiyeten bazende öyle gerektiğinden kavga kıyamet çıkarıp g.t üstüne oturuyorsun elden ne gelir ki bende asla amaaa aslaaaaa kabul etmem diyenlerdendim bakın üstüne hamile kalıp kızımı bekliyorum Allah bidaha yaşatmasın büyükte konuşmayın benden burdakilere coook büyük tavsiye 
(1,278 puan) tarafından
Tamm yazacağım yorum.cok doğru söylediklerin.hem severek evlendim hemde aldatıldım mesajdaydi ama insan atlatamiyor sadece içine atiyorsun.ustune çocukta yaptım. Pişmanlık ta yaşadı eşim ama yok yapmiycakti kaybetti bı kere o güveni.olsede geri gelmez.affetmek diye birşey yok sadece bazı şeyleri bazai şeyler için kabulleniyorsun sessiz kaliyorsun
(684 puan) tarafından
Herkesin hayat şartı bir değil bazıları küçük bir olayda direk boşanıp hayat kurabilir ama bu benim veya bizim gibi insanlar için çok zor okuduğum tüm yorumlar da herkes affetmem bitiririm falan demiş ama keşke bizim için de o kadar kolay olsaydı olmadı güven öldü gömdük onu eşimde topalarlamak için herşeyi yaptı falan ama bitti yani işin icine sevgi de girince tam içinden çıkılmaz hale geliyor Allah bidaha yaşatmasın acısı çok kötü
(1,278 puan) tarafından
Amin canım birbirimiz için dua edelim Allah kabul ediyormuş eşlerimizin kalplerini imanla doldursun şeytanın vesveselerinden haramdan korusun.dedigin gibi çok zor durum bide yuvani yıkmak yada yıkılacağını düşünmek çok zor.hele baba evine döneceğini düşünmek.yuva yıkmak okadar da kolay olmamalı tabi aldatilmak çok kötü çok çok zor. Ama bazen sessiz kalmasını da bileceksin affetmiyceksin ben bazen laf atarım eşime seni hiç bir zaman affetmiycem hesabını bana değil Allaha vereceksin ondan kork derim ondan utan, tabi çok pişman ama gözümde yok yani o pişmanlığı.
(684 puan) tarafından
Bende herzaman her konuda senden razıyım falan derim ki cidden öyle yola falan gidince bişey olunca hakkını helal et deyince herşey helal hoş olsun ama bu yönden beni incitin bu dünya da da ahirette de hakkım helal değil derim hataydı bidaha olmaz helal et bişey ol falan der ama asla etmem o yaşadıklarımı Allahla ben tek biliyoruz
0 oy
(245 puan) tarafından
Bir suça göz yuman ikincisine davet eder.. 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Aslaaa olmaz buyukte konusmak istemiyorum ama 5 cocugumda olsa askimdan da olsem donerim sirtimi migdem almaz benim 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 662 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 331 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 456 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Meyross (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 957 göst.