0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (397 puan) tarafından
Ablamları iftara davet ettim sizce yeterlimi bu menü küçük bebeğim olduğu için dolma sarma işine giremedim.                                                                                                                                                  Arpa şehriye çorbası.                                                                                                                                          Beyti kebap.                                                                                                                                                          Fırında kaşarlı mantarli tavuk.                                                                                                                            Salata.                                                                                                                                                                    Fırın sütlaç.                                                                                                                                                            Başka birsey ne ekleyebilirim basit birseyler onerirmisiniz yoksa yeterlimi 

5 Cevaplar

0 oy
(397 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bu arada paylaştıktan sonra yazılar kaymış nasıl oldu anlamadım kusura bakmayın 
-Reklam-
0 oy
(6,946 puan) tarafından
Meze tarzı bir şey olabilir canım. 
(397 puan) tarafından
Ne olabilir havuç tarator yakışırdı sence canım
(6,946 puan) tarafından
Olur tabi canım neden olmasın
0 oy
tarafından

Bence yeterli Allah bereket versin çok güzel düşünmüşsün . Ne fazla ne az :)

(397 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(4,192 puan) tarafından
Canim hem kirmizi et hem beyaz et ayni sofrada biraz uyumsuz oluyo. 

Ortaya vaktin varsa ,manti,sarma,dolma,iclikofte tarzi bisey daha olabilir. Vaktin yoksa hazir manti da olabilir.
(397 puan) tarafından
Sarma içli köfte yapamam canım normalde yaparimda bebek olduğu için izin vermiyor maalesef devamlı pacamda ama mantı olabilir tesekkurler
0 oy
(2,989 puan) tarafından
Beytiyi sade mi yapacaksın canım bulgurlu mu ? Ayrıca bence fırında kaşarlı patates graten yapabilirsin tavuk yerine. Çoban salata bence çok güzel olur. Çorbayı bir tık zayıf buldum eğer arpa şehriye yerine  sebzeli şehriyeli tavuk çorbası yaparsan sanki daha dolu bir menü olur. Fırın sütlaç da güzel ben çok severim. Eline sağlık şimdiden 
(397 puan) tarafından
Aynen çorbayı o şekilde yapayım canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 290 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 152 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde CrazyMomm (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 178 göst.
11 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 223 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu

378,292 soru

11,322,855 cevap

34,773 kullanıcı

...