0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (1,384 puan) tarafından
Merak ettim şuan ben sevdiklerimi yani aram çok iyi değil ama tanismisimdir akrabamız ama samimiyet yoktur etmiyorum siz merak ttim sjsjsjs

13 Cevaplar

+3 oy
(2,674 puan) tarafından
Ben kullanmıyorum . Arada eşimden bakarım . Haber takip ederim. 
(2,223 puan) tarafından
Bende oğlumdan bakıyorum
(2,674 puan) tarafından
Aynn ben pek kullanma taraftarı değilim
-Reklam-
0 oy
(549 puan) tarafından
Ayy benm hesabım var hepsi aile tanıdık ama foto paylaşsam bir yere gitsem yazarlar geziyon ediyon yeni birşey üstümde görse isterler en çok yengem kapatacam en son 
0 oy
(12,536 puan) tarafından
Eşimin ailesi birde kardeşim var 
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Instagramım yok Twitter'da gündem takip ederim 
(5,575 puan) tarafından
Hocam instagram da bir sayfa var Nuray hoca diye bana istek attı kabul ettim siz sandım bende takip ettim dini şeyler paylaşıyor. Siz değilsiniz demek ki
0 oy
(7,358 puan) tarafından
hic kimse kulanmıyom böyle daha rahat bi wasab kulanırım ben
0 oy
(710 puan) tarafından

Ben Instagramı aktif bir şekilde kullandığım için tanıdığım herkesi ekliyorum storylere bakmayı seviyorum hatta yakinen tanıdığım kişileri çıkartıyorum :D benimki tam tersi herşeye karışmaları sinirimi bozuyor 

0 oy
(626 puan) tarafından
Ailem, arkadaşlarım ve tanıdıklarım var. Akrabalardan bir Allah'ın kulu yok. Meraktan geberiyorlar :D İstek atarlar, reddederim, yüzsüz yüzsüz yine atarlar. Ben yoruldum, onlar bıkmadılar.. 
0 oy
(5,575 puan) tarafından
Ben genelde faydalı sayfaları takip ediyorum ve sevdiğim kişileri. Bana faydası olmayan katkısı olmayan kimseyi takip etmiyorum 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Tanıdık olmayan kimseyi takip etmiyorum hep akraba arkadaş başkası yok 

Sayfa olarak bile 1 tane kendi şehrimin sayfasını takip ediyorum o kadar

Aktif kullanıcıyım
0 oy
(1,226 puan) tarafından
Sadece gerçek hayatta da görüştüğüm insanlar var. 277 takip eden var, 139 takip ettiğim kişi var. Bir ortamda tanışıp kimseyi eklemem. Fazla samimiyet sevmem. Akrabalarımın çoğu yok zaten. Gerçek hayat görüştüğüm 3 4 akrabam var. Eşimin hoşlanmadığım akrabaları yok. Tek bir yanlışlarında çıkarır atarım. Gerçek hayatta da öyle. Kimsenin hayatını merak etmem :)
0 oy
(567 puan) tarafından
Sadece benim için önemli kişileri takip ederim sevdiğim arkadaş komşu akrabalardan. Fenerbahçe harici başka sayfa da yoktur öyle oyuncu fenomen vsvs kimseyi takip etmem. Akrabalar cok dir dir ediyor niye takip etmiyorsun falan filan diye pek takmıyorum. Aslında takiple başlıyor da sonrasında çıkarıyorum ya bir huyum vardır siyaset yapanı aşırı şekilde herhangi bir konuda yobazlık yapanı boş fanatiklik yapanı ve yemek paylaşan sofrasını paylaşan kim olursa olsun takipten çıkıyorum valla hiç gelemiyorum öyle görgüsüzlüklere ve saçmalıklara. 

İnstada genelde reels izlerim yemek tariflerine bakar kaydederim kızım için etkinliklere bakar hoşuma gidenleri yaparım bazen çekilişlere falan katılırım o amaçla kullanıyorum işte 
0 oy
(124 puan) tarafından
Benim hesabım vardı evlendikten sonra bunalıma girip kapattım. Eşimin hesabını ortak gibi kullanıyoruz. Çok fazla girmiyorum ama hep onun kankileriyle dolu ben sadece video izlemek için giriyorum 
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Benim yok eşimden bakıyordum oda hesabını iş hesabına çevirdi artık ona da bakmaz oldum :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 72 göst.
0 oy
14 cevap 380 göst.
25 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 175 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Serennn (1,210 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,709 cevap

34,778 kullanıcı

...